Pages:
Author

Topic: Mjenjačnice In Kapital od sada pružaju uslugu zamjene kriptovaluta - page 3. (Read 1911 times)

jr. member
Activity: 212
Merit: 6
Mislim da možeš komotno u istoj 10 puta za redom. Ako ne ti, povedi 5 prijatelja/članova rodbine i riješi tako.

3% fee je još uvijek previsok, ali evo već to polako pada na neke prihvatljivije brojke. Krenuli smo s preko 5, lovu im dam na 1 Smiley

Nista frendovi i familija, ne treba nitko znati da imam nesto crypta  Grin

Kaj se tice 3% fee, to me ne dira, bolje 3% nego 12% + prirez. Ionako sam u zadnjih 7-8 godina za podizanje sa kartica na provizije ostavio dobar auto.
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
Mislim da možeš komotno u istoj 10 puta za redom. Ako ne ti, povedi 5 prijatelja/članova rodbine i riješi tako.

3% fee je još uvijek previsok, ali evo već to polako pada na neke prihvatljivije brojke. Krenuli smo s preko 5, lovu im dam na 1 Smiley
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
Jel se mogu u jednom danu obici sve mjenjacnice u ZGu i u svakoj mijenjati 15k kn bez dokumenta?

Ne vidim razlog zasto ne, jer pretpostavljam da je sistem isti kao u USA. Znaci mozes otici u stotine mjenjacnica i post officea i slicnih ustanova i napravit u svakoj transakciju ispod 10k USD, dakle 9999 USD i nece se ni jedan alarm nigdje upaliti.

Tako da mislim da je isto i kada se radi o tvom primjeru.
jr. member
Activity: 212
Merit: 6
uskoro dolaze nove lokacije za IN Kapital kao mjesto prodaje i kupnjeBTCBTCBTC

Jel se mogu u jednom danu obici sve mjenjacnice u ZGu i u svakoj mijenjati 15k kn bez dokumenta?
member
Activity: 535
Merit: 43
Da spomenem i konkurenciju koja ne miruje. Bitcoin store sad nudi istu uslugu u mjenjačnici u Vlaškoj 21. Čudi me da i oni to bolje ne izreklamiraju. Čini mi se da i jedni drugi su oko 3% iako mislim da ipak za neku mini razliku je ovo na in kapital povoljnije. Bankomat u konzumu radničkoj je 2.9% tako da svakako te tri opcije su najpovoljnije za anonimnu prodaju kripto valuta za gotovinu.

Ja ne mogu nigdje naci na njihovoj stranici proviziju (inkapital)... evo npr imaju poslovnicu u "mome" gradu, ali nemaju. Imaju je u zracnoj luci 25km od grada. Da je blize otisao bi, ovako bolje pitati preko neta ako netko zna Smiley
newbie
Activity: 15
Merit: 0
Da spomenem i konkurenciju koja ne miruje. Bitcoin store sad nudi istu uslugu u mjenjačnici u Vlaškoj 21. Čudi me da i oni to bolje ne izreklamiraju. Čini mi se da i jedni drugi su oko 3% iako mislim da ipak za neku mini razliku je ovo na in kapital povoljnije. Bankomat u konzumu radničkoj je 2.9% tako da svakako te tri opcije su najpovoljnije za anonimnu prodaju kripto valuta za gotovinu.
member
Activity: 535
Merit: 43
Kolika je provizija?
jr. member
Activity: 61
Merit: 8
uskoro dolaze nove lokacije za IN Kapital kao mjesto prodaje i kupnjeBTCBTCBTC
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Gosp. Škoriću :-D De, ljudi :-D Otkad si po forumu persiramo :-D

Ma, ja to onako, iz navike  Grin
Obećajem, nikada više  Grin
member
Activity: 122
Merit: 43
Nije mi jasno kako se pvakve stvari malo bolje ne izreklamiraju. Osim jednog clanka na poslovni.hr i ovog foruma kako netko uopce moze znati da se u in kapital poslovnici u preradovicevoj moze kupiti/prodati bitcoin. Jucer prođem tamo i nikakvog znaka ili natpisa na samoj mjenjacnici. Na stranicama inkapitala isto nista o tome. I onda ce na kraju ispasti da nema potraznje za tom uslugom pa ce odustati od toga a zapravo nitko ne zna da se to tamo moze raditi.
Kao što je prenio već Daniel91, nismo još ulagali u marketing jer je mrtva sezona. Krenut ćemo sad u jesen sa ozbiljnijim marketingom, kako se i doliči za ovakav tip usluge.
member
Activity: 122
Merit: 43
Gosp. Škoriću :-D De, ljudi :-D Otkad si po forumu persiramo :-D
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Evo,  javio mi se i gosp. Škoric sa godišnjeg u svezi ovih primjedbi na slabu "vidljivost " bitcoina u mjenjačnici.
 "Da, kritika je apsolutno na mjestu, ali sa uslugom smo izašli usred ljeta i nismo htjeli ulagati u marketing do jeseni.
Naljepnice su gotove, slj tjedan idu na mjenjacnicu.
Pripremamo temeljitu marketinsku kampanju,.."
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Nije mi jasno kako se pvakve stvari malo bolje ne izreklamiraju. Osim jednog clanka na poslovni.hr i ovog foruma kako netko uopce moze znati da se u in kapital poslovnici u preradovicevoj moze kupiti/prodati bitcoin. Jucer prođem tamo i nikakvog znaka ili natpisa na samoj mjenjacnici. Na stranicama inkapitala isto nista o tome.
S ovim se u potpunosti slažem. In Kapital je mjenačnica novca. Bitcoin nije prepoznat kao novac. I kako bi ja koji tu prolazim, a tražim mjesto gdje mogu kupiti ili trošiti svoje coine, trebao da svratim. Gledam slike sa stranice, i niti na jednoj nema Bitcoin naljepnica, ili bilo čega što asocira na kripto.

Baš me zanima dali se na ovom displeju nekad pojavi natpis Bitcoin?!


Ove "Bitcoin Accepted Here" naljepnice su neki minimum koji bi mogli zaljepiti kako bi ljudima skrenuli pažnju.




Dobro opažanje i prijedlozi.
Proslijedio sam to gosp. Škoriću u privatnoj poruci pa se nadam da će nešto biti napravljeno u tom smislu, da mogućnost zamjene bitcoina postane ''vidljivija  Cheesy
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
Nije mi jasno kako se pvakve stvari malo bolje ne izreklamiraju. Osim jednog clanka na poslovni.hr i ovog foruma kako netko uopce moze znati da se u in kapital poslovnici u preradovicevoj moze kupiti/prodati bitcoin. Jucer prođem tamo i nikakvog znaka ili natpisa na samoj mjenjacnici. Na stranicama inkapitala isto nista o tome.
S ovim se u potpunosti slažem. In Kapital je mjenačnica novca. Bitcoin nije prepoznat kao novac. I kako bi ja koji tu prolazim, a tražim mjesto gdje mogu kupiti ili trošiti svoje coine, trebao da svratim. Gledam slike sa stranice, i niti na jednoj nema Bitcoin naljepnica, ili bilo čega što asocira na kripto.

Baš me zanima dali se na ovom displeju nekad pojavi natpis Bitcoin?!


Ove "Bitcoin Accepted Here" naljepnice su neki minimum koji bi mogli zaljepiti kako bi ljudima skrenuli pažnju.


newbie
Activity: 15
Merit: 0
Nije mi jasno kako se pvakve stvari malo bolje ne izreklamiraju. Osim jednog clanka na poslovni.hr i ovog foruma kako netko uopce moze znati da se u in kapital poslovnici u preradovicevoj moze kupiti/prodati bitcoin. Jucer prođem tamo i nikakvog znaka ili natpisa na samoj mjenjacnici. Na stranicama inkapitala isto nista o tome. I onda ce na kraju ispasti da nema potraznje za tom uslugom pa ce odustati od toga a zapravo nitko ne zna da se to tamo moze raditi.
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
Vidim da ste iskomunicirali ovdje snimke i prezentacije za ambasadu i podcasta za Crypto-Wednesday, sorry na sporom odgovaranju, malo sam opet zanemario bitcointalk zadnjih tjedana, nemojte se ljutit :-) Ako imate kakvo hitno pitanje ili nešto, slobodno cimajte na Telegramu na @nikolaskoric

Nisam jos stigao pogledat webinar jer sam na moru, a na proslom webinaru pitanja ni live nisu radila ili sam se pak prekasno ukljucio, tako da moram reci da je super sto si podijelio Telegam account ovdje, pa kad odgledam ovaj zadnji webinar saljem koje pitanje sigurno.  Smiley
member
Activity: 122
Merit: 43
member
Activity: 122
Merit: 43
Bok Nikola!
Baš pratim ovaj webinar američke ambasade u Zagrebu o Blockchain tehnologiji i cryptu i tvoja prezentacija je bila odlična!
Sorry ako sam te malo ''zagnjavio'' svojim pitanjima  Grin Grin
BTW, može li se nekako dobiti kopija tvoje prezentacije?
Vidim da ste iskomunicirali ovdje snimke i prezentacije za ambasadu i podcasta za Crypto-Wednesday, sorry na sporom odgovaranju, malo sam opet zanemario bitcointalk zadnjih tjedana, nemojte se ljutit :-) Ako imate kakvo hitno pitanje ili nešto, slobodno cimajte na Telegramu na @nikolaskoric
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Evo za one koji su propustili webinar )sa btc mjenjačnice FB stranice ):
Ukoliko ste propustili Crypto-Wednesdays panel na Zoomu, pogledajte ga sad na YouTubeu!

Na dvosatnom panelu Gordon Einsteina sudjelovali su ključni ljudi iz hrvatske crypto i blockchain industrije: Luka Sucic, Vlaho Hrdalo (UBIK - Udruga za Blockchain i Kriptovalute), Nikola Škorić i Edi Sinovčić.

YouTube link: https://youtu.be/fil5bGYJgqA

Tu sam te cekao Ljisico Cheesy Hvala Cheesy

I drugi put 😀
Prvi webinar u organizaciji američke ambasade bio je odličan pa jedva čekam pogledati i ovaj,  čim se vratim s mora 😀😀

Ja isto na moru muku mucim s internetom i po danu gotovo da skoro nista ne mogu koliko je T-com zagusen, pa po noci se bar malo dovede u red da mogu ponesto napisati i obaviti od posla.

Tako da ce isto sacekati s gledanjem tjedan webinar i kod mene.

Ah dobro,  bar nisam jedini 😁😁
Zapravo mi je žao što nisam mogao direktno sudjelovati na ovom webinaru,  kao prošli put, jer onda mogu postavljati i pitanja Škoriću i ekipi.
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
Evo za one koji su propustili webinar )sa btc mjenjačnice FB stranice ):
Ukoliko ste propustili Crypto-Wednesdays panel na Zoomu, pogledajte ga sad na YouTubeu!

Na dvosatnom panelu Gordon Einsteina sudjelovali su ključni ljudi iz hrvatske crypto i blockchain industrije: Luka Sucic, Vlaho Hrdalo (UBIK - Udruga za Blockchain i Kriptovalute), Nikola Škorić i Edi Sinovčić.

YouTube link: https://youtu.be/fil5bGYJgqA

Tu sam te cekao Ljisico Cheesy Hvala Cheesy

I drugi put 😀
Prvi webinar u organizaciji američke ambasade bio je odličan pa jedva čekam pogledati i ovaj,  čim se vratim s mora 😀😀

Ja isto na moru muku mucim s internetom i po danu gotovo da skoro nista ne mogu koliko je T-com zagusen, pa po noci se bar malo dovede u red da mogu ponesto napisati i obaviti od posla.

Tako da ce isto sacekati s gledanjem tjedan webinar i kod mene.
Pages:
Jump to: