Pages:
Author

Topic: Moneda Oracol (xor) Platforma + Exchange - Thread Oficial - News - Development - page 12. (Read 23576 times)

sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
M-am inregistrat si eu pe site. Email-ul a venit dupa vre-o 5 min pe gmail. Am urcat 2 poze fara probleme. SMS-ul n-a ajuns inca. S-ar putea sa fie din cauza ca nu am introdus numarul cu +40?

Am dat drumul si la minerit. banuiesc ca functioneaza pentru ca imi scrie Imature 50.00 XOR

Wallet ID xVFJDJR2EgX6kNKCVzQtc1TphMTPe9h3Bb

Am observat ca atunci cand iti faci contul si te loghezi prima data scrie You last logged in at: 01 January 1970 00:00

Salut ..pune 0040 la inceput.Ar trebui sa mearga.
Adrian

As pune dar nu mai pot modifica numarul de telefon. Cum fac?
O sa il sterg eu pe cel existent si iti dau un pm .
Adrian
newbie
Activity: 31
Merit: 0
M-am inregistrat si eu pe site. Email-ul a venit dupa vre-o 5 min pe gmail. Am urcat 2 poze fara probleme. SMS-ul n-a ajuns inca. S-ar putea sa fie din cauza ca nu am introdus numarul cu +40?

Am dat drumul si la minerit. banuiesc ca functioneaza pentru ca imi scrie Imature 50.00 XOR

Wallet ID xVFJDJR2EgX6kNKCVzQtc1TphMTPe9h3Bb

Am observat ca atunci cand iti faci contul si te loghezi prima data scrie You last logged in at: 01 January 1970 00:00

Salut ..pune 0040 la inceput.Ar trebui sa mearga.
Adrian

As pune dar nu mai pot modifica numarul de telefon. Cum fac?
sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
Salutare !

Sper ca noul ICO sa intreaca asteptarile , chiar vreau sa iti dau 2 sugestii , incearca sa faci un parteneriat cu Bitcoin Romania si cu cateva companii poate asa o sa creasca foarte mult .

Tin sa precizez ca pozele sau incarcat din a 5-a incercare  ( probabil ca minam si din cauza asta a luato asa greu )

Email : Verificat

Numar de telefon  : VERIFICAT

Poze uploadate : Una cu Patine si una cu Role ( ce am de vanzare )

adresa XOR : xE7i2HSDUm2im84rsZdw7wKfwyiwxVXms5



Asa da  role Smiley  Am trimis 50000 Oracol pe adresa ta !
Adrian
P.S. - Nu exclud in viitor sa contactam si alti parteneri. Deocamdata sintem in faca de testare si mai avem cateva etape importande de
        parcurs pana Oracol poate fii gata de lansare.
sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
M-am inregistrat si eu pe site. Email-ul a venit dupa vre-o 5 min pe gmail. Am urcat 2 poze fara probleme. SMS-ul n-a ajuns inca. S-ar putea sa fie din cauza ca nu am introdus numarul cu +40?

Am dat drumul si la minerit. banuiesc ca functioneaza pentru ca imi scrie Imature 50.00 XOR

Wallet ID xVFJDJR2EgX6kNKCVzQtc1TphMTPe9h3Bb

Am observat ca atunci cand iti faci contul si te loghezi prima data scrie You last logged in at: 01 January 1970 00:00

Salut ..pune 0040 la inceput.Ar trebui sa mearga.
Adrian
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Salutare !

Sper ca noul ICO sa intreaca asteptarile , chiar vreau sa iti dau 2 sugestii , incearca sa faci un parteneriat cu Bitcoin Romania si cu cateva companii poate asa o sa creasca foarte mult .

Tin sa precizez ca pozele sau incarcat din a 5-a incercare  ( probabil ca minam si din cauza asta a luato asa greu )

Email : Verificat

Numar de telefon  : VERIFICAT

Poze uploadate : Una cu Patine si una cu Role ( ce am de vanzare )

adresa XOR : xE7i2HSDUm2im84rsZdw7wKfwyiwxVXms5

newbie
Activity: 23
Merit: 0
Salut!. Eu nu am observat ce a scris la prima logare, dar acum la logarea in contul https://www.oracol.mobi imi apare data logarii - ok; doar ora este setata pe GMT (Greenwich) nu pe GMT+2 (Romania)
"You last logged in at: 29 December 2017 10:14"
newbie
Activity: 31
Merit: 0
M-am inregistrat si eu pe site. Email-ul a venit dupa vre-o 5 min pe gmail. Am urcat 2 poze fara probleme. SMS-ul n-a ajuns inca. S-ar putea sa fie din cauza ca nu am introdus numarul cu +40?

Am dat drumul si la minerit. banuiesc ca functioneaza pentru ca imi scrie Imature 50.00 XOR

Wallet ID xVFJDJR2EgX6kNKCVzQtc1TphMTPe9h3Bb

Am observat ca atunci cand iti faci contul si te loghezi prima data scrie You last logged in at: 01 January 1970 00:00
sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
Salut

M-am inregistrat pe site ... email a venit , poze incarcate si sms primit si verificat !

GO ORACOL ! ! !

Si am dat drumul la Minerit !

Wallet Address : xF3VAwsr6ZxeHHoAGFmHrvMJ1kq3QF4rvo
Salut !
Trimis 50000 Oracol xor
Adrian
sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
Salut

M-am inregistrat pe site ... email a venit , poze incarcate si sms primit si verificat !

GO ORACOL ! ! !

Si am dat drumul la Minerit !

Wallet Address : xF3VAwsr6ZxeHHoAGFmHrvMJ1kq3QF4rvo
Salut, ca sa verific - ce poze ai pus? descrie una dintre ele ce se vede in ea..nu de alta dar nu vreau sa fac vreo confuzie ..ha ha

Adrian
sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
Salut,

M-am inregistrat si eu. Am verificat email-ul si numarul de telefon si am incarcat 2 poze random.
Momentan sunt in concediu si nu am acces la PC asa ca as prefera sa astept pana ma intorc ca sa-mi descarc wallet-ul.
Pentru recompensa, daca mai este valabila, se poate trimite pe paper wallet?

Adresa mea de mail cu care m-am inregistrat este: [email protected]

Multumesc
Confirmat - Paper wallet ul nu merge inca - lucrez la el dar pentru acum nu e in prioriate. Cand ai wallet ul trimite mi adresa de XOR pentru recompensa

Adrian
sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
Buna, mi-am facut si eu cont pe site. Email-ul de verificare a venit cu intarziere de cateva minute, dar poate fi problema de la yahoo.
Verificarea prin SMS s-a facut foarte repede.
Butoanele pentru "send verification email", "add telephone number" si cele pentru upload ID nu au fost vizibile pana nu am dezactivat AdBlocker.
Pentru wallet aveti si versiune de linux?


Am compiled Oracold . Compressed Oracol.tar.gz se descarca aici https://ufile.io/5utao.Nu am testat ca nu le prea am pe linux.Astep de la tine sa ne spui ce si cum (Oracold.exe in scr folder)
Adrian
newbie
Activity: 13
Merit: 0
Salut,

M-am inregistrat si eu. Am verificat email-ul si numarul de telefon si am incarcat 2 poze random.
Momentan sunt in concediu si nu am acces la PC asa ca as prefera sa astept pana ma intorc ca sa-mi descarc wallet-ul.
Pentru recompensa, daca mai este valabila, se poate trimite pe paper wallet?

Adresa mea de mail cu care m-am inregistrat este: [email protected]

Multumesc
sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons

Viteza 15,27kh/sec
Dificultatea a crescut de la 0.00014414 la 0.00024414
Numarul de blockuri 8722 - ne apropiem vertiginos de 10000

sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Buna, mi-am facut si eu cont pe site. Email-ul de verificare a venit cu intarziere de cateva minute, dar poate fi problema de la yahoo.
Verificarea prin SMS s-a facut foarte repede.
Butoanele pentru "send verification email", "add telephone number" si cele pentru upload ID nu au fost vizibile pana nu am dezactivat AdBlocker.
Pentru wallet aveti si versiune de linux?

Salut  - ciudata treaba cu ad blocker ..sa vedem daca se mai intampla si la altcineva.Linux na am deocamdata..lucrez pe weekend poate la release pe Github si pentru Linux
Daca ai pe windows pune adresa aici sa trimit cele 50000 monede

Am instalat in masina virtuala si imi apar in wallet 250 XOR cu status immature.
Adresa este mai jos:

xXQXAx9ccUtzAFq2h1K6YZLZxvdRwkExJ4
Bun - Am trimis 50000 - monedele se vor "maturiza" dup 100 de confirmari ( asa este setat )

Au intrat monedele. Multumesc.  Smiley
Intre timp s-au maturizat si monedele minate.
sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
Buna, mi-am facut si eu cont pe site. Email-ul de verificare a venit cu intarziere de cateva minute, dar poate fi problema de la yahoo.
Verificarea prin SMS s-a facut foarte repede.
Butoanele pentru "send verification email", "add telephone number" si cele pentru upload ID nu au fost vizibile pana nu am dezactivat AdBlocker.
Pentru wallet aveti si versiune de linux?

Salut  - ciudata treaba cu ad blocker ..sa vedem daca se mai intampla si la altcineva.Linux na am deocamdata..lucrez pe weekend poate la release pe Github si pentru Linux
Daca ai pe windows pune adresa aici sa trimit cele 50000 monede

Am instalat in masina virtuala si imi apar in wallet 250 XOR cu status immature.
Adresa este mai jos:

xXQXAx9ccUtzAFq2h1K6YZLZxvdRwkExJ4
Bun - Am trimis 50000 - monedele se vor "maturiza" dup 100 de confirmari ( asa este setat )
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Buna, mi-am facut si eu cont pe site. Email-ul de verificare a venit cu intarziere de cateva minute, dar poate fi problema de la yahoo.
Verificarea prin SMS s-a facut foarte repede.
Butoanele pentru "send verification email", "add telephone number" si cele pentru upload ID nu au fost vizibile pana nu am dezactivat AdBlocker.
Pentru wallet aveti si versiune de linux?

Salut  - ciudata treaba cu ad blocker ..sa vedem daca se mai intampla si la altcineva.Linux na am deocamdata..lucrez pe weekend poate la release pe Github si pentru Linux
Daca ai pe windows pune adresa aici sa trimit cele 50000 monede

Am instalat in masina virtuala si imi apar in wallet 250 XOR cu status immature.
Adresa este mai jos:

xXQXAx9ccUtzAFq2h1K6YZLZxvdRwkExJ4
sr. member
Activity: 338
Merit: 250
I use recycled electrons
newbie
Activity: 27
Merit: 0
eu zic ca ar fii bine toti romanii pe de forum sa se implice sa ridicam si noi moneda noastra .
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day


PS : Adi nu stiu pe ce ai minat tu cu asa mare hash rate  ca eu mai mult de 7 nu am scos . Asta pe un E5450 @ 3.00 GHz ..




Eu am 4500 pe secunda. Am un Virtual Windows cu 2 core-uri de pe un i7 8700 generatia 8(Daca puteam sa pun toate cele 6 nuclee cred ca faceam mai mult... dar astept un cooler profesional de vreo 2 saptamani sa imi vina.... asa ca folosesc calcul cu viteza redusa ). In 1 zi de minare am facut 140.000 de monezi minate.(Dar am inceput sa minez cred ca pe la blocul 3000 - deci am minat doar cand erau 2000 de blocuri cu 500 reward).
Pages:
Jump to: