Pages:
Author

Topic: MyEtherWallet Token Gönderme ve Görünmeyen Tokenları ekleme - page 3. (Read 385 times)

member
Activity: 462
Merit: 42
Öncelikle açılan konu güzel ve konuyu sade anlaşılır şekilde anlatan arkadaşa teşekkürler, mew ile ilgili acemilik çeken arkadaşlar için gerçekten yararlı bir paylaşım olmuş burada 4.adımda BMC yi seçiyorum derken coin adetini görmek için seçiyoruz denilmesi iyi olabilirdi çünkü insanlar oradan coini seçmemiz gerekiyor vs sanabilir.
member
Activity: 406
Merit: 14
Benimde merak ettiğim bir şeydi. Çok yararlı başlık olmuş hocam. Bakalım ileride deneyeceğim favorilerime ekledim hemen. Eline emeğine sağlık eyvallah.
newbie
Activity: 102
Merit: 0
gas limit nedir? hesabımızda ki eth lerimi kullanıyor? değiştirmek gerekli mi? mew hesabımıza ne kadar eth göndermeliyiz tokenları borsaya hesabımıza çekmek için?
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Bana kalırsa bu şekilde hiç kullanmayın daha iyi, dns hack varken girseydiniz hiçbir şey farketmeden hesaba girecektiniz tokenler uçacaktı en iyisi aslında ledger almak bir tane.

Myetherwallet i offline kullanmak daha mantıklı. Online web sitesi üzerinden kullanıldığında hack yemen daha kolay. Offline kullanmak için minik bir web server , github myetherwallet kodları yeterli olur. Örneğin :

Web server : Açık kaynak kodlu miniweb kullanılabilir. Link : https://sourceforge.net/projects/miniweb/?source=directory

Myether wallet için : https://github.com/kvhnuke/etherwallet/releases/tag/v3.21.10
full member
Activity: 560
Merit: 113
Bana kalırsa bu şekilde hiç kullanmayın daha iyi, dns hack varken girseydiniz hiçbir şey farketmeden hesaba girecektiniz tokenler uçacaktı en iyisi aslında ledger almak bir tane.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Güzel merit abuse kardeşim hayırlı işler. Seninle aynı konuyu açan birine merit atman gerçekten çok mantıklı bravo tek zeki sizsiniz.
jr. member
Activity: 105
Merit: 3
Gaz limitleri için
https://ethgasstation.info/
https://etherscan.io/gasTracker
bunları kullanırsınız
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MyEtherWallet Ethereum'un resmi cüzdanıdır. Cüzdan içerisinde ETH alma/gönderme, token alma/gönderme, kontrat açma gibi birçok özellik barındırmaktadır. Çoğu kişi token göndermeye çalışırken sorun yaşadığını, daha doğrusu tokenleri göremediğini farkettim. Bu yüzden sizler için böyle bir konu açmaya karar verdim.
Şimdi başlayalım.
1.Token Gönderme

1- MyEtherWallet sitesine girelim. Üst taraftan "Ether ve Tokens Gönder" menüsüne tıklayalım.

2- Gelen ekranda "Keystore/JSON File" seçeneğini seçip "Cüzdan Dosyası Seç" yerinden cüzdanınızı seçip daha önce belirlediğiniz şifre ile cüzdanımıza giriş yapalım.

3- Giriş yaptıktan sonra büyük ihtimal Tokens bölümünde ve değerlerde herşey 0 olarak gözükecektir başta. Token ve değerlerin gözükmesi için "Show All Tokens" seçeneğine tıklayalım.

4- Buradan sonra ETH tabanlı bütün tokenler gözükecek. Siz hesabınızda hangi token varsa onu bulup "Click to load" yazan yere basıyoruz. Bende BMC tokeni olduğu için ben BMC'yi seçiyorum. Seçtikten sonra coin miktarları gözükmeye başlayacaktır orada.

5- Artık göndermeye başlayabiliriz. Bunun için "ETH" yazan yere tıklayıp göndermek istediğiniz tokeni seçin.

6- Gerekli alanları doldurduktan sonra "Generate Transaction" daha sonra "İşlemi Gönder" seçeneklerine tıkladıktan sonra işlem tamamlanıyor.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Görünmeyen Tokenları Ekleme

Değerli arkadaşlar çoğu kişinin myetherwallete gelen tokenlerin nereye geldiğini kontrol etmeyi bilmediklerini ve eklemeyi bilmediklerini öğrendim. Bu nedenle bilmeyen siz değerli dostlara bilgi vermesi ve yardımcı olması amacıyla bu paylaşımı yapıyorum.
1. Adım

2. Adım Cüzdana giriş yapma

3. Adım

4. Adım Tokenlerin geldiğini kontrol etme

5. Adım Gelen Tokenler

6. Adım Token Ekleme (Yanlış yazmışım mazur görün Özel Token Ekle yazıyor. İngilizce olanlarda Add Custom Token yazıyor.)

7. Adım Eklenecek Bilgiler

8. Adım Token eklenmesi ve tamamlanması

9. ve Son Adım Artık token myetherwallete girdiğinizde gözükecek.

Pages:
Jump to: