Pages:
Author

Topic: MEW hesabından Bilgi dışı ETH ÇIKIŞI Hakkında sebepler ve yorumlar - page 4. (Read 546 times)

newbie
Activity: 55
Merit: 0
linux patlatır vs diye birşey yok tamamen tedbirsiz işlerden kaynaklanıyor.

hesabınız hacklenmiş olma ihtimali çok düşük sanırım siz airdroplara katılırken yanlışlıkla private keyi paylaştınız.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
güzel bir format atın hocam. p key'iniz bilgisayarda kayıtlı olarak bulunuyorsa bir daha yapmayın. bir şekilde linux kurun bilgisayarınıza ve son olarak da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi hesabı bir daha kullanmayın. geçmiş olsun.

bu linux işini bir türlü çözemedim ben bir kere ubuntu'yu kurmaya çalıştım onu da pek beceremedim. Güvenlik konusunda linuxler daha sağlıklı oluyormuş diye duyuyorum her taraftan. Araştırıp öğrenmek gerekiyor.
valla hocam benim bilgisayar eski olduğu için zamanında direkt usb ile linux mint'i kurmuştum bilgisayara. oyun vs. oynamadığım için gayet memnunum. yine de çok güvenmemek gerekiyor, hacker kardeşlerimiz linux'u de patlatır.
member
Activity: 322
Merit: 11
güzel bir format atın hocam. p key'iniz bilgisayarda kayıtlı olarak bulunuyorsa bir daha yapmayın. bir şekilde linux kurun bilgisayarınıza ve son olarak da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi hesabı bir daha kullanmayın. geçmiş olsun.

bu linux işini bir türlü çözemedim ben bir kere ubuntu'yu kurmaya çalıştım onu da pek beceremedim. Güvenlik konusunda linuxler daha sağlıklı oluyormuş diye duyuyorum her taraftan. Araştırıp öğrenmek gerekiyor.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
newbie
Activity: 70
Hesabınız hacklenmiş olabilir. Benim sormak istediğim soru private keyi çaldırmazsak hesabımızda herhangi bir sıkıntı olabilir mi? başka nasıl ele geçirirler hesabımızı?
newbie
Activity: 238
Eğer işlem sizin bilginiz dışındaysa cüzdanınız hacklenmiş. başka da bir açıklaması yok. Hemen yeni bir cüzdan açın içinde birşeyler varsa oraya göndermeye çalışın gönderemezseniz de çok dert etmeyin. Girdiğiniz bounty falan varsa adresi değiştirmeye çalışın.
newbie
Activity: 57
geçmiş olsun private keyi çaldırmışssınız yapabileceğiniz hiçbirşey yok o adresi artık kullanmayın.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Arkadaşlar bi kaç gün önce hesabımda bulunun Eth'nin transfer olduğunu gördüm ben böyle bir işlem yapmadım resmini atıyorum neden olabilir yardımcı olur musunuz. Eth'nin giriş ve çıkışını gösteren resmi atıyorum alt tarafa

http://i.hizliresim.com/9NDag5.png
Pages:
Jump to: