Pages:
Author

Topic: Medyadaki olumsuz haberler hakkında ne düşünüyorsunuz? - page 2. (Read 317 times)

jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Belki reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip ne bulabildiyseler paylaşıyorlar. Fiyat da çok düştüğünden dolayı haber yapacak başka bişey bulamadılar
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Kripto paralara ilk yatırım yaptığım zamanlar olumsuz haberler canımı sıkıyordu fakat artık bu haberleri çok önemsemiyorum. Çıkan çoğu haberin doğruluğu şaibeli bence.
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Her ne kadar umursamamaya çalışsamda, benimde bir miktar yatırımım olduğu için,olumsuz haberler canımı sıkmıyor değil. Üstelik bu haberleri ardından piyasada düşüş olduğu zaman cidden moral bozucu oluyor. 
jr. member
Activity: 196
Bitecek hocam o haberlerin tamami ortadan kalkacak ve bitcoin kendine gelecektir.
jr. member
Activity: 182
Merit: 4
Başlarda farkli tepkiler dolayisiyla karalama amacli haberlerin ortaya cikmasi normal ama zamanla bu haberler azalacaktir.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
Bol miktarda yasaklama haberleri goruyoruz bunun disinda yok olacak bitecek aciklamalari oldukca azaldi. Zamanla hepsi duzelecektir bence.
newbie
Activity: 98
Ben karşılaşmadım büyük ihtimalle servis edilmiş haberlerdir onlar, yasaklanma söylentileri dolaşıyor ortalıkta onun ön hazırlkları olabilir.
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Medyadaki olumlu ya da olumsuz haberlerin birçoğu asılsız çıkıyor ve bu tür haberlerin çoğu manipülasyon amaçlı. Piyasanın manipüle edilmesinden nemalanan bir kesim olduğunun farkında olmak, bu haberlerden çok fazla etkilenmemem gerektiğini anlamam için yeterli. Korkunun ecele faydası yok. Bitcoin daha evvel yatırımcısına defalarca kazandırdı, yine kazandıracağını düşünüyorum.
newbie
Activity: 280
   Balinaların el attığı gözüküyor medyaya da değer kaybı kazancı ile uğraşacaklarına insanları bilinçlendirsinler ne olduğunu nasıl kullanıldığını ne zaman yatırım yapılacağını anlatan seminer versinler işin kolayına kaçıp yıkıcı eleştiri yerine yapıcı olsunlar
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Uzerine cok dusulecek bir konu degil insanlar bir yandan kolay para kazanmayi dusunurken bir yandan da bu ise girmeyip baskalarinin kazandigini gorunce camur atmak istiyorlar.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Hic bir zaman yeni gelen birsey coskuyla karsilanmadi ki hocam. Boyle karsilamalari baslangic icin normal zamanla duzelecektir bu durum.
full member
Activity: 308
Merit: 100
--
Medyada ben çok görmedim bitcoin haberini. Biraz yükselişe geçsin hemen güzel bahsetmeye başlarlar 1 haftada şu kadar arttı şu kadar kaçtı diye. Medya abartmayı ve olayları dramatize etmeyi sever.
jr. member
Medya dediğimiz şey şimdiye kadar hiç tarafsız olmadığı için ve genelde para babaları tarafında olduğu ve onlar tarafından yönetildiği için bu karalamalar çok normal.
jr. member
Activity: 84
Merit: 7
Community Manager at Bitsurf.eu
Ben denk gelmedim ama varsa da şaşırmam, dünya genelinde olan birşey BTC veya kripto para kötülemek  Undecided
newbie
Temel olarak medyada iyi olarak gündeme geldiğinde satma zamanı ise,  kötü olarak alınıyorsa alma zamanıdır.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Bitcoin hakkında devamlı olumlu haber duymak işimize gelirdi tabi ama 19.000 dolardan 8400 dolara düştüğünü söyleyenler görüşlerinde haklı olduklarını ispatlama çabasındalar. Ama nafile çaba bunlar, bireysel yatırımlarını görebilsek  kriptoya yatırım yapmış olduklarını da görebilirdik.
member
Activity: 429
Merit: 11
Bugün kanalı hatırlamasam da bitcoin alım satım ofisi ile ilgili haber gördüm ve sanırım Tahtakale olmalı. Olumsuz haber de var bir okadar olumlu gördüğüm bu haber de var.
member
Activity: 266
Merit: 10
Bizim medyamızın kafasında bitcoin ve blok zincir teknolojisi hala ponzi olarak algılanıyor ve olayı hep öyle anlatıyorlar, yada hırsızlık olayıyla gündeme geliyor bitcoin malesef.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Btcoin'deki en önemli olay algı, gaz, pompa adına ne derseniz deyin, temeli olmayan şişirme haberler özellikle global medyada, bizdekiler pek amaca hizmet etmiyor kimse takmıyor yani ancak global medyada ileri gelen biri çıkıyor kripto paralar çöp diyor hop piaysa göçüyor, başka biri çıkıyor sene sonu btc 150kusd olur diyor hop pumpçılar çalışıyor, yani algıyı yöneten parayı götürüyor, şuan için böyle.
member
Activity: 378
Merit: 20
Bizim medya olumsuz haber yapsa ne olur onemli olan kriptoparalari cok daha yaygin sekilde kullanan ve yatirim yapan kisisi cok olan ulkelerdeki haberler. Kore cin japonya gibi uzakdogu ulkeleri. Yoksa bizim gibi ulkelerdeki cikan olumsuz haberler piyasalari pek etkilemiyor

Kesinlikle katılıyorum. Zaten bu iş bir kısır döngü yükselişte balon diyenler şimdide " hah işte biz söylemiştik diyerek " fikirlerini güçlendirme çabasındakar. Btc 1000000 bike olsa onlar bu işten vazgeçmezler.
Zaten btc onlarla bu seviyeye gelmedi ki onlardan etkilensin
Pages:
Jump to: