Pages:
Author

Topic: Merhabalar, küçük yatırımlar icin öğrenciye tavsiye - page 2. (Read 909 times)

newbie
Activity: 33
Merit: 0
Başlangıç olarak bilgi amacli histogramli açıklama yapan bir site var "coinmarketcup" bu site üst coin ve altcoin hangi markette hangi fiyatta işlem yaptığını gösteriyor kestirme yolu ikinci olarak türk borsaları koinim,paribu ve btc türk tür ; yabancı borsalar ise binance,bittrex,yobit,ether delta bunlari araştırma yap nasıl işlem yapılır hepsine bak ve yeni baslayanlar kısmında her türlü konu var oradan takip et ve youtubeden bak uygulamalı gösteren videolar var.
Not: sakın private key isteyen mailler yada sahislar olursa verme tuzak onlar tokatci dikkat arama çubuğu URL kısımlarını dikkat et eger elinde fazla bilgisayar varsa format çek sadece bu isle uğraş google link lerinde reklamli olanlara sakın tiklama bu kadar önce biraz araştırma yap bitcointalk konularında herşey var deneyimli insanlar var post at danış yardımcı olacak birileri çıkar bende elimden geldiği kadar bilgimi sana sunarım kib.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
Merhabalar ağbilerim arkadaşlarım , ben bir
Üniversite öğrencisiyim Ayda 100 150 lira param kalıyor ben de coin almak istiyorum biliyorum bütçem az sizce hangi coinden almam doğru olur
Pages:
Jump to: