Pages:
Author

Topic: Minimum risk Maksimum kazanç Coinler! - page 2. (Read 280 times)

full member
Activity: 742
Merit: 140
February 14, 2018, 06:18:41 PM
Başlık Ethereumu tarif ediyor resmen Smiley 2018 sonuna kadar 3x yapabilecek potansiyelde olduğunu düşünüyorum.

Neo, Ethereum, Litecoin kesinlikle güvenilir riski olmayan yükseleceğini düşündüğüm coinler.
full member
Activity: 546
Merit: 100
February 14, 2018, 05:43:46 PM
bence neo, waves, ethereum,bitcoin ve Qtum'a yatırım yapsan zarar etmezsin şuan, zaten bilindik projeler bunlar piyasa iyileştikçe bunlar artacaktır.
member
Activity: 280
Merit: 71
February 14, 2018, 05:39:57 PM
NEBL ve RPX i oldukça riskli buluyorum tabi herkesin risk anlayışı oldukça farklı seviyelerde. bence sepeti daha da büyütmek gerekiyor.
Sana katılıyorum riskli gibi duruyorlar. Lakin RPX binance'a girince güzel bir dump yedi ve dip seviyelerde gibi duruyor. Ben de bu sebeple buralardan topluyorum. Ani bir pump yapacaktır kesinlikle. Belki 3 aya kadar 10x bile görebiliriz.
full member
Activity: 308
Merit: 100
February 14, 2018, 05:29:07 PM
NEBL ve RPX i oldukça riskli buluyorum tabi herkesin risk anlayışı oldukça farklı seviyelerde. bence sepeti daha da büyütmek gerekiyor.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
February 14, 2018, 04:07:07 PM
Neo yu destekliyorum bende yatırımı mı neo yu tutma yönünde kullanıyorum neo geleceği parlak bi coin
member
Activity: 476
Merit: 12
February 14, 2018, 02:30:18 PM
minumum risk maximum kazanç diye bir şey yok bence. hatta minumum risk diye birşey hiç yok . bugün var olanın yarın olacağını nereden biliyorsunuz ?
geçen seneki marketle bu seneki marketi bi kıyaslayın derim. geçen senein sağlam coinleri ne alemlerde görün isterim
full member
Activity: 406
Merit: 158
February 14, 2018, 02:29:39 PM
Ağzınız bal yesin arkadaşlar:) 8-12 dolar civarından topladım bir miktar neblio bakalım neler olucak merak ediyorum, benim en düşük beklentim 100 dolar oldu artık iyice araştırdıktan sonra, umarım yanılmayız.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 14, 2018, 02:20:48 PM
Neblio için gelecekte iki şey söyleme ihtimali var:
A) Çıktıktan sonra bir ara iyi yükseldi, o zamanlar satanlar güzel kazandı
B) Ulan kim inanır neblionun bir zamanlar 10-15 dolar olduğuna, keşke zamanında o fiyatlardan alıp bir kenara atsaydık, şimdi köşe olmuştuk.
Ben B şıkkının daha yüksek ihtimal olduğuna inanıyorum açıkçası.
Keza neo da aynı şekilde potansiyel taşıyor bana göre.
member
Activity: 370
Merit: 10
February 14, 2018, 01:35:52 PM
Neo benim icin 1 numarada. sonrasinda Icx, strat ve zrx olabilir.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
February 14, 2018, 01:31:42 PM
minimum risk ve yüksek kazanç için neo harici bir örnek veremem ben kendi adıma(eth var ama onada max kazanç çok iddalı olur market hacmi belli).
biraz daha risk alabilirim diyenede icx, blz, zrx ve bnb diyebilirim.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
February 14, 2018, 12:19:15 PM
NEO, NEBL ve EOS  platform mantığıyla çalıştığından benzer nitelikteler.

NEO, Çinlilerin desteğini ve gerçekleşmekte olan projelere bakarsak gerçekten iyi bir potansiyele sahip,  NEBLIO küçük bir ekiple yola çıktı, ekip vaat ettiklerini gerçekleştirebilirse (coin sayısının azlığını da dikkate alırsak) oldukça iyi kazandırabilir.

member
Activity: 700
Merit: 56
February 14, 2018, 11:09:35 AM
neo eos dışındakiler risk durumu doğru değil ripple su market değerinde eder fiyasi çok yuksek hala...
kabul çok çalışıyorlar ama 3 dolardan milletin eline acayip verdiler yani riskli hala
nebl bende baktım mantıklı bir proje ama hala kendini kanıtlamış ve yaygın bir çalışma değil . buna da riskli sınıfında görülmelidir ama yatırım yapılmasında bence sakınca yok. o listede eth koymamak bence ayıp btcden bile daha potansiyelli bir coin. ve risk düşüklüğü en az olan artik neredeyse BTC ile paralel bir durumda düşüşünde çıkışında da.

ETH Zaten bilindiği için yazmadım şuan en güvenilirlerin arasında. Yazıda da belirttim.
Birde yanlış anlaşıldı galiba. Ripple den bahsetmiyorum ona inanın hiç güvenmiyorum. RPX (Red Pulse) yazdım harf karışıklığı olsa gerek. Bunu bi araştırmanızı tavsiye ederim neo tabanlı binancede listelenmeye başladı. Ekip çok sağlam.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
February 14, 2018, 10:58:17 AM
neo eos dışındakiler risk durumu doğru değil ripple su market değerinde eder fiyasi çok yuksek hala...
kabul çok çalışıyorlar ama 3 dolardan milletin eline acayip verdiler yani riskli hala
nebl bende baktım mantıklı bir proje ama hala kendini kanıtlamış ve yaygın bir çalışma değil . buna da riskli sınıfında görülmelidir ama yatırım yapılmasında bence sakınca yok. o listede eth koymamak bence ayıp btcden bile daha potansiyelli bir coin. ve risk düşüklüğü en az olan artik neredeyse BTC ile paralel bir durumda düşüşünde çıkışında da.
member
Activity: 700
Merit: 56
February 14, 2018, 10:42:14 AM
Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu şu sebepten açtım. Herkez birbirinden coin tavsiyesi alıyor veriyor Ama birçoğu coin tabiri caizse tırt. dipleri görüyor zarar ettiriyor. Bu başlık altında En güvendiğini coinin önerisini yapın.
ETH'yi herkez biliyor zaten bu yüzden bunu yazmayın.

Benim en güvendiğim minimum risk sıralamam bu şekilde;
1-NEO
2-EOS
3-NEBL
4-RPX

Yatırım tavsiyesi değildir. Hiç kimse burdan okuduğu ile alıp zarar ettim diye gelmesin. ve en nihayetinde kim önerirse önersin kendi araştırmanızı kendiniz yapın. Şimdiden gelen olumlu yada olumsuz yorumlar için teşekkür ederim.

Faydalı yorum yapan arkadaşlara merit vermek isterdim ancak daha merit yok bende Smiley
Pages:
Jump to: