Pages:
Author

Topic: Mt.Gox 20.02.14 - Perşembe Günü Beklentiniz ? - page 2. (Read 7644 times)

newbie
Activity: 46
Merit: 0
Mt.Gox 160 dolara ulaştı. Geri dönüşün işaretini alanlar mı var nedir, bir haber gören oldu mu?
newbie
Activity: 4
Merit: 0
btcturk de 425 tl yi gördü ya ne diyeyim. Bu panikçilerin haline ağlayayım mı güleyim mi?  Huh
member
Activity: 103
Merit: 10
mt.gox açılmadan yükselir mi ki. piyasa hala oraya bakıyor.
ama bu seviyedeyken haber ve hack gibi birşey gelirse diğerleri de aynı mezarlığa gömülür Smiley
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
beyler benden size nacizane bi tavsiye, eğer yarın gereksiz bir yükselme görürseniz anında satış moduna girin derim. sanki önce hafif yükseltip sonra çatır çatır dumplayacaklar gibi bir his geliyor tüylerimi ürpertip gidiyor.

yani dump derken, ebesinin nikahına kadar dump. ya da şu dakkadan sonra ne yaparsanız yapın, alayımız kestane gibi çizilcez sanki.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
mtgox 91.5$'ı gördü şu an. Bunların halt yemesi yüzünden diğer siteler de düşüyor. Millet hala ne paniği yapıyor anlamıyorum Cheesy
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Alım için güzel fırsat.

Alım için güzel fırsatlar yeterince oldu, alıma doyduk zaten Smiley
Şimdi satım için güzel fırsatlar istiyoruz artık Smiley
member
olumsuzluklara rağmen ben yükseleceğini düşünüyorum, fakat sermayem az ve uzun vadede çok kazanmak istiyorum, bu yüzden risk ve belirsizlikler fazlayken alıp beklentimin gerçekleşmesini beklemem lazım.
member
Activity: 76
mtgox un can çekişini izleterek diğerlerinin sürekli düşmesini sağlıyorlar.
bu fırsatlar zamanla ele geçmez olacak, çin dediler, rus dediler, hack dediler ama bi yere kadar, her hamlede dirençler oluşuyor. bence mtgox btc düşükken diğer marketlerden de bolca alım yapacak, zaten daha sonra yükseleceği ve yüksekten satılabileceği garanti, hiç bir zararları olmayacak. aksine btc sayıları iyice çoğalınca tam btc padişahları olup piyasaya istedikleri gibi yön vermeye devam edecekler. mtgox yürümezse belki başka bir market kurarlar, işin kurdu da olmuşlar.
 btc düşer, şimdilik ışık yok, rüzgar ters falan.. bunlar kısa vadeli olumsuzluklar, çıkan ne kadar haber var bakın. eninde sonunda herkes kabullenecek, daha çok yayılacak, daha çok kullanılacak. günümüzde millet uyumadığı her süre içinde internette, böyle bir sanal internte parasının geleceğinin olmamasını düşünmek komik olur...

bitcoin zaten icat oldu elbette kullanılacak ama fiyatı ne bilen var mı gerçek ederi ne 10$ mı 1000$ mı goxtakimi btc-e dekimi yoksa farklı birşeymi? btc elbet ölmeyecek ama ederi ne bilen yok tamamen risk yatırımcı için aklıllı para riskini hesaplayaadıgı seye gelmez ben oyle artık aman aman yukselecegini dusunmuyorum cıkıslar daha fazla olacak bıkan satıp çıkacak gibi geliyor.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Alım için güzel fırsat.
member
 mtgox un can çekişini izleterek diğerlerinin sürekli düşmesini sağlıyorlar.
bu fırsatlar zamanla ele geçmez olacak, çin dediler, rus dediler, hack dediler ama bi yere kadar, her hamlede dirençler oluşuyor. bence mtgox btc düşükken diğer marketlerden de bolca alım yapacak, zaten daha sonra yükseleceği ve yüksekten satılabileceği garanti, hiç bir zararları olmayacak. aksine btc sayıları iyice çoğalınca tam btc padişahları olup piyasaya istedikleri gibi yön vermeye devam edecekler. mtgox yürümezse belki başka bir market kurarlar, işin kurdu da olmuşlar.
 btc düşer, şimdilik ışık yok, rüzgar ters falan.. bunlar kısa vadeli olumsuzluklar, çıkan ne kadar haber var bakın. eninde sonunda herkes kabullenecek, daha çok yayılacak, daha çok kullanılacak. günümüzde millet uyumadığı her süre içinde internette, böyle bir sanal internte parasının geleceğinin olmamasını düşünmek komik olur...
member
Activity: 76
Mt.gox 111 USD ile en dip seviyede şu an batsada kurtulsak artık

beni korkutuyor 120 -200 $ seviyesinden btc satıldı kim aldı bunu alan mtgoxsa bunu dısarı çıkarıp diger exchangelerde satarsa durum kotu aynı sekilde mtgox btc çekmeyi acınca kacan kacana olacak onlar gelip diger exchangeleri dusurecek gibi bilemiyorum.
sr. member
Activity: 840
Merit: 250
Mt.gox 111 USD ile en dip seviyede şu an batsada kurtulsak artık
full member
Activity: 210
Merit: 100
fuck off mtgox
full member
Activity: 301
mtgox defolup gitse şu piyasadan gerçekten rahatlıcak bütün millet.
sr. member
Activity: 840
ya şu mt.gox bitirsin elindeki bitcoinleri çıksın defolsun artık. hepsini çalsa bu kadar zarar vermez bu ekonomiye. desin kardeşim ben çaldım evet hırsızım ! millette içerde benim şu kadar param var şu kadar coinim var demesin piyasadaki olumsuz hava biran önce unutulsun. mt.gox böyle yaparak piyasada belirsizlik ve olumsuz hava bırakıyor tüm exchange siteleri de bundan etkileniyor
member
Activity: 83
deforme'nin tabiriyle "bye bye mtgox". Hanımlar beyler anlamadığım bir nokta var mtgox'un kapılarını açması derken?
full member
Activity: 301
Sabreden Devriş muradına ermiş. mtgox dediğim gibi bu saatten sonra bitmiştir. sakın mtgox a aldanıpta btclerinizi yok pahasına satmayın derim.
sr. member
Activity: 266
yazmaktan yoruldum artık. daha önce mtgoxun yemediği bir halt değil bu. Çıkışa izin verildiği anda çok az kişi çıkacak. Mtgox yine en büyük exchange olmaya devam edecek. Bütün bunlar unutulacak. Neden mi çünkü mtgox un önceki yaptıkları unutuldu da ondan. Siz de hayret içinde izlemeye devam edeceksiniz. Mtgox dan çıkışa izin verildiğinde birkaç çömez haricinde kimse burdan aldığını gidip 600 e satmaz. Bu süreçte mtgox un sahipleri kendileri bir miktar satıp zaten diğer borsalarda da aşağıya doğru bir meğil verdiler ve bu gox un düşüşünü hızlandırdı ve istedikleri de buydu zaten. Btc bilinçli olarak 10-15 günde bir baltalanır spekülatörler tarafından bunu hala anlamadınız mı? ya bir haber çıkar ya teknik kriz vs.. Mt gox krizinden beri başka bir haber bile çıkmıyor çünkü gerek yok. mt gox çözülünce 10 gün falan rahat bırakılır yine 800 leri görür. Daha çok şey öğrenicez bakalım daha neler görücez.
Gözlemlerine katılıyorum spekülatörlerin bulutlu havaya ihtiyacı var olan yine korkutulmuş sabredemeyen yeni lere oluyor. korkup çıkıyolar zararı kabul edip teslim oluyolar. İnatçı olmak lazım böyle havalarda :-)
member
Activity: 107
Dikkat ederseniz piyasalar bu açıklamaya neredeyse hiç tepki vermediler.

hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Yapmak için yapılmış bir açıklama artık iyice suyunu çıkardı mtGox bitirdiler kendilerini globalde herkes ateş püskürüyor.
Pages:
Jump to: