Pages:
Author

Topic: Musluk uygulaması - Şimdilik Betada - Faucetbox|BTC|Doge - ePay|BTC - Xapo - page 2. (Read 4632 times)

full member
Activity: 161
Merit: 100
merak ettim uygulamayı Grin
pm atıyorum lisans için

Lisansınız yollandı Smiley

Portable sürümümüz artık mevcut. 35mb kadar birşey indirip kurmak istemeyen varsa bunu kullanabilir Smiley
sunucuda bir hata mı var? lisans sunucusuna bağlanamıyor, http 520 kodunu döndürüyor.

Bendede giriş yapamıyor lisanslar galiba sunucu çıkısında sorun var kontrol edip geliyorum.

edit: sorun su an düzelmiş olmalı
System.Net.WebException: Uzak ad çözülemedi: 'www.autoclickbots.com'
   konum: WindowsFormsApplication1.HttpClasses.HttpGet(String URI, String ProxyString)

www A kaydı'nda sıkıntı var gibi, www'yi çözümleyemiyorum.

Gerekli programları indirdiginizi kontrol edermisiniz eğer hala aynı sorunu yaşıyorsanız setupsa setubu silip tekrar kurunuz portable ise setuba geçiniz.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
pm atıyorum lisans için

Portable sürümümüz artık mevcut. 35mb kadar birşey indirip kurmak istemeyen varsa bunu kullanabilir Smiley
sunucuda bir hata mı var? lisans sunucusuna bağlanamıyor, http 520 kodunu döndürüyor.

Bendede giriş yapamıyor lisanslar galiba sunucu çıkısında sorun var kontrol edip geliyorum.

System.Net.WebException: Uzak ad çözülemedi: 'www.autoclickbots.com'
   konum: WindowsFormsApplication1.HttpClasses.HttpGet(String URI, String ProxyString)

www A kaydı'nda sıkıntı var gibi, www'yi çözümleyemiyorum.
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
lisans için pm attım hocam bekliyorum Smiley
full member
Siteye girince neye uğradığımı şaşırdım sanki bir site tarafından taciz edildiğim izlenimi oluştu bende.  Cheesy Kaç tane reklam içeriği mevcut acaba sitede. Ama zaten sizin değilmiş site.

İşler kesat Grin siteyi cyber yonetiyor orsına pek karışmıyorum Smiley
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Siteye girince neye uğradığımı şaşırdım sanki bir site tarafından taciz edildiğim izlenimi oluştu bende.  Cheesy Kaç tane reklam içeriği mevcut acaba sitede. Ama zaten sizin değilmiş site.
full member
pm atıyorum lisans için

legendary
pm atıyorum lisans için

full member
pm atıyorum lisans için

legendary
pm atıyorum lisans için
full member
lisans ıcın tesekkurler hocamda bu otomatık olarak kactane kendı cozuyor deneyerek gorcez sıstem guzel ama keske captcha kendı cozse tadından yenmezdı yemınlen Cheesy Cheesy

Rica ederim hocam.

Captchları çözmek çok zor. En azından bunun için bi yapay zeka (makro) kodlamak tek bi captch için 3-4 saat sürüyor funcaptchları sistem kendisi çözebiliyor ancak diğer captchları malesef çözemiyor. Her captch farklı resimlerden olustuug için. Örneği reCaptch 9 resim seçmenizi istiyor botları önlemek amacıyla her sorusunda 1 resimi değiştiriyor durum böyle oluncada sistem hata veriyor. Ama yinede şansımı denicem. solve media için çalısıyorum su an Smiley

Teşekkürler boş satoshiler Smiley
hero member
Activity: 868
Merit: 502
lisans ıcın tesekkurler hocamda bu otomatık olarak kactane kendı cozuyor deneyerek gorcez sıstem guzel ama keske captcha kendı cozse tadından yenmezdı yemınlen Cheesy Cheesy
full member
Sunucu firmamızla yaşanan bir sorundan dolayı gece saatlerinde sisteme LİSANS ile girişlerde sorun yaşanabilir. bilginize.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
hocam bu gönderdiğiniz lisanslar kişiye özel değil m,? ya da şöyle sorayım acaba ben 2 ya da 3 pcde kurulum yapıp gönderdiğiniz lisansla giriş yapabilir miyim hepsine?

Evet size özel isterseniz kendi mail adresinizede bir lisans alabilirsiniz. Aynı anda birden fazla lisans kullanılamıyor hocam özele gelin ordan konusalım.
ben akıllarda soru kalmasın diye sordum hocam sağolun. F.A.Q. gibi yani Smiley deniyorum programı. eğer düşünürsem gerektiği kadar lisans daha alırım. ilk görüşüm gayet iyi şu aralar. emeğinize sağlık.
full member
hocam bu gönderdiğiniz lisanslar kişiye özel değil m,? ya da şöyle sorayım acaba ben 2 ya da 3 pcde kurulum yapıp gönderdiğiniz lisansla giriş yapabilir miyim hepsine?

Evet size özel isterseniz kendi mail adresinizede bir lisans alabilirsiniz. Aynı anda birden fazla lisans kullanılamıyor hocam özele gelin ordan konusalım.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
full member
Merak ettim biraz detay gönderebilir misiniz? Rica etsem pm olarak. Tam olarak anlayamadım ne olduğunu birde dediğiniz kadar iyi kodlama biliyorsanız eğer aklımda bir proje var belki onu hayata geçiririz.

Sistem şu şekilde işliyor. Biz her hafta içerisinde bakiye bulunan ödeme yapan siteleri sisteme ekliyoruz. funcaptch veya i m human captchleri sistem kendisi çözebiliyor o konuda sıkıntı yok ama diğer recaptch (genelde 2x6 lı catpchler) veya solve medianın captchlerini çözmeniz durumunda siz satoshi kazaıyorsunuz.

Normal musluklarda reklam vs. bulundugundan ve tek tek geçmek zor oldugundan böyle bir ugulama yaptık. Sistem kısaca yarı otomatik işliyor.

İsterseniz hazır çözülmüş captch dosyaları oluyor bu dosyalar ile bazı captchleri çözmeden geçebilirsiniz biz elimize geçtikce bunları sisteme ekliyoruz.

Hedef koyma ve hesaplama sansınıda sistem size sunuyor. Projeniz ne ile ilgiliydi acaba yardımcı olmaya çalısırım.

v4.4 çıkmıs durumda güncellemeyi yapabilirsiniz.

-Task bugu düzeltildi.
-Çıkan pop uplar engellendi (sadece Popads ve exo click)
-Ses açma kapama bugu düzeltildi

LİSANS DAĞITIMI DEVAM ETMEKTEDİR LİSANS İÇİN PM ATINIZ
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Merak ettim biraz detay gönderebilir misiniz? Rica etsem pm olarak. Tam olarak anlayamadım ne olduğunu birde dediğiniz kadar iyi kodlama biliyorsanız eğer aklımda bir proje var belki onu hayata geçiririz.
full member
Coin Collector sizing tarafınızdan mı yazılmıştır?

Evet 1 yıldır autoclickbotsun adminiyle birlikte çalısıyoruz captcha sistemii Xapo toplama ve epayı ben kodladım cyber-junkie (auto click botsun admini) uygulamanın diğer kısımlarını halletti. Web kodlaması hakkında çok fazla bilgim olmadıgından onunla yaptım Smiley
sr. member
Activity: 464
Merit: 264
Hakan Yavuz
Coin Collector sizing tarafınızdan mı yazılmıştır?
full member
bir denemek isterim. ben şahsım adıma boş kaldıkça özellikle dizi veya film izlerken faucetlerde gezerim. kullanışlı ise ve sürekli güncellenirse sizin programı kullanabilirim. bu arada daha kurmadan merak ettiğim bir şey var. kendi linkimizi sıraya ekleyebiliryor muyuz? veya listeyi kendimiz güncelleyebiliyor muyuz?

Evet eklemeniz mümkün. Arkadaşla kodlamaları yaparken CUSTOM alanını ekledik ancak setup rarının içinde Custom_list adında bir klasör mevcut. Eğer orada bulunan txt dosyasına istediginiz siteyi ekelrseniz sistem sizin için çözümleyip otomatik hale getirmeye çalışacaktır. (Kurmadan önce yapınız)

V4 Sürümünün yeni güncellemesi gelmiştir. Kurulumu yaptıktan sonra Uygulamaya girerken sizden yeni sürüme güncellemenizi isteyecektir. Evet butonuna bastıktan sonra uygulamanızı güncelleyebilirsiniz.

Yeni güncelleme ile TASK özelliği sisteme eklenmiştir. Kendinize görevler oluşturabilir ve hedef koyabilirsiniz.

@koinsever Lisans gönderildi umarım beğenirsiniz.
Pages:
Jump to: