Pages:
Author

Topic: Metamask - ne spaja se na ethereum mrežu 2 dana - page 4. (Read 898 times)

sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
meni metamask radi potpuno normalno, bas sam se povezao
sta ti znaci da se ne moze povezati na mrezu:
- kad ukucas password, pokrene se i vrti u prazno?
- prikaze ti pogresan iznos/adresu u metamasku
- odbije ti password kad se logujes?
ili nesto trece

Piše mi da se ne može spojiti na Ethereum network, čak mi ni šifru ne nudi opciju da upišem šifru. Baš sam se nazivcirao.

Meni MetaMask isto radi normalno. Koristim ga kao Firefox ekstenziju i kao Android aplikaciju i na obje radi kako treba. Jesi probao obrisati MetaMask ekstenziju i ponovo ju instalirati? Ili čak reinstalirati Firefox i onda napraviti import walleta? Ako ćeš to raditi onda prije brisanja svakako budi siguran da imaš seed phrase za MetaMask i da radi (da nisi nešto pogrešno prepisao).

Mislim da u to probati, jer mi za sada ništa drugo ne preostaje. Izgleda da Firefox plugin ima problema...
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Radi mi dobro, iako sam primjetio da mi jucer nije nikako htjelo izracunat gas za slanje, pa sam rucno unio neku cifru gweia i proslo je.
Moguce da su imali nekih problema
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
Meni MetaMask isto radi normalno. Koristim ga kao Firefox ekstenziju i kao Android aplikaciju i na obje radi kako treba. Jesi probao obrisati MetaMask ekstenziju i ponovo ju instalirati? Ili čak reinstalirati Firefox i onda napraviti import walleta? Ako ćeš to raditi onda prije brisanja svakako budi siguran da imaš seed phrase za MetaMask i da radi (da nisi nešto pogrešno prepisao).
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
meni metamask radi potpuno normalno, bas sam se povezao
sta ti znaci da se ne moze povezati na mrezu:
- kad ukucas password, pokrene se i vrti u prazno?
- prikaze ti pogresan iznos/adresu u metamasku
- odbije ti password kad se logujes?
ili nesto trece
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
Pozdrav svima,

Već dva dana metamask mi se ne može spojiti na ethereum mrežu. Jako čudna situacija jer mi se to nije događalo prije.

Da li kod vas metamask radi normalno? Ja koristim metamask kao firefox ekstenziju, mozda je u tome problem...


Bas sam se nazivcirao jer sam htio napraviti claim PAINT tokena, a metamask nikako da se pokrene...

Koliko vidim i firefox i metamask updateani, ne znam u cemu bi mogao biti problem, a ni googlanje ne pomaze.
Pages:
Jump to: