Pages:
Author

Topic: Memleket Hareketi'nin logosu ortaya çıktı - page 2. (Read 224 times)

sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Çok saçma bir logo olmuş, bir amacı barındırmıyor, siyasi partiler logolarını belirli açıklamalarla destekliyor ancak burada açıklanacak bir logo göremedim ben, muhtemelen değiştirilir,
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
Ekşi'de gördül troll sandım, fiyasko logo. Hala gerçek olmadığını düşünüyorum.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Memleketi kurtarcanızda, keşke biraz da logoya yaptığınız işe özveri gösterseydiniz, en anlamayan insan bile böyle bir logo yapabilir. @ hiç bir anlamıda yok neden böyle bir şey yapmışlar çok anlamsız.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
paint ile yapılmış gibi basit ve çirkin durmuş. ben de @ işaretine anlam veremedim biraz düşündüm ne olabilir diye ama mantıklı bir izahı yok.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Logo çok basit durmuş diğer arkadaşların da dediği gibi @ işaretinin anlamı nedir. Logo bir anlam ifade etmeli, sanki internet cafe yada internetle alakalı bir logo gibi. Kurumsal ağırlığı olan bir logo beklerdim.
jr. member
Activity: 42
Merit: 32
Türkiye haritasının ortasında yer alan "@" işaretinin alakasını çözemedim. Güya içinde nazar boncuğu var. Bir mesaj veriyor da ben mi anlamadım. Ya da Memlek-@ olamaz galiba  Grin
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Gerçekten çok kötü çalışmalar olmuş, sosyal medya kullanımının bu kadar önemli olduğu bir dönemde böyle saçma logolarla gündem olmaya çalışmak çok gereksiz. Şaka yapıyorlar falan sanmıştım ama Türk Patent Enstitüsü görselleri falan geziyor Twitterda. Eğer photoshop değilse gülünç olur iyice Smiley
Meşaleli olanın yine biraz daha gideri var ama parti logosu dediğin şey de o şekilde olmaz. Basit, kalıcı, sağlam bir icon kullanmak gerekir. Diğer @ olanlar ise zaten fiyasko Cheesy
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Twitter'da dolaşmaya başlayınca troll sandım ama sonra gerçek olduğunu gördüm. Hiç para harcamadan internet cafecinin çırağına yaptırmışlar heralde. Bu ne yahu Cheesy
@ ne alaka Nusret misin sen o bile kullanmıyor bu bağlamı Cheesy
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
İnternet cafe logosu gibi olmuş. İyi kötü ses getirmiş tamam da siyasi bir partinin logosunun daha profesyonel hazırlanmış ciddi bir şey olmasını beklerdim.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Bu logo birazcık göz yoruyor gibi gelmişti bana tweetlere bir bakayım dediğim zaman daha farklı çalışmaların olduğu bir tweet gördüm. https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1389680931527614469?s=20

Meşaleli olan daha profesyonel ve hoş olmuş bence diğerleri hazır logo sitelerinde yapılmış gibi duruyor.

3. logo elinizden tutup size siyah önlükler giydirerek cumhuriyetin kuruluş dönemine götürüyor. Zaten partinin kuruluş dilekçesi de 19 mayısta verilecekmiş. Türkiye her yeni siyasi gündemde 100 yıl geriye gidiyor (zaten hiç ilerlememişti ki diyen arkadaşlara da sevgiler)
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Bu logo birazcık göz yoruyor gibi gelmişti bana tweetlere bir bakayım dediğim zaman daha farklı çalışmaların olduğu bir tweet gördüm. https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1389680931527614469?s=20

Meşaleli olan daha profesyonel ve hoş olmuş bence diğerleri hazır logo sitelerinde yapılmış gibi duruyor.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131

KRT TV'de Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman programında gazeteci Barış Yarkadaş, Muharrem İnce'nin yeni partisi Memleket Hareketi'nin logosunun görselini paylaştı. Sloganını "Memleket, Adalet, Vicdan ve İş" kelimelerinin baş harfleri "Mavi" olarak belirleyen partinin logosu ise Türkiye haritası şeklinde olacak. Logoda, Ankara'nın üzerinde ise nazar boncuğu şeklinde "@" işareti bulunacak.
https://www.sondakika.com/haber/haber-muharrem-ince-nin-partisi-memleket-hareketi-nin-14110880/

ince'nin, sosyal medyada çok iyi sayılabilecek bir ekibi vardı. bu logoyu herkes gibi ben de şaşırtıcı buldum. reklamın iyisi kötüsü olmaz demiş olabilirler çünkü herkes tarafından konuşulmayı başarmış gözüküyorlar. :)

not: kılıcist arkadaşlar, cevabı daha önceden en az bin kere verilmiş olan "seçim gecesi neredeydin" goygoyu yapmasın lütfen! boş partizanlık amacı içeren bir konu değildir.
Pages:
Jump to: