Pages:
Author

Topic: MONEVA - Kriptopara takip ve portföy yönetimi uygulamasi (iOS ve Android) - page 2. (Read 18148 times)

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Güzel işlevsel olmuş özellikle tasarımını beğendim fakat baştan kaybediyor kazananlar ve kaybedenler olarak bir sekme olması bu piyasa için saçmalık.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Bu kadar kaliteli bir uygulama neden bu kadar düşük indirme aldı anlamadım. Reklam yapmak lazım biraz localde ve globalde. Başka forumlara da tanıtım konusu açılabilir.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Bu uygulamayi ilk kullandigim günden bu yana, en cok kullandigim uygulamalar arasinda ilk sirada yerini aldi MONEVA. Hergün defalarca hem piyasayi, hem de portföyümü takip ediyorum ve su ana kadar cok basarili bir uygulama oldugunu söylemek isterim.

Kimler sürekli kullaniyor bu uygulamayi, görelim? Smiley
hero member
Uygulamada tek bir noktaya takıldım. Neden bizden login istiyor. Amaç zaten takip etmek içinde herhangi  bir hesap yok ki. Neden bize kayıt olmamızı istiyor merak ediyorum. Öyle birşey olsada kesinlikle login olarak portfoliomu takip etmek istemem. Çok eksik buldum geliştirildiğinde iyi yerlere gelebilir.

Login olduktan sonra, her coin sayfasinin altinda Yorum diye bir sekme var. Burada twitter benzeri o coin hakkinda yorumlar yazabilirsiniz. Bunun icin login gerekli.
Uygulama sizden hic bir sekilde degisik erisim izinleri istemiyor... Ama haklisin da, kara karistirici - cogu kisi register yüzünden tirsabilir...

Aslinda bir light version (login olmadan) bir de su an ki versionu olsa, belki daha uygun olur... Üzerinde düsünmek lazim.
member
Activity: 196
Uygulamada tek bir noktaya takıldım. Neden bizden login istiyor. Amaç zaten takip etmek içinde herhangi  bir hesap yok ki. Neden bize kayıt olmamızı istiyor merak ediyorum. Öyle birşey olsada kesinlikle login olarak portfoliomu takip etmek istemem. Çok eksik buldum geliştirildiğinde iyi yerlere gelebilir.
sr. member
Activity: 361
Merit: 250
yazılımcıyım benzer bir uygulama çıkarmayı düşünüyordum esasen ancka uygulamayı gördüğümde sanırım kıskanmadım desem yalan olur, ortak ararasnız bir mesaj kadar uzaktayım
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
ben login olmayı bile başaramadım.
her kullanmak istediğimde yeniden register oluyoum.
ios versiyonunda bir sıkıntı var.
hero member
iOS sürümünde bir yenileme gelmis. Her coin altindan o coin ile alakali twitt seklinde yazi ekleyebiliyor her kullanici. Buradan da uygulamayi kullananlar her coin hakkinda bilgi paylasiminda bulunabiliyor.
member
Activity: 126
Merit: 28
diwtoken.com
Ocak 2018'de bazi yenilikler gelecek. Parmak izide bunlarin arasinda. Daha cok kullanilabilirlik konusunda iyilestirmeler yapacagiz. Belki birkac yeni özellikte ekleyebiliriz bu asamada. Buradan haberdar edecegiz yine sizi.
hero member
sanirim bu yil icinde bir update gelmeyecek... su an iphone'umda kullaniyorum, benim icin yeterli ama arasira güzel update ve yenilikler gerekiyor... bir de parmak izi girisi olsa güzel olacak, her defasinda sifre girmek zor geliyor
member
diwtoken.com
Çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama güzel görünüyor. Başarılar dilerim. Aslında en azından bir kaç coin için de olsa grafik fena olmadı gibi geliyor.

Tesekkürler... Tasarimi, düzeni ve sadeligi bozmadan, daha net ve belki de grafikli bir tarzda yapmayi düsünüyoruz...
member
diwtoken.com
Elinize sağlık güzel olmuş ama içinde sadece sanırım 1 portföy yaratılabiliyor bana bir çok ayrı portfoyu takip edebileceğim bir uygulama lazım bu ekleyebilir misiniz?

Tesekkürler... Birden fazla portföy yönetimi istegini aldik; bunu düsünecegiz, yogun istek gelirse ileriki sürümlerde ekleyebiliriz.
Ama su an ki haliyle birden fazla üyelik olusturup, her üye icin porföy olusturabilirsiniz... Belki uygulama icinden üye hesaplari arasi switch yaptirabiliriz ileriki sürümlerde...
member
diwtoken.com
En çok kullanılan borsaların fiyatları yazabilir bir satırda.

Listemize aldik, ileriki sürümlerde bu özelligi ekleyebiliriz... Tesekkürler...
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Elinize sağlık güzel olmuş ama içinde sadece sanırım 1 portföy yaratılabiliyor bana bir çok ayrı portfoyu takip edebileceğim bir uygulama lazım bu ekleyebilir misiniz?

Elinizde bulunan ve ilgilendiğiniz kriptoparalarınızı takip edebileceğiniz bir uygulama hazırlama aşamasındayız. Bu işlemler için blockfolio gibi uygulamalar var elbette; sizin bu uygulamalarda eksikliğini hissettiğiniz, keşke şu da olsaydı veya burası öyle değil de şöyle olsaydı dediğiniz noktaları merak ediyoruz.. Sizden gelen bilgi ve istekler doğrultusunda yakın zamanda kullanıcı dostu bir uygulama ile marketlerde yer almayı planlıyoruz.

İstekler ne olabilir? Mesela:

- elimdeki coinların şu an ki Türkiye piyasasındaki TL değerini görmek isterim...
- CMC'ta listelenmeyen coınlar mevcut elimde, bunları da takip etmek isterim...
- İCO'lardan coin elde ettim, bunları takip etmek isterim...
- vs.

Bu gibi isteklerinizi bize bu konuda belirtirseniz, yapılacaklar listesine eklemek ve kısa zamanda tüm isteklerinize uygulamamız içinde yer vermek isteriz. Bu şekilde, uygulamamızı her kriptopara yatırımcısı için olmazsa olmaz bir araç haline getirmeyi umuyoruz.

Şimdiden teşekkürler değerli fikirleriniz ve bize vereceğiniz değerli bilgi ve istekleriniz için.

iOS App: https://itunes.apple.com/us/app/moneva/id1298527262
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moneva

Website: https://moneva.co
Twitter: https://twitter.com/monevaco
member
Activity: 139
En çok kullanılan borsaların fiyatları yazabilir bir satırda.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama güzel görünüyor. Başarılar dilerim. Aslında en azından bir kaç coin için de olsa grafik fena olmadı gibi geliyor.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Gayet hoş bir uygulama indirip deneme imkanı buldum umarım güncel tutarsınız
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Baya profesyonel duruyor ben beğendim, yabancı uygulamaları kullanmaktansa bunu kullanmayı tercih ederim.
member
diwtoken.com
Uygulamaya girdiğimde durup dururken kendi kendine sonlandırılıyor ve ana menüye dönüyorum telefonda. Telefonum Iphone 6, aynı problemi yaşayan başka birileri var mı ?

Bu hata hala gecerli mi? Gecen hafta uygulamayi servis üzerinden güncellememiz gerekiyordu, o esnada olusmus bir hata olabilir... Ama hala gecerliyse bir inceleyelim... Uygulamaya kayitli bir kullanici adiniz varsa verebilir misiniz? DB'den kaynakli mi diye kontrol edelim...
Pages:
Jump to: