Pages:
Author

Topic: Mt. Gox İflas Mütevellisinin Yaptığı 400 Milyon Dolarlık Bitcoin Satış Etkisi - page 2. (Read 631 times)

newbie
Activity: 224
Merit: 0
alırken kimse bir şey demiyordu çünkü bitcoin değerleniyordu, şimdi satınca millet sövmeye başlar.herkes satmak için almıyor mu bu coinleri Smiley
member
Activity: 196
Merit: 10
Durum böyleyse piyasanın geleceği gayet bu arkadaşların elindeymiş gibi gözüküyor. Salaporta satma işini bırakmaları gerekiyor.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Ellerinde kalan bitcoinleri satacaklarsa da beklesinler artsın biraz öyle satsınlar ya biz de faydalanalım hem biraz. Şimdi satıyorlar da ne oluyor git gide düşüyor btc fiyatı.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Mt Gox battı ve yatırımcılarını mağdur ettikten sonra bu kadar Bitcoini ellerinde tutmuş olup mağdurlara vermemesi ilginç ve bu adamlar hala piyasaya zarar verirken Japon hükümeti bu kişileri nasıl yakalayamıyor ?Sonucta bu piyasanın hacimli borsaları belli ve islemlerin gerçekleştirdiği cüzdanlar belli olay kafa karıştırıcı!

Mahkeme sonucu madurlara USD karşılığı ödeme katarı çıkmış battıktan sonra bile köşe oldu adamlar 19k USD'lere çıktığımda bütün zararlarını kapatmışlardır sanırım.
full member
Activity: 238
Merit: 105
Eğer hala ellerinde varsa bu işin sonu çok iyi değildir. 3 aylık düşüşe bakıldığında ve bu durumu ona bağladığımızda ellerinde kalanlarını da sattıklarında fiyat daha hangi seviyelere inecek korkutucu duruyor.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
bu sene satışa devam ederlerse piyasanın belini doğrutlmasına imkan yok g20 zirvesinde adam gibi bir şey çıkarda bu adamın burnunun sürtülmesini sağlarlarsa rahat bir nefes alacağım.
adam resmen piyasayı spekülasyon yaptı.
member
Activity: 210
Merit: 10
Ben bu etkinin oldukça abartıldığını düşünüyorum, bence bu kadar önemli bir katkısı yok düşüşe, tamam katkı var ama o kadar dramatik boyutta olduğunu düşünmüyorum ben
full member
elinde fazla miktarda kripto para bulunduranların hamlelerine dikkat etmeleri gerekiyor aksi takdir de kendileri de zararlı çıkar bu işten
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Bitcoin'in şuan yaşadığı düşüşün maalesef çok sayıda sebebi var.G-20 sebebinden çıkabilecek olumsuz bir karar kripto para yatırımcılarını korkutuyor.Ayrıca Mt.Gox mağdurlara ödeme yapabilmek amacıyla elindeki bitcoinlerin bir kısmını satmaya başladı.
full member
Activity: 406
Merit: 104
Mt. Gox  dan, el konulan btc lerin sayısı gerçekten dudak uçuklatıcı cinsten baktığınız zaman çok çok yüksek bir rakam, ama bunların hepsini satsalar bile piyasa bunu absorbe edecek güçte diye düşünüyorum
member
Activity: 61
Bu dönemlik satışlar bitcoinin fiyatını gerçekten yerlere çakıyor, bence bu japon kayyum bunu bilerek yapıyor, çok problemli bir durum olarak görüyorum, gerek btc nin geleceği açısından gerek kripto paraların geleceği açısından
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
bu şerefsizler bir düşemedi btc nin ve piyasanın yakasından.
newbie
Activity: 41
şimdi hesap sahiplerine ödeme yapılacak mı
full member
Activity: 308
--
60000 bitcoin çok fazla miktar. Bunları bir anda piyasaya sürerlerse büyük bir düşüş olması kaçınılmaz olur. Sırf haberi bile piyasayı olumsuz etkiliyordur.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Mt Gox battı ve yatırımcılarını mağdur ettikten sonra bu kadar Bitcoini ellerinde tutmuş olup mağdurlara vermemesi ilginç ve bu adamlar hala piyasaya zarar verirken Japon hükümeti bu kişileri nasıl yakalayamıyor ?Sonucta bu piyasanın hacimli borsaları belli ve islemlerin gerçekleştirdiği cüzdanlar belli olay kafa karıştırıcı!
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Demekki daha bitcoinin eski günlerine dönmesi için baya beklememiz gereken bir zaman var.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
60.000 civarında Bitcoin piyasayı perişan edebilecek güçte. Bu Bitcoinlerin piyasaya sürülmesi halinde Bitcoin 5.000 doların altına kadar düşer. Alt coinler ise adeta batar. Umarız bu Bitcoinler kademeli bir şekilde piyasaya sürülür. En azından piyasa stabil kalır.

G20 zirvesine sayılı günler kaldı bakalım neler olacak, güzel haberler çıkar umuyorum..

Bu piyasada bir türlü bekleyişler bitmiyor.Eskiden forkları beklerdik onlar için gün sayardık artık kripto paraların gelişmesi ve dünya üzerinde büyük bir önem arz etmesiyle beraber g20 zirveleri için gün sayar hale geldik. Grin

evet keza artık forklar çöp oldu artık insanlar sallamıyor pozisyon bozmaya değmiyorlar son forklardan bunu insanlar deneyimlemişlerdir umarım Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
60.000 civarında Bitcoin piyasayı perişan edebilecek güçte. Bu Bitcoinlerin piyasaya sürülmesi halinde Bitcoin 5.000 doların altına kadar düşer. Alt coinler ise adeta batar. Umarız bu Bitcoinler kademeli bir şekilde piyasaya sürülür. En azından piyasa stabil kalır.

G20 zirvesine sayılı günler kaldı bakalım neler olacak, güzel haberler çıkar umuyorum..

Bu piyasada bir türlü bekleyişler bitmiyor.Eskiden forkları beklerdik onlar için gün sayardık artık kripto paraların gelişmesi ve dünya üzerinde büyük bir önem arz etmesiyle beraber g20 zirveleri için gün sayar hale geldik. Grin
newbie
eğer böyle bir şey olduysa düşüş olması çok normal.bu kadar para bitcoin için bile çok para.altcoinlerde böyle bir hareketi düşünemiyorum bile..
full member
Activity: 224
MtGox adına saklanan diğer cinlerin satışları her seferinde kademeleri düşürmüş, devam edecek o kesin ve devam ettikçe benzer etkileri olacaktır piyasaya, bunu göz önüne alınca düşüşün devam edeceğine göre pozisyon almakta da fayda var. Tüm piyasaları etkiliyor sonuçta, iyi bir gelişme değil elbet.
Pages:
Jump to: