Pages:
Author

Topic: Muslukları Bir Arada Topluyoruz (Bitcoin Faucet Center) - page 3. (Read 13202 times)

member
Activity: 196
Merit: 11
Arkadaşlar sitemizin yeni görünüşü aşağıdaki gibidir. Daha kullanışlı olması amacıyla bu görünüşe geçilmiştir. En kısa zamanda resimli bir şekilde hızlı kullanımını anlatacağım.

member
Arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayıp sitemin Free Cryptocurrency Direct sitesinde oylanmasına yardımcı olursanız sevinirim. Sadece linke tıklayıp açılan sayfadaki yes butonuna tıklamanız yeterli olacak.

http://www.freecrypto.co/vote.php?id=210
member
oyun, face, twit demişsinde, mesela bu sitede eğlenebilecek miyiz? Neden harcadığımız bir çok zamanı bu sitede harcayalım?

Benim kastetmek istediğim bu sitede vakit geçirebilirsiniz tarzında değil. Kendimden örnek vereyim. Facebook ta candy crush diye bir oyun var çoğu kişi biliyordur. Ben bilgisayar başında vaktimin çoğunu burada geçiriyordum. Sonuç benden yukarıda seviyede olan arkadaşım yok. Başka birşey de yok.

Benim demek istediğim aynı süreyi bu sitede demiyorum herhangibir sitede de olabilir Satoshi toplayarak geçirseydim. Şuan 1 BTC kesin biriktirirdim.

Gelelim benim siteye; başlığındada olduğu gibi tüm muslukları toplamaya başladık. Emin olun yakın zamanda yüzlerce siteyi (musluğu) bir araya getireceğiz.

Amacımız tüm musluklara bir yerden ulaştırıp daha az vakit harcayarak daha çok satoşhi toplatmak.
hero member
Activity: 1103
Merit: 500
Bütün muslukları bir araya da toplasanız, hepsini üst üste koyup vana da bağlasanız bir işe yaramaz, oradan buradan gelen 5 - 10 satoshi için geçirdiğiniz zamana yazık.

Dediğinize kısmen katılıyorum. Fakat unutmayalım ki bizim bir atasözümüz var. Damlaya damlaya göl olur.
Fakat burada asıl amaç birlik olmak. Yani referans gelirleri. Düşünsenize 100 tane sağlam referansınız olduğunu. Bu sefer göl olmaya başlayacaktır.

Teoride öyle olsa da pratikte o dediğiniz olmuyor ne yazık ki. Faucetlerin çoğu minimum miktar istiyor o miktar olana kadar da sen zaten çoktan sıkılmış bırakmış oluyorsun eğer çok sabırlı değilsen.

Evet bu işte sabır şart. Fakat benim çıkış yolum şu. Çoğu insan oyun, face, twit gibi yerlerde birçok zamanını harcıyor. Bu zamanı burada harcasalar. Bence yılda 1 bitcoin kazanabilirler diye düşünüyorum.  

oyun, face, twit demişsinde, mesela bu sitede eğlenebilecek miyiz? Neden harcadığımız bir çok zamanı bu sitede harcayalım?
member
XAPO ödemesi yapan 1 musluk daha eklenmiştir.

Fand.2ix
member
Flash Flash Flash En beğendiğim çoklu musluk sitesi CmMonitor yeni tasarımıyla BTC, LTC ve DOGE den sonra bu gece itibariyle DASH musluk sayfasınıda yayın hayatına başlatmış bulunmakta. Tabi ki Bitcoin Faucet Center hemen bunu sizinle paylaşmayı düşündü. Linke tıklayın sizde yararlanın.

Shocked http://bitcoin.bilginform.com/ Shocked
member
Arkadaşlar yayın hayatına son veren 3 musluk siteden kaldırılmıştır.

Zbitco
Coinfree BTC
Coinfree LTC
member
Arkadaşlar tema işinden anlayan varsa aramızda. Temayı Faucetbox sitesindeki Faucets List teki gibi bir temaya çevirmek istiyorum. Yapabilecek arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.
member
3 yeni musluk daha eklenmiştir. İsimleri aşağıda...

BTC Plinko Faucet
LTC Plinko Faucet
DOGE Plinko Faucet

Hepsi anında faucetbox'a ödeme gönderiyor.

member
full member
Activity: 222
Merit: 100
helal uğraşmışsın Wink
member
zbitco yayın hayatına son vermiş. Haberiniz olsun.
member
Arkadaşlar 3 adet daha musluk eklenmiştir.

NeoBitcoin
BitcoinXD
LiteFree.Net
member
Arkadaşlar belki yeri değil ama 10 çeşit coinim oldu bunları takas yapacağım kullanışlı sağlam bir site biliyormusunuz?
Poloniex veya Bittrex kullanabilirsiniz. Eğer elinizdeki coin miktarı 0.00050000 BTC filan ediyorsa hepsini tek exchange sitesine atmaya çalışın ki kesinti minimuma insin.

Poloniex benim bilgisayarda bir türlü düzgün ve hızlı açılmıyor. Ben Cryptsy.com kullanmaya başladım. Burada hepsini Dogecoine çevirip. Cex.io daki hesabıma aktarıyorum.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
Arkadaşlar belki yeri değil ama 10 çeşit coinim oldu bunları takas yapacağım kullanışlı sağlam bir site biliyormusunuz?
Poloniex veya Bittrex kullanabilirsiniz. Eğer elinizdeki coin miktarı 0.00050000 BTC filan ediyorsa hepsini tek exchange sitesine atmaya çalışın ki kesinti minimuma insin.
member
member
Bir Musluk daha eklenmiştir. (GratisBitcoin) Xapo ya ödeme yapmaktadır. Ayrıca minimum ödeme tutarı yok.
member
Cidden bu faucet siteleri ziyaret edip de ciddi paralar kazananlar var mı merak ediyorum.

Benim düşüncem yılda 1 Bitcoin kazanılabilir. Tek başına refsiz.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Cidden bu faucet siteleri ziyaret edip de ciddi paralar kazananlar var mı merak ediyorum.
member

LandofBitcoin tarzı rotatorlı bir faucet sitesi yapmadıkça o refler sayesinde para kazanma düşüncesi sadece rüya.

Şuan zaten LandofBitcoin'in sahibi inactive durumda , parası akıyordur yine çalışıyor site ama AWOL'a bağladı. O yüzden onun sitesinden bir tane benzer yapan kişi çok feci köşeyi dönecek ama işte bizde o web developer nerdeee Cheesy Onu yapabilirseniz sizde köşeyi dönersiniz söylemiş oliim burada.

Maalesef o boyutta bir yazılımcı değilim.
Pages:
Jump to: