Pages:
Author

Topic: Masternode Kurulumu hakkında yardım - page 2. (Read 547 times)

sr. member
Activity: 419
Merit: 255
July 07, 2018, 05:36:04 AM
son zamanlarda karlı ve mantıklı masternode yok diyorlardı ama sitelere bakınca aksini görüyorum, çok kararsız kaldım, sanki denemeden öğrenemeyeceğiz ancak yine de iyice araştırın, gaza gelip zarar etmeyin.

Kurduğum hiçbir MN getirisi yüksek değildi, zarar ettirenler çoğunlukla.
Sitelerdeki verilere güvenmeyin derim.

özellikle yeni çıkan masternodeler coin satıp tüymeye yönelik oluyor. ilk aylarda kazan yüksek olsada siz pranızı çıkarmadan çöpe dönüşebiliyor.
hero member
Activity: 2030
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation
July 06, 2018, 06:22:42 PM
son zamanlarda karlı ve mantıklı masternode yok diyorlardı ama sitelere bakınca aksini görüyorum, çok kararsız kaldım, sanki denemeden öğrenemeyeceğiz ancak yine de iyice araştırın, gaza gelip zarar etmeyin.

Kurduğum hiçbir MN getirisi yüksek değildi, zarar ettirenler çoğunlukla.
Sitelerdeki verilere güvenmeyin derim.
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
July 06, 2018, 05:03:28 PM
hero member
Activity: 2030
Merit: 608
Online Security & Investment Corporation
June 19, 2018, 08:33:31 AM

https://www.pushiplay.pw/guides/PUSHI-MN-GUIDE-EN-V3.pdf

Bu linkteki işlemleri uygulayarak hemen hemen tüm coinler için MN kurabilirsiniz.
Bizzat kendim test ettim ve birkaç farklı coin için MN kurdum.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
June 14, 2018, 06:13:34 PM
masternode coinlerde genellikle ekip bir yatirimci buldugunda fiyatlari pumpluyor bakiyosun kisa vadede yuksek volume yapip iyi fiyat grafigi gosteriyorlar suni olarak. sonra yatirimci cekilip elindekileri yeni baslayanlara cakinca tekrar eski seviyesinin de altinda izliyor grafikleri. cogu masternode coinde volume ve istikrar malesef yok, boyle olunca da piyasa bogaya girmedigi surece masternode coinler yuksek risk grubundalar. butceye gore ayi piyasasinda masternode kurup bogayi beklemek kazanc firsati olabilir. ama risk seviyesi oldukca yuksek malesef
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
June 14, 2018, 01:28:23 PM
2 ay önce 2 tane kurdum. Omega ve Absolute. yaklaşık 300 er dolar verdim 1000 küsür ikisindende aldım. Fiyatları node başına 3 dolara kadar düştü ki omega hala aynı fiyatta şuan . Sonra ne olduysa Absolute geri yükseldi. 40 gün kadar ikisinide çalıştırdım. 2500 absolute sattım nalet ettim çıktım. Ben sanşlıydım . Hala absolute niye yükseldi anlamış değilim. O yüzden çok çok dikkali seçin coini yoksa elinizde patlar.
jr. member
Activity: 139
Merit: 1
June 12, 2018, 05:01:11 AM
bende denemelerimde kuramadım pes ettim uzun zaman olmuş bu konu açılalaı ancak herhangi bir gelişme de yok sanırım.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Cebinizde en az 8-10 bin dolar yoksa bosuna ne kendinizi rezil edin nede coluk cocogunuzun rızkını yalan edin dostum. İlla ben bu parayı harcamalıyım bu para cebimde fazlalık oluşturuyor dersen 3 5 fakir fukarayı doyurun yada pavyonda kumarda o parayı ezin. Çünkü masternode işi bugunkü şartlarda bu saydıgım işlerden daha hayırsız. Hani adam kapatıp gidiyor seni aptal yerine koyuyor adamı en çokta o üzüyor. Grin

Ciddi para batırmış biri olarak yazdıklarınızın altına imzamı atarım.

Aynen abi ben şahsen kurmadım ama çevremde bunla ugrasan 3 5 arkadasım var hepsi batırdı parasını  Grin Bugun maden gelirleri düşük ama genede 3/1 elektrik parasını cıkarıyor misal 1000 lira aylık para getirse 300-400 elektrik ödüyorsun geri kalanı cebine kalıyor. ROI yüksek kabul ediyorum ama masternode de paranın hepsi havaya gidiyor.

Ortalık zaten masternode scamdan geçilmiyor janjanlı şatafatlı websitesi kuran piyasadakileri yolmak için masternode coin cıkarıyorum diye hergun 10 tane global başlıkta konu açıyor. Dediğim gibi çok paranız yoksa cebinizdekinide çöpe atmayın gidin başka şekilde değerlendirin.
full member
Activity: 405
Merit: 104
Cebinizde en az 8-10 bin dolar yoksa bosuna ne kendinizi rezil edin nede coluk cocogunuzun rızkını yalan edin dostum. İlla ben bu parayı harcamalıyım bu para cebimde fazlalık oluşturuyor dersen 3 5 fakir fukarayı doyurun yada pavyonda kumarda o parayı ezin. Çünkü masternode işi bugunkü şartlarda bu saydıgım işlerden daha hayırsız. Hani adam kapatıp gidiyor seni aptal yerine koyuyor adamı en çokta o üzüyor. Grin

Ciddi para batırmış biri olarak yazdıklarınızın altına imzamı atarım.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
May 28, 2018, 11:31:57 AM
newbie
Activity: 126
Merit: 0
May 28, 2018, 07:00:56 AM

çoğu mn son zamanlarda büyük para kaybettirdiler. dikkat edin.

Hocam mn seçerken neye dikkat etmek gerekiyor..tecrübeniz var mi bu konuda hic..
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
May 25, 2018, 08:28:39 AM
Deneme amaçlı masternode kuracağım ancak ilk deneme yapacağım için nasıl yapılacağını anlayamadım resimdeki göreceğiniz kısımlara ne yazacağım herhangi bir coinide masternode yaparken aynı prosedür mü gerekiyor biri yardımcı olursa sevinirim

https://i.hizliresim.com/OobYVZ.jpg

hocam merak ettim hangi coin için mn kurulumu yapacaksınız.
çoğu mn son zamanlarda büyük para kaybettirdiler. dikkat edin.
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
May 25, 2018, 07:45:31 AM

Node kuracağın Coin'in sosyal medya hesapları varsa oradan bakabilirsin. Bazı coinler paylaşım yaparak detaylı bir şekilde anlatıyorlar.
copper member
Activity: 56
Merit: 0
Presale is live: BitPenta.com
March 30, 2018, 05:02:22 PM
2 çeşit node kurulur,

Hot node: Gerekli token aynı bilgisayardaki cüzda olur.

Cold node : Bir bilgisayar (genelde vps ve genelde linux işletim sistemi olan) artı gerekli tokenin bulundugu diğer bilgisayar.

ikisindede aşşağı yukarı aynı yol izlenir. Cüzdanı kurarsın. Gerekli tokeni gönderirsin. masternode.conf Dosyasını gerekli bilgilerle ayarlarsın .

Karmaşık durur fakat basittir. Hiç linux bilmeyen biri dahi kopyala yapıştır ile adımları doğru yaparsa yapabilir. yazarak anlatmaktansa youtube üzerinde bir iki masternode kurulumu izzleyerek öğrenmek mümkündür.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
March 28, 2018, 05:15:28 PM
Valla linüx olan masternodelar genelde çok karmaşık oluyor. Ve kurulum da bayağı sıkıntılı oluyor. Ben bir iki taneyi Google Cloud'a kurmayı denedim ama sıkıntı yaşadım. MasterNode kurarken en doğrusu ve kolayı Windows var mı yok mu bakmak.

Verdiğiniz Link'te bir kaç bilgi var ama hepsini bulamadım. Diğer veriler nasıl elde edilecek onları net yazmamış.
full member
Activity: 616
Merit: 118
member
Activity: 295
Merit: 10
March 28, 2018, 10:47:42 AM
Bildiğim kadarıyla her coin için ayrı şeyler uygulanıyor. Şöyle bir göz gezdirdim de pek açıklamaya rastlamadım bu coinin masternoduyla ilgili. Başarılı bir kurulum yapabilirseniz detaylı anlatım isteriz Wink
full member
Activity: 616
Merit: 118
March 28, 2018, 10:21:00 AM
Deneme amaçlı masternode kuracağım ancak ilk deneme yapacağım için nasıl yapılacağını anlayamadım resimdeki göreceğiniz kısımlara ne yazacağım herhangi bir coinide masternode yaparken aynı prosedür mü gerekiyor biri yardımcı olursa sevinirim

https://i.hizliresim.com/OobYVZ.jpg
Pages:
Jump to: