Pages:
Author

Topic: MHP nın akepeyı desteklemesı - page 5. (Read 697 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
January 15, 2018, 02:17:58 PM
2 yıl önce eleştiren bugün bacağına yapışmış kukla olmuş. Yazık.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
January 15, 2018, 01:16:53 PM
Mhp'nin AKP'yi desteklemesi tam bir tükürdüğünü yalama durumudur. Yaladığı da iyi bir şey olsa! Baktılar seçimde baraj altı kalacaklar en azından pimi çekelim olan olsun mantığı gibi bir şey bana göre. Allah sonumuzu hayır etsin.
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
January 15, 2018, 01:11:29 PM
mhp nin bittiği an seçimlerdeki barajlar düşürülsün dediği açıklamayı yaptığı gündü sonra çark etselerde bu partiler devamlı olarak anket sonuçları gelir ve görünen anket sonucu demek aşırı düştüki o açıklamayı yaptılar  Grin Grin
o olayda 2 ay oluyor yaklaşık bu arada üstüne 2 anket daha gelince artık akp ye alt coin olalım dediler. Grin
mesele partiüst yönetiminin kendini kurtarma olayıdır.işte seçimlerde her halükarda topu atacakta anca akp ile girip oylar akp ye diyecekleri için seçimlerde görecez eğer akp alırsa bu sefer bahçeli emmi yede başkan yardımcılığına atar.oda koltuğa bally sürüp oturur ve güllük gülistanlık ülkeyi yönetirz sanıyorlarda zaman gösterir herşeyi bunların hesabı varda.
Allah'ında bir hesabı var elbet. Roll Eyes
newbie
Activity: 28
Merit: 0
January 15, 2018, 12:30:49 PM
Siyaset en büyük yalan sahnedir bakalım sonları nasıl olacak
sr. member
Activity: 370
Merit: 250
January 15, 2018, 12:29:17 PM
bunda ne var ki daha önce buna benzer şeyler oldu burada mhp'nin akp'yi destekelemsi sorun değil aralarında bu kadar itilaf olmasına rağmen destekliyor olması sıkıntı.
newbie
Activity: 280
January 15, 2018, 11:51:33 AM
Tamamen akp den oy çalarız sandılar, ama en sonun da akp onları yuttu bitirdi. diğer seçimlerde mhp kapanacaktır.
jr. member
Activity: 92
Merit: 4
January 15, 2018, 11:50:35 AM
valla bu adam koltuk sevdası için stepne oldu çıktı.
member
Activity: 322
Merit: 16
January 15, 2018, 04:46:52 AM
Bence basit bi siyasi hamle gelecek bize daha neler gösterecek ben bu desteğin  kalıcı olduğunu düşünmüyorum

zaten başkan da olduktan sonra desteğe falan ihtiyacı kalmayacak. ondan sonra ihtiyacı olan tek şey günah keçisi. fetö yü yeterince kullandı. şimdi de sıra bahçelide. başkanlıktan sonra en ufak sıkıntı da bahçeliye saldırır. sonra da dolandırıldık kandırıldık der üstüne yürür.

jr. member
Activity: 196
Merit: 1
January 15, 2018, 03:36:22 AM
hocalar bunun nedenı ne olabıolır.devlet bahcelı denen cakma ulkücünun akepenın elınde kaseti falan olabılır mı? yoksa onceden akepe turk dusmanlıgı yapıyor dıyen bırının bırden bıre en koyu erdogancı olması neden ? baskanlıgına adayda olmuycaz erdoganı desteklıycez dedı bu cakma ulkucu.bence akepe mhp yı bu sayede bıtırdı.devlet bahcelı gıdene kadar mhp bıtmıstır .zamanında akepenınde mhp ıcın neler neler dedıgı ortada
 alıntı (DAHA ÖNCE BAHÇELİ AKP ICIN TÜRK DÜŞMANI DIYORDU AKP VE CB ICIN TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPIYOR DIYORDI  NASIL BIR DUYGU AKPNIN PESNDEN GITMEK VE DESTEKLEMEK MHPLILER SIZ MHPLI DEGILSINIZ ARTIK HEPINIZ AKPLISINIZ..) yazan cok guzel yazmıs..yazık gercekten yazık mhplı kardeslerıme
https://twitter.com/ofcokzorbe/status/950314977004486656
inanılır gibi değil bunun altından elbet bir şeyler çıkacağını düşünüyorum her şeyi geçtim haysiyetine şerefine laf söyleyen bir insana nasıl güvenir destek verirsin o zaman demezler mi adam gerçekten doğru söylemiş diye
newbie
Activity: 70
January 14, 2018, 09:13:08 PM
Bence basit bi siyasi hamle gelecek bize daha neler gösterecek ben bu desteğin  kalıcı olduğunu düşünmüyorum
jr. member
Activity: 203
Merit: 1
January 14, 2018, 08:41:17 PM
isteyen istediğini destekeler kimseyi bağlamaz
member
Activity: 82
Merit: 13
January 14, 2018, 06:34:08 PM
Devlet Bahçeli'nin karaktersizliği. Sabah akşam eleştirdiğin adamın yanında şimdi. Acaba nasıl bir sus payı aldı?
member
Activity: 110
Merit: 10
January 14, 2018, 06:19:04 PM
turk tarıhının gelmiş gelmiş en basarısız siyasetçisi devlet bahçelidir. türk mılletıne en buyuk zararı bu adam vermişdir vermeye devam edecekdır.

anlamadım bazı noktalar var. abi bir adama küfür ettikden sonra ben artık o adamın yuzune aslaa katıyen bakamam. yahu bunlar bırbirine neler neler dedi.

akp genel baskanı r.t.e bu adam evlı değil evliliğin ne demek oldugunu bilmez derken erkeklıgınden dem vurdu.
devlet bahcelı bunun ıcın cocukları ıcın demedıgını bırakmadı
keza suleyman soylu agız dolusu küfürler etmedımi bonus olarak numan kurtulmus aynı sekilde ne küfürler etti nasıl bakıyorlar abi yuzlerıne nasıl bir insanda hiçmi ar namus haya seref gurur olmaz ben onları gördukce ınanın utanıyorum. ötekileri saymıyorum bile.
turkıyede huzurlu olmak ıstıyorsanız sıyasetden uzak durun
member
Activity: 154
Merit: 10
January 13, 2018, 01:06:21 PM
Türkiye için hayırlı çalışmalar yapsınlar gerisi mühim değil.
full member
Activity: 201
January 11, 2018, 11:38:27 AM
Kullanılan ve kullanan anlaşmış. Oy verem vatandaş hakkını aranıyor. Kimseye oy verilmez artık. Ortalık fır fır dönemle dolu.
member
Activity: 308
Merit: 11
January 11, 2018, 09:06:53 AM
Bu mantıkla zaten MHP diye bir parti kalmayacak. 2019 secimlerinde nasıl oy isteyecekler anlamadım.

kendileri için istemeyecekler zaten tayyibi desteklemek için isteyecekler. MHP yi akp nin paf takımı gibi bişey yapacak.
member
Activity: 308
Merit: 11
January 11, 2018, 09:05:45 AM
Chp HDP'yi açıkça desteklediğinde kimsenin sesi çıkmıyordu. CHP genel başkan yardımcısı basın toplantısında ailecek hdpye oy verdik derken, CHP Hdp'lileşti mi? Onlar için aynı yorumlar yapılıyor mu?

rahatsız oluyorsan sesini çıkartırsın. orada sesini çıkarmadı kimse burada da çıkartmasın diye bir mantık yok. yap yorumunu aç konunu tutan mı var seni?

benim gözümde kılıçtaroğlu hdp birbirlerini yeri geldi açık açık destekledi yeri geldi gizliden gizliye.  tayyip erdoğanı devirebilmek için bütün yolları denediler adamlar. bunların yüzünden kılıçdaroğlunun benim gözümde hiç bir değeri yoktur.

aynı şekilde bahçelininde hiç bir değeri kalmamıştır. benim gibi düşünen birçok mhp'li olduğunu düşünüyorum duyuyorum.

full member
Activity: 252
January 11, 2018, 08:41:16 AM
Çıkar grupları partiler de çok etkin. Gelecekte çıkarlarını nerede görüyorlarsa oraya yanaşıyorlar. Hiçbiri inandırıcı değil.
newbie
Activity: 56
January 11, 2018, 07:34:35 AM
Chp HDP'yi açıkça desteklediğinde kimsenin sesi çıkmıyordu. CHP genel başkan yardımcısı basın toplantısında ailecek hdpye oy verdik derken, CHP Hdp'lileşti mi? Onlar için aynı yorumlar yapılıyor mu?
member
Activity: 378
Merit: 14
January 11, 2018, 07:24:07 AM
Bu mantıkla zaten MHP diye bir parti kalmayacak. 2019 secimlerinde nasıl oy isteyecekler anlamadım.
Pages:
Jump to: