Pages:
Author

Topic: Memecoin (MEME), Binance Launchpool ile çıkıyor. - page 2. (Read 474 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
0,025 nedir ya.
bunun 3 te 1 fiyatından cıkar diye tahmin ediyordum.
burdan bi %60 dusmezsede asla alınmaz bana gore.

Bu millet cidden manyak. Airdrop olduğunu bile bile o fiyatlardan neden alırsın abi?  Düşecek işte. Short girecek bir pozisyon varmı?   
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
0,025 nedir ya.
bunun 3 te 1 fiyatından cıkar diye tahmin ediyordum.
burdan bi %60 dusmezsede asla alınmaz bana gore.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
$MEME geliyor, Binance'te trading 1 saat sonra başlıyor (TSİ 11.00).

OTC 20x'te Bitmex futures 30x'te şu anda (https://www.bitmex.com/app/trade/MEMEUSDTX23),

bu bir kriter midir kararınızı verin beyler, yorum yapmak için değil, spor yapmak için bilgilerinize arz ediyoruz 🦁
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
İlgi büyüyor, "hype" büyüyor 🦁,

NFT'ler değer kazandıkça, Meme tokenlar değer kazandıkça bazı alternatif piyasalarda $MEME de değer kazanmaya devam ediyor, şimdiden fena yükselmedi diyebilir miyiz sadece retorik olarak soruyorum,

bu aslında compound bir bet (bileşik iddia), kriptonun, meme tokenların ve NFT piyasasının olumlu gideceğine yönelik implied (imalı) bir varsayım yapmış oluyorsunuz $MEME'e yatırım yaparak, işler bir anda terse de dönebilir yani, çok dikkatli olun ve lütfen kendi araştırmanızı yapın.

Fakat bu 3 faktör de yukarı giderse, işte o zaman $MEME yatırımcıları çıldırabilir... #onlyfordegens

ilk başta dolaşımdaki sayı az ama sonraki dönemde iyi bir yükseliş başlayacak. tokenomics durumunu boğada insanlar pek sallamasa da yine de dikkatli olmak gerekiyor. yine de ikinci bir shiba etkisi yapacak gibi duruyor piyasada.
legendary
İlgi büyüyor, "hype" büyüyor 🦁,

NFT'ler değer kazandıkça, Meme tokenlar değer kazandıkça bazı alternatif piyasalarda $MEME de değer kazanmaya devam ediyor, şimdiden fena yükselmedi diyebilir miyiz sadece retorik olarak soruyorum,

bu aslında compound bir bet (bileşik iddia), kriptonun, meme tokenların ve NFT piyasasının olumlu gideceğine yönelik implied (imalı) bir varsayım yapmış oluyorsunuz $MEME'e yatırım yaparak, işler bir anda terse de dönebilir yani, çok dikkatli olun ve lütfen kendi araştırmanızı yapın.

Fakat bu 3 faktör de yukarı giderse, işte o zaman $MEME yatırımcıları çıldırabilir... #onlyfordegens
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
Mevcutta zaten Bnb yatırımcısı isen ya da bu işler için önceden yığınağını yaptıysan girilmesi güzele benzeyen bir proje ama bundan yararlanmak için şu an Bnb almak mantıklı mı sorusunun cevabı biraz tartışmalı. Beklenti büyükse tamam ama, "gireyim de para kazanayım (makul çerçevede)" demek için gereksiz bir risk bence.

tusd havuzu bazen bu yüzden avantajlı oluyor ama bnb havuzu bile yeterince tatmin edici miktarlarda coin/token vermiyorken daha dar bir havuz olan stabil havuzlar haliyle daha büyük hayal kırıklıkları yaşatıyor...

9gag'ın bir ara aylık 70-80 milyon ziyaretçiye ulaştığına dair haberler dolaşıyordu, bu tarz coinler genelde ana projenin destekçilerinin tamamına erişemezler ama bu rakamın az birazı bile memeland'a kaysa çok çılgın tablolar ile karşılaşabiliriz.

benim bir milyon tane bitcoin'im olsa 10 kuruşunu böyle işlere yedirmem, belki günlük al-sat yaparım, doge de alıp sattım ama memeland veya diğer ıvır zıvırları satın alıp cüzdanımda saklamam (hastalık-mastalık bulaşır neme lazım, tövbe bismillah :d).
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
elimdekilerin bir kısmı ile ntr mi ne onu stakeliyorum diğer kısmıyla da meme'yi stakeliyorum. sonuç olarak bu dediğin tutar gelmiyor hocam. launchpool kısmından hesap yapmadığımı belirteyim. yine de döner parası çıkar sorun yok.

Hesaplamayı yaptığım esnada 8 milyondan az kilitli BNB vardı. Toplam dağıtılacak miktar 1.38 milyar, bunun %80'i 1.104 milyar birimin o andaki BNB sayısına bölümü ile hesaplanmıştı. 1 BNB ile ilk giriş yapan kişi olup başkası girmeden ortalama hesabı yaparsanız tamamını alacak görünürsünüz. Yani kilitlenecek BNB miktarı artacağı için ortalama ilk hesabımın altına düşecek.

Şu anı ortalama değer kabul edip hesaplama yaptığımızda ise 1.104 milyarı 8,213,081 BNB adedine bölerek 134 gibi bir sonuca ulaşıyoruz. Tamamen sizin ortalama değerinizin hangi aralığa geleceği ile ilgili. Kesin sayı vermek imkansız çünkü şu andan sonraki günlerde kaç BNB kilitleneceğini bilmiyoruz. Sadece yaklaşık hesap.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Mevcutta zaten Bnb yatırımcısı isen ya da bu işler için önceden yığınağını yaptıysan girilmesi güzele benzeyen bir proje ama bundan yararlanmak için şu an Bnb almak mantıklı mı sorusunun cevabı biraz tartışmalı. Beklenti büyükse tamam ama, "gireyim de para kazanayım (makul çerçevede)" demek için gereksiz bir risk bence.
legendary
Cashback 15%
Şu anki kilitlenmiş BNB fiyatı ile 1 BNB başına 140 adet düşüyor süreç sonunda.
elimdekilerin bir kısmı ile ntr mi ne onu stakeliyorum diğer kısmıyla da meme'yi stakeliyorum. sonuç olarak bu dediğin tutar gelmiyor hocam. launchpool kısmından hesap yapmadığımı belirteyim. yine de döner parası çıkar sorun yok.
legendary

ilk dolaşımda 8.7 milyar adet token olacakmış. binance'de listelendiği vakit şayet piyasa bu şekilde olursa ilk başta bence çok rahat bir şekilde 0,03 dolarları görecektir. hype konusunda fena olmayan bir proje olduğu için biraz daha bizi şaşırtabilir tabi ki yukarıda yazdığım olumlu tablo gerçekleşirse. ha sonrası magmaya selam çakar mı belli olmaz.

sosyal medya görevleri yaparak airdroptan faydalanabilirsiniz çekiliş bitti nft sahibi olanlar %14 gibi bir şansa sahipti ve 300.000 token alacaklar 0.03 bile olsa bir sonraki boğa için çok temiz bir para ceptelerine girmiş olacak ki ben 0.05'leri bile görebileceğini düşünüyorum.

Belki olabilir ancak NFT bazlı airdrop alacaklar Fire sale'a göre daha da vested alacaklar, onlar tam haklarını alana kadar fiyat çakılabilir...

ilk airdrop açıklandığında şirketin bazı açıklamalarından yola çıkarak bir hesap yapmıştık Captainz başına 1 ETH civarı airdrop düşüyordu, o döneme kıyasla şu an duygular daha olumlu,

öyle 0.03, 30x 'le falan açılırsa müthiş bir sükse yapmış olur ama zaman içinde dump gelebilir, bu arada tabii NFT holderlar büyük beklenti içindeydi o ilk prim yaptığı dönemden Captainz baya bir geriledi, harika bir geri dönüş olur 0.01'lerde bile tutunsa $MEME...
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Ana akımın NFT'lerle yeniden barışması için güzel bir hamle olarak görüyorum, total supply 69 milyar bence ön satışta biraz yüksek bir fiyat geçtiler 0.001 ile, zaman içerisinde bu ilk değerlemenin üzerine çıkabilecek mi MEME coin orası yoruma açık...

69m FDV çok kötü bir fiyat değil shitcoin olsa bile kafadan binance launchpool o FDV'yi kurtarır. Piyasada son boğa döngüsünden beri projelerin FDV'ler çok aşırı düşmedi hala bir şekilde çoğu yatırım toplayabiliyor. Dandik yatırımcılı en shit projeler 15-30m FDV ile kapı açıyor.

ilk dolaşımda 8.7 milyar adet token olacakmış. binance'de listelendiği vakit şayet piyasa bu şekilde olursa ilk başta bence çok rahat bir şekilde 0,03 dolarları görecektir. hype konusunda fena olmayan bir proje olduğu için biraz daha bizi şaşırtabilir tabi ki yukarıda yazdığım olumlu tablo gerçekleşirse. ha sonrası magmaya selam çakar mı belli olmaz.

Şu anki kilitlenmiş BNB fiyatı ile 1 BNB başına 140 adet düşüyor süreç sonunda. %2 bile etmiyor sizin tahmininize göre. Başlıktaki en iyi tahminle bile (0,05$) 7$ gibi bir gelir elde ediliyor BNB başına. Zaten BNB hold edenler için yada hold etmeyi düşünenler için karlı ama sadece bu iş için BNB alıp market riskini taşımak gereksiz görünüyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
sosyal medya görevleri yaparak airdroptan faydalanabilirsiniz çekiliş bitti nft sahibi olanlar %14 gibi bir şansa sahipti ve 300.000 token alacaklar 0.03 bile olsa bir sonraki boğa için çok temiz bir para ceptelerine girmiş olacak ki ben 0.05'leri bile görebileceğini düşünüyorum.
legendary
Cashback 15%
total supply 69 milyar bence ön satışta biraz yüksek bir fiyat geçtiler 0.001 ile, zaman içerisinde bu ilk değerlemenin üzerine çıkabilecek mi MEME coin orası yoruma açık...

legendary
Hem Memecoin'i hem NFT piyasasını canlandırması açısından çok önemli bir haber,

bundan önce "borsalarda listeleme sözü vermiyoruz" gibi açıklamalar yapmıştı Memeland ekibi, Binance sürprizini patlatmak içinmiş, ve haber gelir gelmez Captainz koleksiyonu da 1 ETH sıçrama yaptı.

Ana akımın NFT'lerle yeniden barışması için güzel bir hamle olarak görüyorum, total supply 69 milyar bence ön satışta biraz yüksek bir fiyat geçtiler 0.001 ile, zaman içerisinde bu ilk değerlemenin üzerine çıkabilecek mi MEME coin orası yoruma açık...
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
Memecoin (MEME), Binance Launchpool ile tanıtılıyor! MEME farming yapmak için BNB, TUSD ve FDUSD stakingi yapmak gerekiyor.

Sayın Binancians,

Binance, Binance Launchpool'da 39. projesini duyurmaktan heyecan duyuyor - Memecoin (MEME), Memeland'in yerel ekosistem tokenı. Memeland, küresel popüler mizah platformu 9GAG'in Web3 girişim stüdyosudur. Web sayfasının başlamadan önce yaklaşık 4 saat içinde kullanılabilir olması tahmin edilmektedir.

Kullanıcılar, 2023-10-28 00:00 (UTC) tarihinden itibaren 30 gün boyunca MEME tokenları farming yapmak için BNB, TUSD ve FDUSD'larını ayrı havuzlara staking yapabilecekler.

Binance, MEME'yi 2023-11-03 08:00 (UTC) tarihinde listeleyecek ve MEME/BTC, MEME/USDT ve MEME/BNB işlem çiftleri ile ticarete açacaktır. MEME için Seed Tag uygulanacaktır.

Memecoin Launchpool Detayları:

Token Adı: Memecoin (MEME)

Toplam ve Maksimum Token Arzı: 69,000,000,000 MEME

Launchpool Token Ödülleri: 1,380,000,000 MEME (toplam token arzının %2.00'i)

İlk Dolaşımdaki Arz: 8,797,500,000 MEME (toplam token arzının %12.75'i)

Akıllı Kontrat Detayı: Memecoin (MEME)

Staking Koşulları: KYC gereklidir

Saatlik Kullanıcı Başına Hard Cap:

BNB havuzunda 153,333.33 MEME

TUSD havuzunda 19,166.67 MEME

FDUSD havuzunda 19,166.67 MEME

Desteklenen Havuzlar:

BNB Staking (web sayfası yaklaşık 4 saat içinde kullanılabilir olacak): Ödüllerde 1,104,000,000 MEME (%80)

TUSD Staking (web sayfası yaklaşık 4 saat içinde kullanılabilir olacak): Ödüllerde 138,000,000 MEME (%10)

FDUSD Staking (web sayfası yaklaşık 4 saat içinde kullanılabilir olacak): Ödüllerde 138,000,000 MEME (%10)

Farming Dönemi: 2023-10-28 00:00 (UTC) ile 2023-11-26 23:59 (UTC) arasında.

https://www.binance.com/en/support/announcement/introducing-memecoin-meme-on-binance-launchpool-farm-meme-by-staking-bnb-tusd-and-fdusd-90ccca2c5d6946ef9439dae41a517578
Pages:
Jump to: