Pages:
Author

Topic: Molio bih pomoc, info - Leadopogo.com - page 3. (Read 773 times)

legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
April 02, 2020, 09:28:51 AM
#5
Imam nekolicinu prijatelja koji se "bogate" svaki dan, navodno zaradujuci bitcoine.
Čisto sumnjam da se netko tu "bogati" osim tvoraca ovakvih šema. Ako su ti prijatelji uspjeli izvući btc onda se radi o ponzi šemi, koje su jako česte u crypto svijetu.

Radi se o nekakvim "investicijama" gdje uložiš novac, čekaš da netko poslije tebe uloži i onda ti tvorac šeme pošalje taj dio novca. Dokle god ima tih novih "investitora", šema funkcionira, čim ih nestane, cijela šema se ruši i nitko više ne može izvući novce - jer novaca više ni nema. Ponzi šeme većinom nije teško prepoznati, prevaranti obično nude fixni dnevni postotak ili se skrivaju pod nekakvim cloud mining servisima gdje valjaju bureke da kao nešto rudare a prebacuju novac iz šupljeg u prazno (a ovaj sajt mi izgleda kao jedan takav cloud mining). Uglavnom, izbjegavaj u širokom luku.

Mogu li dati podatke o registraciji firme, plaćenom porezu,  objavljenoj reviziji. ..?
Nešto što sam naučio, treba sve detaljno ispitati i postaviti što je moguće više pitanje, čim počnu ići lijevo desno umjesto da direktno odgovore - nešto nije u redu. Najdraži su mi oni koje pitaš nešto, odgovore nešto sasvim deseto, pitaš ih opet isto pitanje, opet odgovore nešto deseto i nakon još par puta što ih pitaš se postave kao nekakve žrtve trolanja, na kraju te optuže da širiš fud ili da si dio nekakve "crne kampanje"  Cheesy
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
April 02, 2020, 01:56:06 AM
#4
Tvoji prijatelji bi se prvo trebali dobro informirati o bitcoinu i cryptu.
Da,  od nedavno i u hrvatskim postama postoji tzv. "Crypto mjenjačnica " gdje se bitcoin može zamijeniti za kune i to je jedini istiniti dio u cijeloj priči.
Prevaranti obično uzmu dio istine i nadodaju par laži i onda tu "maglu" prodaju dalje kao "super paket " 😁
Zapitaj se ako je to tako profitabilno zašto im uopće trebaju drugi ljudi?
Odakle dolazi zarada?
Mogu li dati podatke o registraciji firme, plaćenom porezu,  objavljenoj reviziji. ..?
newbie
Activity: 7
Merit: 0
April 01, 2020, 07:23:41 PM
#3
Upravo to sam i ocekivao u odgovoru, hvala, hvala 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 01, 2020, 07:15:40 PM
#2
Da, i uskršnji zeko i deda mraz postoje.
Ajde bježi s tim glupostima.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
April 01, 2020, 04:50:29 PM
#1
Postovani, kako se ne snalazim u svijetu kripto valuta, molio bih pomoc poznavaoca.
Imam nekolicinu prijatelja koji se "bogate" svaki dan, navodno zaradujuci bitcoine. Platili su pakete i pristup navedenoj  stranici, Leadopogo.com, na fb bi to bilo: https://m.facebook.com/Leadopogo-Mining-Business-100628304845053/photos/
Kako sam nekako uvjeren da je to prodavanje magle i uzimanje novaca a oni su uvjereni kako zaraduju, molio bih vas pomoc ili info o navedenoj stvari. Ulaskom na racun im se generiraju wallet brojevi i navodno je dovoljno s time otici u postu ili mjenjacnicu kripto valuta i podici novce. Pa da ih spasavam dok je to jos moguce

Hvala
Pages:
Jump to: