Pages:
Author

Topic: İmza kampanyası olayı - page 3. (Read 4687 times)

hero member
Activity: 662
Merit: 501
December 28, 2015, 08:19:11 PM
Arkadaşlar az önce bir konu açmıştım. ve saolsunlar arkadaşlar yardımcı oldu spam gibi görünmesini istemem açıkcası arkadaşlardan birinin verdiği 4 linki inceliyorum ama imza kampanyası konusunda aklıma bir şey takıldı anladığım olay şu yanlışmı lütfen düzeltin..

Öncelikle bu sitedeki üyeliğimizi yükseltiyoruz..
ardından imza kampanyalarına katılıp ordan para kazanıyoruz ama aklıma takılan soru şu bu sitedeki üyeliğimizi nasıl yükselticez yeni konular açarakmı yoksa mesajlara cevap vererekmi.

Sorunuzun cevabını siz vermissiniz zaten fakat mesajlara verdiginiz cevaplar sacma yada konu ile alakasız olmaması gerekiyor..
newbie
Activity: 42
Merit: 0
December 28, 2015, 08:14:19 PM
Arkadaşlar az önce bir konu açmıştım. ve saolsunlar arkadaşlar yardımcı oldu spam gibi görünmesini istemem açıkcası arkadaşlardan birinin verdiği 4 linki inceliyorum ama imza kampanyası konusunda aklıma bir şey takıldı anladığım olay şu yanlışmı lütfen düzeltin..

Öncelikle bu sitedeki üyeliğimizi yükseltiyoruz..
ardından imza kampanyalarına katılıp ordan para kazanıyoruz ama aklıma takılan soru şu bu sitedeki üyeliğimizi nasıl yükselticez yeni konular açarakmı yoksa mesajlara cevap vererekmi.
Pages:
Jump to: