Pages:
Author

Topic: Microwin Yöntemleri - Günde 15 dakikada Aylık 300 TL kazanç sağlayabilirsiniz - page 2. (Read 933 times)

jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Maşallah her gün yeni bir saadet zincirimiz oluyor. Böyle şeylere kulak asmayın asıyorsanız da oh ne güzelmiş demek yerine lan nasıl bu kadar basit ve kolay olabilir diye sorun kendinize.
member
Activity: 392
Merit: 24
bu tarz sitelerden anca sigara parasını çıkartırsınız, en iyisi hiç uğraşmayın o bir paket sigarayı içmeyin bence.
Yorumun için teşekkür ederim. 2 sene önce eşimle birlikte sigarayı bıraktık. Yıllık sigara paralarımızı biriktirip her sene yurt dışı tatil organize ediyorum.
Bu sene sigara paraları ile ayarladığımız yurtdışı turu şöyle :
13-16 Ağustos Barselona - İSpanya ( Bu pazartesi gidiyoruz )
20 Ağustos Meis Adası
24-27 Ağustos Rodos
30 Ağustos - 1 Eylül Midilli

Bu gezilerin tamamının yolculuk biletleri ev otel organizasyonları , geçen sene içmediğimiz sigara parası ile alındı.
Önümüzdeki sene için bu sigara parası ayrıca burada belirttiğim yöntemlerden elde ettiğim refsiz gelirleri birleştirerek 20 günlük uzak doğu turu organize etmeyi planlıyoruz.

Herkesin kazandığı bir sistem mümkün olabilir mi? Konuyu açan arkadaşı hariç tutuyorum birisi size böyle şeylerle geldiğinde kendinize hep bu soruyu sorun.
Hocam birilerinin kazanması demek birilerinin kaybetmesi anlamına gelmez her zaman. En büyük örneği özel şirketler ve çalışanlarıdır.

bence pek de bulaşmamak lazım böyle şeylere, çünkü çok fazla vakit alıyor diye düşünüyorum
NEden olarak vakit alma durumunu , eğer ki bilgisayar başı işiniz varsa sıfır zaman alıyor diyebiliriz. Bilgisayar başına zaten çok geçen biri değilseniz ve telefonunuzla günde bir saat haberleşme dışında kullanımınız yoksa zaten bu konuya hiç girmeyin derim.

Bence bu yöntem bana saçma geliyor kullandığınız makinalara zarar veriyordur.Boşu boşuna 300 tl için cihazınıza zarar vermeyin.Airdroplar daha mantıklı ve sıkıntısız bir durum.

Hocam Faucetlerden gelebilecek en büyük zarar olası virüs durumudur ya da sizden habersiz mining yaparak arka planda CPU gücünüzü kullanırlar. Antivirüsünüz ve firewall mevcutsa bu ikisinin de önünde durursunuz.
Ben şimdiye kadar bilgisayarlarıma zarar verdiremedim bu sitelerden o kadar uğraşmama rağmen.

İnanın böyle sitelerden bişey kazanamazsınız kaşıkla verip kepçeyle alırlar tıpkı ülkemin yaptığı gibi Smiley 3-5 kuruş için bilgisayar ve cihazlarınızı tehlikeye atmayın hele zamanınızı asla.

Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz..
Zaman konusunda kesinlikle katılıyorum ne yazık ki bilgisayarı günge 3 saat ya da daha fazla kullananlar için bir zamanın boşa kullanımı pek de söz konusu değil yukarıda da belirttiğim gibi.

Olumlu olumsuz yazdıklarınız için çok teşekkür ediyorum tamamınıza.
Bu vesileyle ortaya çıkan cevaplar bu işin ne olup ne olmayacağını daha net göstermektedir.

Son durumda bunları uygulamak ya da uygulamamak tamamen size kalmıştır.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
İnanın böyle sitelerden bişey kazanamazsınız kaşıkla verip kepçeyle alırlar tıpkı ülkemin yaptığı gibi Smiley 3-5 kuruş için bilgisayar ve cihazlarınızı tehlikeye atmayın hele zamanınızı asla.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Bence bu yöntem bana saçma geliyor kullandığınız makinalara zarar veriyordur.Boşu boşuna 300 tl için cihazınıza zarar vermeyin.Airdroplar daha mantıklı ve sıkıntısız bir durum.
newbie
Activity: 294
Merit: 0
bence pek de bulaşmamak lazım böyle şeylere, çünkü çok fazla vakit alıyor diye düşünüyorum
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Herkesin kazandığı bir sistem mümkün olabilir mi? Konuyu açan arkadaşı hariç tutuyorum birisi size böyle şeylerle geldiğinde kendinize hep bu soruyu sorun.
member
STORM app üzerinden ilk çekim isteğini yaptım.
1200 storm istedim an itibariyle yaklaşık 14 USD yapmakta.
11.08.2018 şeklinde ileri bir tarih verdi.
Yattığı an doğrulamasını yapacağım. Kendi MEW walletinizi adresleyebiliyorsunuz.

Ayrıca faucet üzerindeki bulunan bitcoin, dogecoin, bitcoincash, litecoin ve dash için çekimleri ve sonuçları aynı anda gerçekleştirip sizlerle doğrulamalarını paylaşacağım. ama daha önce de bu konu altında birkaç çekim isteğini faucet için paylaşmıştım. Şu an için faucet çekimlerinde sorun yok.
Earn geliri an itibariyle son 30 gün için 16 dolar.

Faucet gelirine baktığımda son 30 gün için 11 dolar olduğunu görüyorum. ref geliri çıkartılmış şekliyle söylüyorum.

Özetle Earn-Coinpot-Storm 3 lüsü bu ay 41 USD getirmiş oldu. 5.3 TL/USD den 217 TL yapar bu ay getirisi.

Konu başlığındaki gibi 300 TL olmadı onu da piyasanın durağanlığına yoruyorum bu ay için.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
deneyelim bakalım ön yargı yapmadan sistemi ne bırakırsa artık akmasada damlar misali şuan zaten hali hazırda uğraşanlarda varken
full member
Activity: 1176
Merit: 159
bu tarz sitelerden anca sigara parasını çıkartırsınız, en iyisi hiç uğraşmayın o bir paket sigarayı içmeyin bence.
member
Konu günceldir, linkler ve kazançlar hala çalışmaktadır.
STORM konusu gayet başarılı bu arada ve Türkiye dışındaysanız ekstradan görevleri de mevcut.
http://cyptoblkn.blogspot.com/ blogunu da takip etmenizi öneririm. Yeni başladı fakat ciddi eklentiler gelecek.
member
Earn sitesinde minimum çekme ücreti nedir ödeme aldınız mı hiç bende yapmayı düşünüyorum ama zamanımın boşuna harcamak istemiyorum

ben gecen 10 dolar cektim, 30 dk icinde islem gerceklesti.
earn durgundu piyasa ile doğru orantılı olarak fakat cuma günü 2 adet 10 dolarlık görev gönderdi.
Birini tamamladım.
Bu arada bu konuya dair linkten yeni konuları görebilirsiniz :

http://cyptoblkn.blogspot.com/2018/07/kripto-ile-mikro-kazanc-elde-etmek.html

bu linki de 4. yöntem olarak konu başına koyuyorum
member
Activity: 370
Merit: 10
Earn sitesinde minimum çekme ücreti nedir ödeme aldınız mı hiç bende yapmayı düşünüyorum ama zamanımın boşuna harcamak istemiyorum

ben gecen 10 dolar cektim, 30 dk icinde islem gerceklesti.
member
Activity: 370
Merit: 10
earn.com a bende yaklasik 1 aydir üyeyim ancak bekledigim gibi cikmadi , topu topuna 10 dolar topluyabilidim.
full member
Activity: 434
Merit: 100
6-7 aydır yaşadığımız durgunluk süreci malesef bizi bu tarz kapılara itti. Eskiden girceğimiz bir kaç airdrop ile güzel paralar kazanabilirken şimdi ne gelen var ne giden umarım şu piyasa kısa sürede düzelir.
full member
Activity: 616
Merit: 101
member
Activity: 322
Merit: 15
Bitcoin ile ilk tanıştığım zaman yolum musluk sitelerine düşmüştü. Bir çoğunu denedim uzun uzun uğraştım fakat hiç birisinden 1 kuruş bile kazanamadım. Artık böyle bir site ile karşılaştığımda doğrudan sonucunu tahmin edebiliyorum.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
earn'u duymuştum güzel bir yöntem fakat zaman ayırmak gerekiyor. Benim gibi bütün boş zamanını BTC'ye ayıranlar için biraz sıkıntılı.
member
3. yöntem olarak STORM yöntemi eklenmiştir. Konu başında detayını görebilirsiniz.
Oyun oynamayı sevenleriniz varsa mutlaka tavsiye ederim bu yöntemi. Biraz kısıtlaması mevcut.
Bu uygulama cep telefonu uygulamasıdır ve şimdilik sadece android için var iphone için henüz çıkarmadılar.
member
Hocam faceut yöntemleri oldukça çok fazla. Bu işe ilk başladığımda ilk faceutları öğrenmiştim. Sonra airdropları sonra bountyleri. O yüzden faceut sitelerini az çok iyi bilirim. Sizden ricam kaliteli olanları paylaşmanız. Bende elimden geldiğince destek vereceğim. Emeğiniz için teşekkürler
Hocam desteğiniz için teşekkür ediyorum.
Ben de tam tersi sırada başladım. Önce bounty lere sonra airdroplara ve en son faucet lere başladım.
Bounty ve airdroplar süreklilik arz eden konular olmadığı için böyle bir başlık altından yürütmek pek mümkün değil ve doğru da değil.

Faucet konusu sürekli bir kazanç getirisine sahip olduğu için böyle bir konu altında tutmak gayet mantıklı.
Belittiğiniz gibi kaliteli olanları paylaşmak da önemli.
Burada kaliteli sınıfına sokmam için kriterlerim şunlar :
Ödeme alınabilmesi ve hızı birinci kriterim.
Sitenin bekleme süreleri ikinci kriterim.
Son kriterim kendinden açılır ya da yönlendirmesi çok olan bir site olmamasıdır.

Yukarıda da belirttiğim gibi yeni yöntemleri birinci mesaj içerisine ekleyerek güncellemelere devam edeceğim
member
Activity: 448
Merit: 33
Hocam faceut yöntemleri oldukça çok fazla. Bu işe ilk başladığımda ilk faceutları öğrenmiştim. Sonra airdropları sonra bountyleri. O yüzden faceut sitelerini az çok iyi bilirim. Sizden ricam kaliteli olanları paylaşmanız. Bende elimden geldiğince destek vereceğim. Emeğiniz için teşekkürler
Pages:
Jump to: