Pages:
Author

Topic: Monetha'dan SMS geldi, uygulama çalışmaya başlamış. Beklenen geliyor mu? - page 2. (Read 898 times)

full member
Activity: 504
Merit: 103
Uygulama ile fiyat artırma devri eskide kaldı artık herkes bir miktar para ödeyip uygulama çıkartabiliyor önemli olan somut birşey ortaya koymak yada uygulama olsa bile daha önce denenmemiş birşeyi denemek yoksa monethanın işi zor.
member
Activity: 476
Merit: 12
monethanın şu anki uygulaması ile fiyatlanması çok zor . ama boğa dönemine kadar dayanırsa ufacık spekülasyonlarla bile aşağı yukarı çok güzel alım satım fırsatları verir diye düşünüyorum. onun haricinde de çok bişey olacak gibi değil zaten
member
Activity: 1106
Merit: 25
Monetha çok konuşuluyor ama ico dan giren kişiler ciddi zararda . Binance de ara ara görüyorum en çok yükselen lerden birisi oluyor ama sanki daha ico fiyatına ulaşmadı gibi
member
Activity: 532
Merit: 22
Bu token hakkında forumda destan yazılmışti neredeyse bu başlık ta umarım o kadar uzayip gitmez. Geçen aralık boğazında mth 650 den harekete başlayıp 4000 lere kadar gitmişti. Bir boğa görmesi lazım fiyat için
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Monetha dün gece dumpladılar.Aldım.Sabah bir baktım pumplamışlar sattım.Fırsatlar geldiğinde değerlendirmek lazım.Piyaa bu halde gidecek gibi bir gün yukarı bir gün aşağı.Ayak uydurmaya çalışıyoruz.Yoksa sıkıntı dönüp dolaşıp geldiği yere iniyor.
member
Activity: 291
Merit: 11
Elimdekiler 900$ ettiğinde çıkmadığım kanser eden tokenlardan. Şimdi baktımda 75$ ediyor. Hodl diyorum ölümüne hodl.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Başlığı görünce ben de yeni bir şey oldu sandım. Haziran ayında açılmış meğerse. Gerçi haftalık olarak gelişmeleri paylaşıyor ekip ama ufak ortaklıklar ve uygulama güncellemeleri sadece. Güncellemeler de çoğunlukla tasarım geliştirmeleri odaklı. Birkaç hafta sonra ekibin elinde 200 milyona yakın token sirkülasyona dahil olacak. O zaman neler olur bilemiyorum. Aslında genel olarak baakrsak 400 milyon token olacak piyasada. Çok da yüksek sayılmaz. Önemli olan sağlam bir partner bulmaları.
full member
Activity: 420
Merit: 105
Büyük beklentim olan projelerden biriydi monetha . Özellikle binanceye giriş yaptıktan sonra gelişmesinin daha hızlı olacağını düşünmüştüm. Gelişmeler birbir gelmeye başlamış. Gelecek için umut verici gelişmeler bunlar.
full member
Activity: 784
Merit: 120
HODL yapmaktan başka çare yok Smiley İyi yapıyorsun. Bir gün piyasa yükselecek Monetha'nın baya yükseleceğini düşünüyorum. Umarım bol kazanç getirir elinde olanlara Smiley
member
Activity: 633
Merit: 15
zamanında az bir zararla çıktığım tokenlardan biridir; çok çok daha iyi tokenlar varken monetha boş beklenti yaratır sadece.
member
Activity: 238
Merit: 14
bunun ceosu ibneye benziyordu zaten. çıkardıkları üründe bi boka benzememiş .tutacağını zannetmiyorum token tutanların gazını almaya yönelik bişey yapmışlar sadece neyin ne olduğunu bilmeden forumdaki şakşakçıların gazına bu tokeni alıp tutanlara geçmiş olsun

iyi ders oldu (tabi  kafası çalışana)
member
Activity: 742
Merit: 19
Bir hafta Monethadan güzel para kazandım.Teşekkürler Monetha.Günlük yüzde 5 inip çıkıyor.Al-sat ile güzel kazanılıyor.Bir yerde patlar mı bilmiyorum ama al-sat da güzel kazandırıyor.BTC ile birlikte diğer altlar gibi hareket ediyor.Pump gurupları da hacmi düşük olduğu için her hafta uğruyorlar pumpluyorlar.Birde pumpu yakaladığınızda +30 cepte sayılır.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
$37 Mil nasil carcur edilir anlamis degilim.
Çok güzel özet.
Monetha'dan aşırı ümitli olanlardan biriydim. ICO'dan girmeye çalıştık giremedik o zamanlar bu konuda aşırı heyecanlı muhabbetler dönüyordu.
Hep de kendimi 2020'ye monetha uçar diye avutuyordum.
Ama bi kaç ay önce bi mail geldi ve Monetha app çıktı dediler.
O konu şurada
https://bitcointalksearch.org/topic/m.39382713

O günden sonra bunlara olan inancım sıfırlandı. Bi çuval para toplayıp yazılım mühendisliği 1. sınıf öğrencisinin yazacağı programı "bakın bunu yaptık" diye getiren ekibe güvenmem artık.
Elveda monetha, elveda ümitler Cheesy
Senden 40 kat sağlam projeler var artık piyasada. Bu kafayla pek bi yere gelebileceğinizi sanmıyorum.

Öyle demeyin yine iyi en azından adamlar ofis tutup insanları işe alıp bir noktaya gelmeyi başarabildiler çoğu para olduğu halde bunu bile beceremiyor
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
$37 Mil nasil carcur edilir anlamis degilim.
Çok güzel özet.
Monetha'dan aşırı ümitli olanlardan biriydim. ICO'dan girmeye çalıştık giremedik o zamanlar bu konuda aşırı heyecanlı muhabbetler dönüyordu.
Hep de kendimi 2020'ye monetha uçar diye avutuyordum.
Ama bi kaç ay önce bi mail geldi ve Monetha app çıktı dediler.
O konu şurada
https://bitcointalksearch.org/topic/m.39382713

O günden sonra bunlara olan inancım sıfırlandı. Bi çuval para toplayıp yazılım mühendisliği 1. sınıf öğrencisinin yazacağı programı "bakın bunu yaptık" diye getiren ekibe güvenmem artık.
Elveda monetha, elveda ümitler Cheesy
Senden 40 kat sağlam projeler var artık piyasada. Bu kafayla pek bi yere gelebileceğinizi sanmıyorum.

full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Monetha hodl beklete beklete gerçekten insanların sabrını zorladı, o kadar çok girişimde bulundu ekibi, aslında çok da çalışkan ama en büyük hataları reklam yapmamaları ve kendilerine çok güvenmeleri, rehavete kapılmış futbol takımı gibiler, sen çok iyi olabilirsin reklamını yapamadıktan sonra ve kendini pazarlayamazsan hiç bir etkin olmaz. Umarım bir an önce reklam girişimlerin de de bulunurlar.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
yine çıktı karşımam namıssız token, imza kampanyasında 9k ya yakın falan kazanmıştım o zaman yanlış hatırlamıyorsam hype a kapılıpta satmamıştık yok 1 dolar olacak uçacak kaçacak dediler ama dibin dibini gördü sağolsun token bi süre elimde tutup satmıştın sonra ordan gelenleri başka icolara falan göndermiştim.iyikide öyle yapmışım yoksa bekle bekle nereye kadar gittikçe kötüye gidiyor durumu
full member
Activity: 630
Merit: 104
bu monethayı ben unutalı çok oldu şahsen bi aralar çok takip ettim yok alan değiştircez şunu yapcaz bunu yapcaz gece hayatlarında fotoğraflar flan baya yıprattı güven kalmadı.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Yeni mi kafalarına dank etmiş. Sallama ya gelince mangalda kül bırakmıyorlardı. Olacağı buydu zaten parayı nasıl olsa topladık hesap soranda yok rahatındalar. Ekip tokenleri falan kilitlimiydi yada ne kadar kilitliydi acaba ? Birde onalr piyasaya düşünce seyreyle gümbürtüyü.

https://etherscan.io/token/0xaf4dce16da2877f8c9e00544c93b62ac40631f16?a=0x0027bcc0275ed76e0b338a42e7e08dec36d25678

son 20 günü kaldı sanırım. Ekibde 184milyon token var 20 gün sonra satısı gör Cheesy
member
Activity: 448
Merit: 10
Yeni mi kafalarına dank etmiş. Sallama ya gelince mangalda kül bırakmıyorlardı. Olacağı buydu zaten parayı nasıl olsa topladık hesap soranda yok rahatındalar. Ekip tokenleri falan kilitlimiydi yada ne kadar kilitliydi acaba ? Birde onalr piyasaya düşünce seyreyle gümbürtüyü.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Arkadaş monetha'ya "bu ne biçim uygulama, mth token'i ne işe yarayacak bu sistemde" şeklinde soru soruyor ve gelen cevap

Monetha will be as decentralized reputation and trust system very soon, at the moment we are still developing the best way to store it on blockchain and be a fully decentralized system. A payment gateway will be available in the future, but main focus at the moment is for DTRS. Once there will be more payment methods in our mobile app you will be able to make deals with people from different countries, it means, that you need to look for the item from any marketplaces and agree on conditions of the deal by formalizing the deal on our app and person can ship the item to your shipping address. Also, the buyer receives Monetha Buyer Protection in the case something went wrong with the purchase. Monetha tokens will be implemented in our system soon and by using our tokens you will receive more features in our app.

Mth tokenini nereye sokuşturacaklarını hala bilmiyorlar gibi duruyor Cheesy
Bunlar Ico ya cikarken single token payment gateway olacakti ve tokenlar ile exchangei cok pratikti. Ama şimdi? O eski halinden eser yok şimdi Cheesy
Becerememiş gibi duruyorlar. Satar mıyım? Şimdilik halen satmam ümidim var. Beklemeye devam Cheesy
Pages:
Jump to: