Pages:
Author

Topic: İmza kampanyalarından ayrılmak hakkında ? - page 2. (Read 464 times)

legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
kampanyanin telegram slack discord gibi canli destek alabilecegin kanallari varsa gidip o kanallarda durum hakkinda bilgi alabilirsin. bazen kampanya yoneticileri ana basligi guncellemek yerine basligin son postuna imzanin kaldirilabilecegini yazip durum hakkinda katilimcilara kolay yoldan bilgi vermekten kaciniyorlar.
member
Activity: 266
Merit: 10
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar dikkatle değerlendirip ona göre hareket edeceğim ileride. Smiley
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Ben böyle durumlarda telegram gruplarını kullanıyorum. Çoğu ödül programının bir telegram grubu oluyor ve bir sorunla karşılaştığında buralara yazarsan genelde yardımcı oluyorlar ödül yöneticileri.
member
Activity: 378
Merit: 11
Genellikle paylarınız silinir mutlaka yöneticiyle konuşmanız gerekiyor. Benim bildiğim bir tek sylon payları silmiyor ama öncesinde ona mesaj atarak haber vermeli ve onay almanız gerekiyor yoksa onay almadınız diye silebilir
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
hocam onu kampanyayı yöneten kişiye sorsan daha iyi olur yoksa payların silinirse bütün emeklerin boşa gider
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Girdiğiniz imza nın spreadsheet ini kontrol ettiniz mi ? Bazen imza kampanyaları uzatabiliyorlar. Spreadsheet güncellenmiyor. Bounty ve ANN konusunda da herhangi bir şeyler yoksa galiba proje scam çıkmış olabilir. Bunu en iyi konularını takip ederek yada telegram kanallarını takip ederek öğrenebilirsiniz. İmzayı kaldırabilirsiniz demeden imzayı kaldırmak sonra dan ödül almamanıza sebep olabilir . Buna dikkat edin.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Ne söylesek yanıltıcı oluruz birebir kampanya yöneticisinden bilgi almak en doğrusu, sonuçta kayıp büyük olabilir belli olmuyor. Bu yıl gelen tokenler bi halta yaramadı ama kenarda dursrn.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Dostum herkes aslında yeterli açıklamayı yapmış. Yani kampanya yöneticisine bizzat sorman bence de en doğrusu. Yalnız tokenlerin gönderilme durumları da şu ara sıkıntılı, Sylon un grain imzesına girmiştim herhalde 2 ay oldu biteli hala gönderecekler. Ondan sonra da başka bir imzaya girdim. o bitti tokenleri gönderdiler bu seferde borsaya giriş yapmadı. Şu ara ico işi çok sıkıntılı ve riskli gidiyor.
member
Activity: 61
Merit: 100
bildiğim kadarı ile sylon bu konularda yardımcı oluyor, ama diğer managerleri bilemem hocam yani
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
İmza kaldırılmasına izin çıkmadıysa stakeleri sonradan silebilirler, her şartta bounty sonuna kadar kalmak gerekir, ya da izin alarak ayrılmak lazım. ICO nasıl gidiyor kontrol ettikten sonra bounty buna değmez fikrine kapıldıysak o zaman başkasına geçmek şart, vakit nakittir.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
İmza kampanyalarından hiç birşey gelmeyecekmiş gibi davran, birde çok iyi araştırılmadan her imza kampanyasına katılma, sonuçta emek veriyosun sende. Ancak dediğim gibi hiç birşey gelmeyecekmiş gibi hareket etmen senin için daha iyi olacaktır.
member
Activity: 560
Merit: 57
Bounty managere mail açarak olayı çözebilirsin fakat imzalardan her zaman başarılı olamıyoruz ne yazık ki hatta genel olarak aldığmız stakleler çöp olarak ledger'ımıza giriş yapıyor.
member
Activity: 182
Merit: 11
Bunun cevabını bounty managerde alabilirsin hocam sorman gereken yer biz değiliz. Telegram üzerinden sorabilirsiniz
full member
Activity: 560
Merit: 113
Aga çoğu öyle yapacak bir şey ya bounty platformlarına katıl ya da haftalık ödeme yapanlara katıl yani adamlar ico bitmiş token borsalarda ama hala bounty düzenleyenler var onlar daha güvenli
newbie
Activity: 84
Merit: 0
çok hakim değilim fakat bildiğim kadarıyla kampanya süresi bittikten sonra çıkılabiliyor. tabii doğrusu yöneticiye ulaşmak.
member
Activity: 574
Merit: 14
spreadsheet de stakelerin görünüyor ise token hesaplaması zaman alabilir. ama imza kaldırılabilir diyebilecek bounty manager. hangi imza ise ilgili bounty konusuna ve managerin bu forumdaki mesaj kutusuna (pm) ingilizce mesaj gönder. tonla imza var, seninkisi biraz şansızlık gibi. ama bu işler böyle. işini tak diye yapan managerler her zaman karşına çıkmıyor.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
hocam Sr lerin veya heroların imzalarını kaldırıp kaldırmamasını kıstas olarak alma sen. imzanın bitim tarihi olarak genelde ico bitimini işaret ederler veya ayrı bir takvimi vardır o tarihte bittiği söylenir. Eğer ico bitmişse veya o tarihe ulaşmışsa bounty sayfasını incele birisi zaten sormuştur kampanya bitti mi diye. eğer soran yoksa sen sor, forumdan özel mesaj at ve telegram kanalından iletişime geçmeye çalış. en net bilgiyi o zaman alırsın.
member
Activity: 532
Merit: 12
Dostum öncelikle bounty yi yöneten kişiye sormadın mi? Kaldı ki bu kadar zaman beklemen hata bence. Tek bir yere saplanıp kalma. Eğer tokenler hesaplandiysa imzayı tutmana gerek yok. Tabi karar senin bende casbsg.co da sıkıntı yaşadım. Kampanya durdurulmuştu. İmzayı çıkartın dememelerine rağmen ben 2-3 gün sonra çıkarttım gitti. Başka bountylere yol alacaksın takılıp kalma zamanı değil. Gelirse gelir o tokenler . Gelince de iş bitmiyor zaten. Daha yol uzun. Kolay gelsin

Yorum için teşekkürler. Smiley Ben sormadım ama telegramında soranlar vardı net bir cevap vermiyorlardı kampanya ve ico bittiğinde tarzı cevaplar vardı.En mantıklısı dediğiniz gibi sanırım bende öyle yapacağım.Kafamı karıştıran tablodaki haftalar sonlanmasına rağmen Sr.Member dahil bazı hesapların imzayı kaldırmamasıydı.Üstelik her gün giriş yapan aktif adamlar bunlar ama gelmezse de gelmesin beklemek hata olacak.Hata yaptığımdan emin olamadığım için sorayım dedim.

Dostum forumda gördüğüm her yüksek rütbeliyi birşey biliyor zannetme. Ya hesabı satın almıştır ya da uzun zaman önce o rütbeye gelip böyle işler ile hiç uğraşmıştır. Ben sr hero memberleri görüyorum bounty hakkında hiç fikri yok. Airdrop nedir bilmiyor. Sen yine de bounty yi yöneten kişiye sor ondan sonra kararını ver.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Bazı bounty yöneticileri bilerek sürüncemede bırakıyor sonra toplu ses çıkarınca da ico sonuna kadar diyorlar. Maalesef piyasa çok kötü bu yüzden pek suçlayamıyorum da.
member
Activity: 364
Merit: 10
İmzadan çıkma olayı bounty yöneticisine göre değişir haber vermeden çıkarsan stakelerin yanar onun için kafa göre imzalardan çıkma emeğine yazık olur
Pages:
Jump to: