Pages:
Author

Topic: Merhaba bitcointalk ailesi bana yardım edermisiniz - page 3. (Read 3821 times)

newbie
Activity: 15
Merit: 0
Merhaba arkadaşlar bugün buraya aklımdaki sorular sebebiyle üye oldum birkaç yazı okudum ve anladımki burdaki arkadaşların çoğu koca koca insanlar çünkü 40 bin tl gibi büyük meblalar harcadıklarını yazmışlar ve bu sebeple sizlerin bu kardeşinize yardım edebileceğinize inanıyorum.
Arkadaşlar ben lise 2 ye giden bir öğrenciyim ve yıllardan beri internetten para kazanma ile ilgili yöntemleri kullandım gerek anket gerek site kurup reklam alma gibi ama şuana kadar elime anketten kazandığım 5 dolar haricinde bir para geçmedi ve gerçekten canım çıktı ve sonundada hep hayal kırıklığına uğradım fakat bu bitcoin olayı beni çok heveslendirdi okudum araştırdım ve elimdeki laptop ile mining yapamayacağımı öğrendim bende cex.io sitesine üye oldum ve freebitco.in gibi sitelerden bitcoin kazanıp buraya aktardım fakat gine o kadar uğraşlarıma rağmen çok ama çok az kazandım bu kadar 0.00341015 ghs var bende ve sizin yazdıklarınızı okuyunca elimdekinin bir hiç olduğunu öğrendim fakat benim tek istediğim azcık para kazanıp kendi ihtiyaçlarımı karşılamaktı ve nereye yazdıysam kimsede elimden tutmadı tek çarem sizsiniz şu kardeşinize bir akıl verin lütfen Cry
Pages:
Jump to: