Pages:
Author

Topic: Milli Gazete: Var bir bit yeniği - page 2. (Read 2669 times)

newbie
Activity: 112
Merit: 0
April 01, 2018, 01:15:47 PM
Bitcoinin yaratılmasının asıl amacı hükumetlerin ve geleneksel finansal kurumların kontrolünü baltalamak idi. Şimdi ise piyasa hacmi olarak en baskın kripto para birimi olan bitcoin, hükumetlerin ve merkez bankalarının kendi yetki alanındaki paraları manipüle etmelerini zorlaştırıyor.
Bitcoin ve diğer kripto para birimleri, paranın sınır ötesine taşınmasını her zamankinden daha kolay hale getirdi ve bu hal nedeniyle dünyadaki hükumetler çok mutlu değiller.
newbie
Activity: 126
April 01, 2018, 12:59:12 PM
Klasık bakış açısı bunun kusa vadede değişmesini beklemek de yanlış
full member
Activity: 392
Merit: 101
March 31, 2018, 05:43:38 PM
bu tip dergiler her hafta bir şey sallarlar, her ay bir şey sallarlar, 10 binlerce kapak yayınlarlar toplamda, bazıları tutar bazıları tutmaz, tutanları da bu şekilde öne çıkarırlar, yani biraz sallama bir iş bu
full member
Activity: 434
Merit: 112
March 31, 2018, 05:22:58 PM
1988 de bu işe baalanilip 2018 de asıl olayın olacağı gibi birşey mi söylenmiş. Yok artık daha neler.
Ben bunun sadece saçmalık ve gün içinde kurulmuş hikayeler olduğunu düşünüyorum.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
March 31, 2018, 02:43:17 PM
Rothschild ailesinin bu işte olduğunu gerçekten bilmiyorum sanırsam ilk yatırımcılarından birisidir heralde bu aile ama gerçekten haklarında çok fazla efsane ver.
member
Activity: 532
Merit: 18
March 31, 2018, 02:42:45 PM
Bu kapağı daha önce görmüştüm. Hatta araştırdım kapak doğru böyle bir haber yapmışlar. İş böyle olunca sanki daha önceden planlanmış gibi duruyor. İllimünati yine iş başında  Grin kaçın bence hemen...
boyle bi seyin planli olabilecegini dusunmuyorum. bence boyle bi sey ihtiyacti o yuzden oldu. zamanla insanlar kapaga guvenerek yatirim yapti ve hype oldu. fiyatta o yuzden gereginden fazla artti. simdiki de tamamen bi duzeltme.
full member
Activity: 196
Merit: 100
March 31, 2018, 02:40:40 PM
Bu kapağı daha önce görmüştüm. Hatta araştırdım kapak doğru böyle bir haber yapmışlar. İş böyle olunca sanki daha önceden planlanmış gibi duruyor. İllimünati yine iş başında  Grin kaçın bence hemen...
full member
Activity: 308
March 31, 2018, 11:40:25 AM
The Economist'in 30 sene önce böyle bir tahminde bulunması ve bunun gerçekleşmesi cidden şaşırtıcı. İleri görüşlülüklerini konuşturmuşlar resmen. Yeni tahminlerini de merakla bekliyorum gelecek için.  Grin
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
March 31, 2018, 11:23:56 AM
kripto paralar tarihin en büyük titanı, balonu olacak veya şu anda pek az kişinin dillendirdiği dijital para olarak hayatımızda kalıcı yer tutacak. altın ile alışveriş tarihe karıştı bir vakit popüler değil miydi? sorarım. yerini kağıt paralar aldı. onların yerini de dijitallerin alması beni şaşırtmaz.
member
Activity: 252
Merit: 10
March 31, 2018, 11:07:12 AM

economistin kapağıda burada. Biz birkaç yıllık planlar yapıp onlarda bile planlarımıza yaklaşamazken adamlar 30-100 yıllık planlar yapıp ona göre çalışıyor.

edit: adamlar öyle bir manşet atmış ki: Milli Gazete Siyonizm'in yeni ekonomik düzenini ifşa ediyor. Çok güzel at gözlüğünü takın insanların da kafasını kuma gömmeye çalışın sonra biz neden sömürülüyoruz.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
March 31, 2018, 10:07:08 AM
Geçmişten gelen bir takım varsayımlar Elbette gelecekte yerini buluyor Bu ileri görüşülük mesela bakarsanız Atatürk de çok ileri görüşlü 100 yıl sonrasını tahmin edebildi ülkenin nereye gideceğini nasıl insanlarla karşılaşacağımızı bu teknoloji bir gelişme  bakin elon muskı uzaya araba gönderdi Yani yakında Mars'ta hayatta başlayabilir Şimdi ben ona ilgili bir dergi yazsam blok yazsam Yüzyıl sonra diyecekler ki bunu zaten söylemişlerdi
newbie
Activity: 42
March 30, 2018, 12:45:41 PM
Hersey yıllar önce düşünülmüş şimdi uygulama zamanı
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
November 28, 2017, 02:57:57 PM
Bu insanların ne kadar at gözlüğü ile dolaşıp Farklı şeylere kapalı olduğunun bariz göstergesidir
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
November 26, 2017, 11:11:33 AM
Bunu yeni mi anlıyorlar? Yıllardır bu yapılmaya çalışıyor ve artık düzen oturdu. Dünyayı Bitcoin ile dijital sisteme alıştırıyorlar ve geleceği tamamen dijitalleştirmek için insanlara bir nevi ara sıcak veriyorlar. Mr.Robot'u izleyenleriniz varsa orada da bu olay oldukça güzel işleniyor. Tüm dünya E-Coin'i desteklerken Çin Bitcoin'i destekliyor ve ortalık kızışıyor. 2012 yılından beri küreselleşme yarışı dijitalleşme yarışına döndü. Biz bunu 2018'e girerken anlıyoruz.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
November 26, 2017, 09:02:27 AM
Bizim gibi ülkeler malesef her şeyin en az 10 yıl sonra farkına varıyor.Biz blockchain teknolojisini anlamaya çalışırken dünyada ne gelişmeler oluyor kim bilir.
member
Activity: 182
November 26, 2017, 08:19:38 AM
tüh ya sürpriz olacaktı şimdi manşet olmuş kalmadı artık esprisi,yarın birisi çıkıp gereken açıklamayı yapsın ve coinler uçuşa geçsin Grin Grin
şaka bir yana sanki şuanki düzende rothschild sanayi işçisi ve anlının teriyle para kazanıyor bitcoinle bi anda milyoner olacak gibi.
member
Activity: 74
November 24, 2017, 08:18:31 PM
Bu haberde adı geçen Rothschild investment Corporation şirketinin, Rothschild ailesine ait olmadığını yanlızca isim benzerliği olduğunu söyleyen bir haber var, Ne kadar doğru bilmiyorum gerçi onlar da emin değiller herhalde. Ama 1988 deki kapak bence de Bitcoinle alakalı.

"Rothschild Investment Corporation and an Illuminati Conspiracy
There were also rumors that Rothschild Investment Corporation was related to the Rothschild family. In various social media posts, people thought there was some kind of conspiracy or deal that Rothchild himself made for gaining shares of bitcoin. The conspiracy theorists believe the Illuminati and lizard rulers may be colluding to sabotage bitcoin.

This turned out to be false, as the company has no relationship to the Rothschild family other than possessing its namesake. The tweets below should say “Rothschild Investment Corporation,” and not just Rothschild the person. The reason for confusion is clear, because the name is relatively common. Looks like the Illuminati are still waiting for their chance to enter the market."

https://news.bitcoin.com/rothschild-investment-corporation-becomes-bitcoin-stakeholder/
newbie
Activity: 16
November 24, 2017, 07:07:38 PM
ben söyleyeyim. fiat paraların kalkacağını ludwig von mises, economist'ten çok daha önce söylemişti. üstelik altın da küresel çapta değerli olan bir para birimi. o zaman altın da mı israyıl. güldürmeyin beni.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
November 24, 2017, 06:30:46 PM
Rothschild ailesi geleceği yönlendiren aile ve dünya para piyasasını yöneten aile , ben bitcoinin bu para baronlarından habersiz çıkacağını düşünmüyorum ve bu haberde bitcoin sisteminin kuruluşundan Rothschild ailesinin de parmağı olduğunu gösteriyor yani Var bir bit yeniği!
full member
Activity: 392
November 24, 2017, 06:24:31 PM
2018 tüm crypto yatırımcıları için mükemmel bir yıl olacak umuyorum ki. Hepimiz hedeflediğimiz güzel kazançlara ulaşacağız bana kalırsa. Yeter ki sabrımızdan ödün vermeyelim.
Pages:
Jump to: