Pages:
Author

Topic: Mining için en kArlı coin Metaverse ETP (ETP) - Ethereum yerine kazabilirsiniz - page 2. (Read 494 times)

full member
Activity: 840
Merit: 111
Gelip geçici şey bunlar 1 saat sonra bi bakmışsın music 1. olmuş. Bence asıl önemli olan mining'de daha pek tanınmamıs , yeni çıkmış yeni borsalarda işlem görmeye başlamış,  olan coinleri kazıp roi süresini en aza indirmek.
Kurduğum rig ile ilk günden bu yana pirl kazdım ve pirl'in de hızla değerlenmesi ile rig masrafım olan 9 bin tl'nin 5 bin tl'sini 2 ayda çıkardım. 4 ay daha kazım yapıp rigi satmayı düşünüyorum.
En mantıklısı bu. Bu yeni çıkan kazılabilen coinleri takip edebileceğimiz bir yer var mı?

https://bitcointalk.org/index.php?board=159.0
Burdan takip edebilirsin ben burdan takip ediyorum.
member
Activity: 378
Merit: 14
Gelip geçici şey bunlar 1 saat sonra bi bakmışsın music 1. olmuş. Bence asıl önemli olan mining'de daha pek tanınmamıs , yeni çıkmış yeni borsalarda işlem görmeye başlamış,  olan coinleri kazıp roi süresini en aza indirmek.
Kurduğum rig ile ilk günden bu yana pirl kazdım ve pirl'in de hızla değerlenmesi ile rig masrafım olan 9 bin tl'nin 5 bin tl'sini 2 ayda çıkardım. 4 ay daha kazım yapıp rigi satmayı düşünüyorum.
En mantıklısı bu. Bu yeni çıkan kazılabilen coinleri takip edebileceğimiz bir yer var mı?
full member
Activity: 840
Merit: 111
full member
Activity: 162
Merit: 103
ve bugün Metaverse ETP (ETP)'nin yükselmesiyle artık miningte en kArlı coin Metaverse ETP (ETP) oldu. Ethereum yerine Metaverse ETP kazıp Bitfinex borsasında satabilirsiniz. (https://whattomine.com/ adresinden bakabilirsiniz)

Pages:
Jump to: