Pages:
Author

Topic: metahash projesi ile ilgili düşüncesi olan varsa merak ediyorum ? - page 2. (Read 481 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Çıkardıkları türlü zorluklara ve saçma sapan, doğru düzgün çalışmayan uygulamalarına rağmen bugün bounty cüzdanıma ulaştı. 4 haftada güzel kazandırdı.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Metahash güzel bir projeye benziyordu imzaya katılan arkadaşlara güzel paralar vaat ettiler ama sanırım sonradan bir kaç sorun çıkardılar ve ödeme yapmamak için taklalar atmaya çalışıyorlar inşallah herkes emeğinin karşılığını alır
legendary
Dikkat

Yaptıkları tamamen ahlaksızlık yada çok zekiler milleti dolandırmaya çalışıyorlar çözemedim. Ben her ihtimale karşı evde sistemsel açıdan bomboş olan bir laptopta yaptım süreci anlatayım.

Tehlike 1- Program her türlü antivirüs ve windows deffenderi devre dışı bırakmadan çalışmıyor.
Tehlike 2- Programın en az 4 saat açık kalması isteniyor.
Tehlike 3- Programı yükledim her şey tamam sadece son kısımda eth adresi girmeyi ve btt kullanıcı adı girmeyi istiyor ben girdim kabul etmedi halbuki ödül listesinde adım var ve bazı kişilerin balance'lar direk göründü. Telegram adminine söyledim 21'inden sonra yap program şu an tam aktif değil dedi. 21'ini son tarih olarak duyurdunuz 21'ine kadar yapmayanlara ödülleri vermeyeceğiz dediniz dedim. Anlamıyorsun sanırım 21'inden sonra yapılacak dedi.

Yani şüpheli tavırlar içindeler. Sakın ola cüzdan bilgilerinizin v.b. önemli şeylerin olduğu bir bilgisayara kurup kendinizi riske sokmayın.

Aynı şekilde uygulama yüklenmesini isteyen airdrop ve bountyler içinde o hiç kullanılmamış bilgisayara bluestacks yükleyerek kurulum yapıyorum. Kyc isteyen yerlere de bilgileriyle oynanmış pasaport ve adres bilgileri gönderiyorum şimdiye kadar tamamı onaylandı. Bu kişiler kimliklerinizi çoğaltıp suçlulara satabilir ona göre dikkatli davranmalısınız.

Airdrop - Bounty peşinde koşarken başınıza iş almayın.

son zamanlarda değişik dolandırıcılık haberleri duyuyoruz bunlar da farklı bir sistem kurmuşlar. Siz sürekli takip ettiğiniz için farkına varmışsınız. Ama takip etmeyenler yandı.
Ödüller dediklerini yapanlar için dağıtılmaya başlandı. Alanlar var. Benimki henüz gelmedi bazı yerlerde hatalar varmış, düzeltmelerini bekliyoruz.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Dikkat

Yaptıkları tamamen ahlaksızlık yada çok zekiler milleti dolandırmaya çalışıyorlar çözemedim. Ben her ihtimale karşı evde sistemsel açıdan bomboş olan bir laptopta yaptım süreci anlatayım.

Tehlike 1- Program her türlü antivirüs ve windows deffenderi devre dışı bırakmadan çalışmıyor.
Tehlike 3- Programı yükledim her şey tamam sadece son kısımda eth adresi girmeyi ve btt kullanıcı adı girmeyi istiyor ben girdim kabul etmedi halbuki ödül listesinde adım var ve bazı kişilerin balance'lar direk göründü. Telegram adminine söyledim 21'inden sonra yap program şu an tam aktif değil dedi. 21'ini son tarih olarak duyurdunuz 21'ine kadar yapmayanlara ödülleri vermeyeceğiz dediniz dedim. Anlamıyorsun sanırım 21'inden sonra yapılacak dedi.

Yani şüpheli tavırlar içindeler. Sakın ola cüzdan bilgilerinizin v.b. önemli şeylerin olduğu bir bilgisayara kurup kendinizi riske sokmayın.

Aynı şekilde uygulama yüklenmesini isteyen airdrop ve bountyler içinde o hiç kullanılmamış bilgisayara bluestacks yükleyerek kurulum yapıyorum. Kyc isteyen yerlere de bilgileriyle oynanmış pasaport ve adres bilgileri gönderiyorum şimdiye kadar tamamı onaylandı. Bu kişiler kimliklerinizi çoğaltıp suçlulara satabilir ona göre dikkatli davranmalısınız.

son zamanlarda değişik dolandırıcılık haberleri duyuyoruz bunlar da farklı bir sistem kurmuşlar. Siz sürekli takip ettiğiniz için farkına varmışsınız. Ama takip etmeyenler yandı.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Ödülü ethererum olarak dağıtacaklarını duymuştum. Sanırım en güzel yanı bu, zira son zamanlarda işe yaramaz 3 tane token yollayıp başından savıyorlar insanları. Yalnız epey sorunlu geçiyor dağıtım süreci sanırım. İnşallah herkes alır sorunsuzca
member
Activity: 588
Merit: 22
 Bu projeyi bir çok platformda duydum. Hatta bir Bounty sitesinde Twitter ve Facebook görevlerini tamamlıyorum. Bayağı meşhur bir proje sanırım. Aslında projeyi tam okumadım ama hemen hemen her yerde reklamını görebiliyorum
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
programı kuran arkadaşlar hangi platformda yaptığınızı yazabilir misiniz? 0.12 eth için işkence yapıyor herifler.
legendary
metawallette adımları tamamladıktan sonra 1 saat de beklediyseniz adresinize ethereum ödülü gönderilmiş olması lazım. bekletirler sıraya alırlar hemen gelmez diyordum ama güzel işliyor sistemleri. adresime şaak diye göndermişler coinleri Smiley
Ben de yaptım gelmedi, incorrect data hatası verdi şimdi de. Ekibe mail gönderdik. Saçma salak işler yapıyorlar.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
metawallette adımları tamamladıktan sonra 1 saat de beklediyseniz adresinize ethereum ödülü gönderilmiş olması lazım. bekletirler sıraya alırlar hemen gelmez diyordum ama güzel işliyor sistemleri. adresime şaak diye göndermişler coinleri Smiley
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
metahash 'ın kampanyasına katılmıştım hatırladığım kadarıyla baştan böyle bir kural koymamışlardı sonradan değiştirdiler, pc 4 saat açık kalacak filan diyorlar.

az önce yaptım. pcnin 4 saat değil 1 saat online kalması gerekiyor.

aşağıda nasıl yapılacağı anlatılıyor:

https://docs.google.com/document/d/1EDoZnh094T0NYcPeCjbnUImxxftiSNzJT7MJzHW-lSQ
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
 metahash 'ın kampanyasına katılmıştım hatırladığım kadarıyla baştan böyle bir kural koymamışlardı sonradan değiştirdiler, pc 4 saat açık kalacak filan diyorlar.
legendary
Güya bugün dağıtım günü. Yeni açıklama bekliyoruz beyefendilerden. Değiştireceğiz falan diyolardı...
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Bazı ödülleri sırf KYC nedeniyle almıyordum. Düşük gelen bir ödüle kimlik sunmak istemediğim için bazıları da böyle cins işlerle uğraştırarak soğutuyor insanı parayı bırakıyoruz bunlara.
hero member
Activity: 931
Merit: 500
PCnin 4 saat açık kalması nedir yahu bari eve gelip yatıya kalsınlar iyice bokunu çıkardılar yuh diyorum artık. Ödeyecekleri üç kuruşu zehir etmişler insanlara.
member
Activity: 448
Merit: 10
Ödülün üstüne yatmaya çalışıyolar altı üstü 300 ethereum vericekler yok uygulamayı indir yok bunu yap yok uygulama 4 saat açık kalcak salak saçma şeyler hep valla sanal pc lere kurun programı kendi pc nize kurmayın oracle wm virtual box programı var indirin kurun sanal bi pc ordan halledin işinizi sakat bu adamlar.
member
Activity: 462
Merit: 42
valla bende anlamadım 1 haftadır peşlerinde dolanıyoruz yani program indir kur çalıştır falan niye yoruyorlar anlamıyorum yani
jr. member
Activity: 316
Merit: 1
bende bountysine katılmıştım toplamda 0.075 eth lik kazancım gözüküyor ve programa eth adresimi girdiğim sadece 0.0038 ethlik kazancım göründü admine sordum niye böyle diye farkındayız diyor saçma bir olay getirdiler ortaya kim bilir o ethyi çekmek içinde farklı bi şart getirebilirler mesela 0.10 eth altında çekime izin verilmiyor gibi görücez bakalım ama baştan böyle yapacaklarını bilseydim bu kadar uğraşa girmezdim.
full member
Activity: 770
Merit: 103
ne olacağı belli olmayan bir proje için bounty adı aldında böyle saçma şeylere girmeyin derim ben. arkadaşın dediği gibi uygulamanın açılması için ger türlü güvenlik unsurunun kapalı olması gerekiyor ki bu hiç güven veren bir durum değil maalesef
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
İmzasına giremediğim için biraz üzülmüştüm ama şimdi yukarıdaki arkadaşın yazdıklarına bakılırsa bir ton iş kitlemişler. 4 saat açık tutmak bekletmek vs nedir? Bu kadar tantanaya ne gerek var
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Dikkat

Pages:
Jump to: