Pages:
Author

Topic: 🎈 Mycro | Blockchain İş Ağı! ✅ BitForex'te Ticaret Başladı! ✅ - page 3. (Read 641 times)

jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Hocam çeviri için teşekkürler son zamanlarda piyasalarda baya projeler artmaya başladı ve bu iyi projelerin meydana gelmesini sağladı bu projenin kendisini daha da geliştirmesi gerktiği kanaatindeyim iyi bir yatırım alması gerek emeğinize sağlık
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Mycro Token Satışı tarihleri belirlendi

01 Aralık 2018 - 14 Aralık 2018-  Ön Satış
14 Aralık 2018 - 31 Ocak 2019 - Genel Satış

Daha fazla güncel bilgi için : https://t.me/mycroannouncements
full member
Turkish Translator
Güzel çeviri olmuş eline sağlık dostum. E-hizmet sektörü dünyada gün geçtikçe büyüyen gelişen bir iş istihdam dalı olmaya çoktan başladı açıkcası elenanların fikirleri güzel. Eğer ekipde kaliteli olup güzel bir yatırım toplarsa bu proje belki iş yapabilir. Ama son zamanlardaki piyasa koşulları buna pek izin verecek gibi görünmüyor. Arkasında cok sağlam destek olan projeler bile başarısız oluyor.

Yorumun için teşekkür ederim. Fikri ben de beğendim, kimin işe ihtiyacı yok ki Smiley Umarım pazar düzelir de böyle fikirler boşa gitmez..
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Güzel çeviri olmuş eline sağlık dostum. E-hizmet sektörü dünyada gün geçtikçe büyüyen gelişen bir iş istihdam dalı olmaya çoktan başladı açıkcası elenanların fikirleri güzel. Eğer ekipde kaliteli olup güzel bir yatırım toplarsa bu proje belki iş yapabilir. Ama son zamanlardaki piyasa koşulları buna pek izin verecek gibi görünmüyor. Arkasında cok sağlam destek olan projeler bile başarısız oluyor.
full member
Turkish Translator
Arkadaşlar Mycro çok büyük bir ekibe sahip ve oldukça aktifler.

Eğitimleri, geçmişleri vs. incelemek isterseniz: https://www.mycrojobs.io/

full member
Turkish Translator
güncellemeler için rezerve
full member
Turkish Translator

Mycro IEO, 11 Haziran'da BitForex'te!

Pages: