Pages:
Author

Topic: Menejerimi Ara - page 2. (Read 262 times)

legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
August 31, 2020, 06:54:54 AM
Eve akşam gidiyorum hanım tvyi açmış bu klasik türk dizilerini izliyor yakışıklı erkek, güzel bir kız ile arasında geçenler veya çevresinde geçenler valla izlediğini gördükçe yemin ederim sana sinir beni boğuyor.

Tvlerimizdeki dizilerin eski kalitesi yok. Hoş izlenecek birşey de yok ya.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
August 30, 2020, 05:16:13 PM
Türk milleti olarak genelde magazine hayran magazin manyağı bir bayan kitlemiz var bunlar belki ilgi ile izleyebilir biraz da işin içine entrika ve aşk soktukları zaman al sana klasik dizi mantığı. Ben daha çok börü, isimsizler gibi dizileri izlemeyi seviyorum. Birkaç bölüm çukura bakmıştım ama beyin kanaması geçirdim çok komik sahneler vardı malumunuz tekerlekte dönerek ateş etmeler falan gündeme de gelmişti şu dönemde Netflix yapımı filmler yada yabancı filmler daha çok ilgimi çekiyor. Ama dediğim gibi tutar mı bizde bayan kitlesine hitap ettiği için tutabilir
jr. member
Activity: 91
Merit: 2
August 30, 2020, 04:55:15 PM
Bu dizi bildiğim kadarıyla yabancı uyarlaması aynen dediğiniz gibi her gün ilk bölüm diye yayınladılar heralde kanalları değiştirirken görmüştüm her akşam
member
Activity: 294
Merit: 17
August 30, 2020, 04:53:18 PM
Menejerimi ara dizisini geçen salı günü izledim. Hoşuma da gitti sanki dizi tutacak gibi. Benim anlamadığım bir yer var. Bu diziyi salı gününden sonra her gün Star TV de yine gördüm. Hadi çarşamba günü için belki salı izlemeyenler varsa iyi olmuş dedim ama arkadaş her gün aynı dizinin ilk bölümü verilir mi? Bu dizi ya çok rating aldı ya da Star'ın elinde yayınlayacak dizi ya da başka filmi yok.

Dizi tutacak gibi duruyor. Sanat dünyasında olanlar hakkında fikir verecek gibi. Ünlü olan insanların nasıl bir yaşamı var bu işin perde arkasında neler oluyor onunla ilgili mesajlar verdi ilk bölüm. Bir de her bölümde konuk ünlü oyuncular olacakmış. Geçen bölüm Tuba Büyüküstün oynadı bu salı da Nükhet Duru ile Nebahat Çehre olacak. İyi seyirler...
Pages:
Jump to: