Pages:
Author

Topic: İmza Kampanyasından Dışlanıyorum! Vispilio'ya Destek Oluyorum Diye! - page 2. (Read 528 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Bir insan daha ne kadar sacmalayabilir? Bir diğeri de isis taraftarı radikal İslamcı colliboccuk. Yavaş yavaş tiksinme noktasına geldi forum.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Beni de benzer durumdan yargıladılar. Vispilio'nun servisteki konusunda "başarılar" dilediğim için suçlu muamelesi çektiler. Düzenleri de yargıları da başlarına yıkılacak.

Daha fazla kullanıcı, kurallara uygun biçimde sisteme katıldığında onların bir hükmü kalmayacak.

Bu o kadar uzun sürmeyecek, Tüm Türk düşmanlarını tek tek tespit edip afişe edeceğim. Düşmanlık taslayanları özel mesaj ile bildirin lütfen.

Türk düşmanlığını çokta şey etmiyorlar hocam. "Irkçılık" onlara göre fikir özgürlüğüne giriyor. Her neyse...

Asıl meselenin Türk ırkçılığı olmadığına ikna etmek gerekiyor global topluluğu. Asıl mesele şu: "Irkçı öfkeye sahip kullanıcıları güven listenize almayın. Çünkü ırkçı öfkeye sahip kullanıcıların yargılarına güvenilmez" Bu fikre ikna etmek gerekiyor onları. @Muslo'nun yaşadığı durumda mesela, kampanya yönetisi lauku güven listesinde tuttuğu için @Muslo'yu red trust görüyor. Aynı şekilde DT1'de 20 kişi lauku destekliyor.

Onun kankası yada alt hesabı olan juluyşekerlemesi de aynı fabrikanın ürünü ve dt listesinde o da.

Irkçılık özgür olabilir. Hakaret ve aşağılamalar da serbest olabilir. Ama onları güven listetesine eklemek, yargılarına güvenmek yanlıştır. Bu fikre ikna edilmeleri gerekir. Bunla alakalı bir çalışmam var.
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
Beni de benzer durumdan yargıladılar. Vispilio'nun servisteki konusunda "başarılar" dilediğim için suçlu muamelesi çektiler. Düzenleri de yargıları da başlarına yıkılacak.

Daha fazla kullanıcı, kurallara uygun biçimde sisteme katıldığında onların bir hükmü kalmayacak.

Bu o kadar uzun sürmeyecek, Tüm Türk düşmanlarını tek tek tespit edip afişe edeceğim. Düşmanlık taslayanları özel mesaj ile bildirin lütfen.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Ee ben neden göremedim negatifi enteresan degilmi her yerini inceledim. Hakikaten burada bir Türk düşmanligi var ha
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Artık gerçekten çok can sıkmaya başladı bu olaylar. Bıraktığı feedback'i incelemesi için her kullanıcının hesabına girip show rating basmayı gerekiyor. Bariz bir şekilde kampanya yöneticisine haber vermişler ve oda bunu görüp böyle saçma bir olaya kalkışmış. Evet lokalde destek olmuştum yazılanlara ama yeterli ingilizcem olmadığı için translate kullanmamak adın globalde ki yazılanlara destek olamadım. Ama her ne yapılması gerekiyorsa yapacağım...

Lauda menajerin trust listesindeymiş. Bu sebeple direkt olarak negatif olarak görmesine sebep oldu. Yanlış anlaşılma düzeltilince sorunda ortadan kalkmış oldu.
member
Activity: 490
Merit: 16
Biraz inceledim de sanırım sorunun çözüldü muslol gardaş . Bounty manager yaptığı hatayı farketmiş
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Artık gerçekten çok can sıkmaya başladı bu olaylar. Bıraktığı feedback'i incelemesi için her kullanıcının hesabına girip show rating basmayı gerekiyor. Bariz bir şekilde kampanya yöneticisine haber vermişler ve oda bunu görüp böyle saçma bir olaya kalkışmış. Evet lokalde destek olmuştum yazılanlara ama yeterli ingilizcem olmadığı için translate kullanmamak adın globalde ki yazılanlara destek olamadım. Ama her ne yapılması gerekiyorsa yapacağım...
full member
Activity: 518
Merit: 185
Neden bu forum için uğraşıyoruz ki? Burada Satoshi’nin bıraktığı bir miras yok

Finansal tüm dengeleri alt üst edip merkeziyetsiz bir sistem kurmaya çalışan adamın forumunda. Kıytırık imzaları sömürmek için oluşturulmaya  çalışılan merkezi DT kavgası Smiley
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138

Destek verin diyeceğimde durduk yere size de negatif feedback verirler şimdi.

zikmişim onin negatifuni Grin yazarızzz Cheesy Wink
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Neden bu forum için uğraşıyoruz ki? Burada Satoshi’nin bıraktığı bir miras yok, herkes forumu bırakırım derse ben de bırakmaya hazırım. Bize yapılan haksızlıklardan çok sıkıldım ve yönetim tüm bu çifte standarda göz yumuyor. Forum kendi kendini falan yönetmiyor, default trust çetesi taradindan yönetiliyor, multiler onların, menajer onların.. Bu forum için emek harcamayalım, bırakalım diyen varsa ben protestoya hazirim beyler. Burasi eski bitcointalk.org değil.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Hocam negatif bir geri bildirim göremiyorum ben profilinizde.

Olayda o zaten Lauda DT1 olmadığı için show ratings'de görünüyor sadece.
full member
Activity: 518
Merit: 185
Hocam negatif bir geri bildirim göremiyorum ben profilinizde.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Bugün imzasını taşıdığım projenin sayım günüydü. Az önce foruma göz atmak için girdiğimde PM kutumda bir mesaj gördüm. Bounty yöneticisi beni listeden silip, profilimdeki negatif feedback meselesini çözmem gerektiğini yoksa imzadan çıkaracağını yazmış. Baktım nedir diye, Lauda isimli forumun kötü kişisi profilime her nedense "hero member" olur olmaz negatif feedback bırakmış. Hemde gördüğüm en saçma sebeple.

Vispilio'nun açtığı ve bizlerinde destek verdiğimiz başlığa destek vermem beni onun çetesinin üyesi yapıyormuş. Her neyse kendisi zaten DT1'de değil ve fikirleri beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Ama beni bu sebeple nasıl kampanyadan dışlamak isteyebilirler anlamıyorum. Üstelik bunu görünce imzadaki herkesin profillerine bakayım dedim ve 11 kişinin daha benzer şekilde negatif feedback'i olduğunu gördüm! Nerede bunun adaleti?

Bende meta'da şöyle bir başlık açtım: https://bitcointalksearch.org/topic/m.54404766
Destek verin diyeceğimde durduk yere size de negatif feedback verirler şimdi.
Pages:
Jump to: