Pages:
Author

Topic: MCO Token Borsası - page 2. (Read 575 times)

member
Activity: 75
Merit: 11
November 07, 2017, 02:40:37 PM
Monaco'nun Visa ile anlaşma yapmış olduğu büyük bir yalan. Visa hiçbir kripto parayla anlaşma yapmadı ama bunu iddia eden birçok scam token çıktı. Yatırım yapmanızın tek nedeni buysa kararınızı tekrar gözden geçirmelisiniz.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-10-02/cryptocurrency-gained-695-on-deal-with-visa-that-didn-t-happen
Açıkçası (yukarıdaki linkteki gibi) dediğin 1 hafta öncesine kadar doğruydu. Fakat 1 Kasım itibariyle resmi kanallarda da(aşağıdaki linkteki gibi) bu onaylandı. https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-11-01/visa-approves-monaco-cryptocurrency-card-for-singapore-residents
Ama yine de güven vermiyor artık MCO :S Ve kartın debit kart değil de prepaid olması da bence olumsuz bir faktör. İlk aşama MCO-Visa kartlarının Singapur'da geçerli olması da biraz ilginç. Neden Singapur? Neden Avrupa değil ya da Amerika değil? Çok soru işareti var kafamda. Ama Visa olayı resmi olarak onaylandı.

Ayrıca zaten yatırım maksatlı girmemiştim daha önce dediğim gibi, sadece ağustos sonundaki pump&dump'tan yararlanmak isterken kendimi bu halde buldum :S
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
November 07, 2017, 02:17:05 PM
Monaco'nun Visa ile anlaşma yapmış olduğu büyük bir yalan. Visa hiçbir kripto parayla anlaşma yapmadı ama bunu iddia eden birçok scam token çıktı. Yatırım yapmanızın tek nedeni buysa kararınızı tekrar gözden geçirmelisiniz.
member
November 07, 2017, 02:10:40 PM
Böyle bir durumda eğer tokenine güveniyorsan ben bekle derim ben şahsen alt coinlerde bir artış yaşanmasını bekliyorum bitcoin düşmeye başladığında alt coinler artacaktır.
Ya açıkçası ben de öyle düşünüyorum. BTC 4-5k'ya rahat geriler, düşer. O zaman acaba artar mı? Artsa bile benim zararımı kapatır mı? Şu ana kadar hep forktan dolayı zarar ettim neredeyse. Ağustos forku ve ekim forku, şimdi bir tane daha var kasım forku. Ne yapacağımı bilemiyorum normalde uzun süreli bi' yatırım düşünmüyordum; al-sat ile paramı bir yerde tutmak istemiyordum. Fakat kader olaraktan kaldı Cheesy
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
November 07, 2017, 01:46:42 PM
Böyle bir durumda eğer tokenine güveniyorsan ben bekle derim ben şahsen alt coinlerde bir artış yaşanmasını bekliyorum bitcoin düşmeye başladığında alt coinler artacaktır.
member
November 07, 2017, 10:59:06 AM
Beyler bayanlar ciğerim yanıyor :S Yazın sonuna doğru bittrex borsasına gireyim dedim. O zamanlar için çok kazançlı bi' altcoin vardı. Takip ettiğim 3-4 gün boyunca %50-%100 kazandırdı alıp satanlara. Ben de "Ben niye kazanmıyorum bundan" dedim. Keşke demeseydim. Bankada yatan 1000 lirayı da değerlendirmek mantıklı geldi. O yüzden paribu üzerinden bittrex'e yatırdım fakat zafer bayramından  ötürü bir gün sarktı işlem. Böylelikle hayatımın hatasını yaptım. max 21-22 dolar gören token, düşünce al emri verdim ve günlük en az 15-16 dolar gördüğü için dedim ki "16'dan alıp 19-20'den satsam kar kardır." Böylece 16 dolarken aldım. Ama öyle böyle düşmedi. Birden 11-12 doları gördü. Bir daha da çıkmadı. Şuan 5-6 dolar civarında. BTG'den dolayı herkes BTC'ye yığıldı. Bir de MCO tercih etmemin sebebi güvenilir gelmiş olması. Visa ile anlaşmalı olarak prepaid kart çıkartacaklar. Sizce ne yapmalıyım?
1000 lira oldu 380-400 lira. Geçen gün 11-12 dolar olduğunda satıp düştüğünde tekrar almayı düşündüm bu tokendan ama cesaret edemedim.
Pages:
Jump to: