Pages:
Author

Topic: 🔔🔔 İmza ve Diğer Kampanyalar Listesi 🔔🔔 Her Gün Güncellenecek 🔔🔔 16/04/18 - page 6. (Read 1572 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 550
Yazılar gereksiz büyük olmuş, sayfaya sığacak şekilde fontu ayarlarsan daha güzel olur.
full member
Activity: 686
Merit: 111
dostum verdiğin emek bir defa taktire değer. Kim ne derse desin , kimseyi sen zorla bu kampanyalara sokmuyorsun. Hoşuna gidenleri paylamışsın bazı yorumları okudum da gerçekten sinirlendim.

Bu arada sylon'un açtığı XİWAT ile ilgili bişey söylemek istiyorum.

Yine yeşil enerji kampanyalarından bitanesi. Ödül nasıl olur nasıl gider bilemem ama, Wepower, Restart energy(mwat) gibi projelerin rakibi. Ayrıca bu 2 proje ico fiyatlarının neredeyse %50 altında. Haberiniz olsun en azından şimdilik.

Ayrıca cardstack bitti diye biliyorum ben ?
member
Activity: 504
Merit: 12
buu tür bilgilendirme konuları çoğalmalı ve bunun gibileri daha fazla açıklama ve detay vermesi faydalı olacakatır
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Gerçekten faydalı bir konu olmuş yakında benim imzasında bulunduğum babb kampanyasını sona erecek gibi gözüküyor bundan dolayı yeni bir kampanya arıyordum buradakilerden birine katılırım artık. Grin

Daha vakti yok mu babb bountyinin ne zaman biticek
member
Activity: 448
Merit: 10
Liste güzel zaman ayırdığın için saol. Bizim sandblockun bitmesine daha var ozamana kadar güncel kalırsa burdan yararlanabilirim
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
Güzel liste olmuş tebrikler artık bounty forumunda saatler harcamak yerine imza ararken burdanda bakabiliriz, güncel tutulursa çok faydalı olacağını düşnüyorum umarım sataşanlar ve yıldırmaya çalışanlar olmaz.daha önce bu yüzden kapanan bi kaç konu olmuştu çünkü.babb imzası bitti sayılır bugün yarın sayılacak sanırım burdan faydalanacağım bende
full member
Activity: 658
Merit: 153
Imzalara katilirken projeyi gelistirenlerin bu isi becerebileceginden emin olun ve scam seylerden uzak durun demek istiyorum. Birazda etik yonunden bakmak lazim.
Ayrica kampanyalara ayrilan yuzdeye dikkat edin ve bunun ne kadari imzaya ayrilmis ona bakin daha sonra da imzada kac kisi olduguna ve imza suresine dikkat edin. Bazi imzalara bir girdiginizde birdaha bitene kadar cikamazsiniz Smiley

Zaten eklediğim projelerde ekibe ve managerlere dikkat ediyorum ondan çok listede kampanya yok.
Dediğin gibi CEDEX normalde bitiyodu şubatta ama ICO tarihini uzattılar imzada uzadı benim sıkıntı oluyo bunlar hep kayıp.

arkadaşlar bunlar airdrop gibi bir şey mi oluyor?

Bunlar kardeşim kampanya airdrop gibi bi nevi ama bunda sadece form doldurman gerekmiyor belli koşulları yerine getirmen lazım. Mesela imzasına giriyosun benim yorumun altında çıkan cedex gibi senden haftalık şu kadar mesaj atmanı istiyor kampanya sonunda sana tokenlerini veya coinlerini veriyo adamlar.
member
Activity: 188
arkadaşlar bunlar airdrop gibi bir şey mi oluyor?
full member
Activity: 840
Merit: 103
Imzalara katilirken projeyi gelistirenlerin bu isi becerebileceginden emin olun ve scam seylerden uzak durun demek istiyorum. Birazda etik yonunden bakmak lazim.
Ayrica kampanyalara ayrilan yuzdeye dikkat edin ve bunun ne kadari imzaya ayrilmis ona bakin daha sonra da imzada kac kisi olduguna ve imza suresine dikkat edin. Bazi imzalara bir girdiginizde birdaha bitene kadar cikamazsiniz Smiley
member
Activity: 182
Merit: 22
oyle bir başlık olsun ki hep seçici davranılsın hatta eski üyelerde ekleme yapabilsin dileyen.herkes katılsın kazansın bence. sistemli bir kaç liste ile güzel kazançlar olur kimseye bedava prim vermemiş oluruz.
member
Activity: 392
11.Sırada QYKBAR projesini ekledim listeye bakmanızda fayda var. Projenin partnerleri çok iyi heinkenin, Carlsberg vb büyük şirketlerin olması.
Diğer gerekli bilgiler yazıyor listede umarım giripte kazananlar olur burdan.

İmzam bitince QYKBAR projesine giricem tuttum bu projeyi partnerlerida sağlam severim heinekeni, imza oranıda çok iyi
full member
Activity: 938
Merit: 115
Dostum, epey emek isteyen işler bunlar, üstelik paylaşarak yapamayanlar içinde yardımcı oluyorsun. Birçok arkadaşında dediği gibi daha önce exortis yapmıştı. ve gerçekten çok iyi kazandık onun sayesinde. Maalesef kendisinin üyeliği iptal edilince yapamadı bir daha. Ben de imza arıyordum, sizin tavsiyenizle graine girdim. Bakalım inşallah iyi kazanırız.

Bu arada meritim yok olsa seve seve verirdim..
full member
Activity: 966
Merit: 142
Herkes sandblock diyor ama tam olarak ne oldugunu bilmiyorum.  Ico basladi mi?  Minimum ne kadarlik satis yapiyorlar?  Neden bu kadar herkesin dilinde acaba,  vardir bir keramet deyip ufak biseyler almak istiyorum Smiley
full member
11.Sırada QYKBAR projesini ekledim listeye bakmanızda fayda var. Projenin partnerleri çok iyi heinkenin, Carlsberg vb büyük şirketlerin olması.
Diğer gerekli bilgiler yazıyor listede umarım giripte kazananlar olur burdan.
full member
Hepinize teşekkür ederim elimden geldiğince güzel kampanları seçmeye çalışıyorum.

hocam bu paylaştığınız imza kampanyası türkçe post kabul edenler hangileri ounla ilgili bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim hocam

Kardeşim türkçe post kabul etmeyenler %30 local olanlar diğerlerinin hepsi türkçe ve localde kabul ediyor bütün yorumlarını.
%30 yazdıklarıma dikkat etsen yeterli.
member
Activity: 168
hocam bu paylaştığınız imza kampanyası türkçe post kabul edenler hangileri ounla ilgili bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim hocam
full member
Activity: 266
Merit: 242
Güzel olmuş, yorumlarda iyi eskiden bende yapıyordum ama bizim community durumu malum hep birbirinin sırtına binme peşinde geçen evrende böyle bir konu açmış liste yapıyordu, kendisini tanırım ve severim, hazır bahsi geçmişken onada sizede teşekkür ederim.
member
Activity: 308
Gerçekten faydalı bir konu olmuş yakında benim imzasında bulunduğum babb kampanyasını sona erecek gibi gözüküyor bundan dolayı yeni bir kampanya arıyordum buradakilerden birine katılırım artık. Grin
member
Activity: 378
Merit: 11
Güzel bir liste bunu sanırım ilk exo yapıyordu kendisine göre yorumlar yazıyor ve bir çoğıda tutuyordu sizinde böyle yorum yazmanız güzel olmuş, imzam bittiğimde listeye bakacağım arada meritimde olursa seve seve veririrm. Teşekkürler
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
daha önce bu tür imza konuları açılmıştı ancak bir türlü devamı gelmedi bu tür konuların devamının olması aslında daha hızlı olacaktır

Devamını elimden geldiğince getirmeye çalışıcam her gün ekleyebildiğim kadarıyla güzel imzalar eklemeye çalışıcam.
Bide her imzayı eklememeyi planlıyorum yorumlardada öyle demişler çöp olmasın liste yoksa şuan 40 50 tane kampanya eklemiştim yavas yavas ve en yeni imzalara bakıyorum ekib, yönetici iyi olsun.

Meşaketli ve zaman isteyen bir iş . Üstlendiğin için teşekkürler Elysio .
Dönem dönem sıkılıp bırakmayı düşünebilirsin. O zaman inşallah birileri bu bayrağı teslim alır da herkes için iyi olur ..
Pages:
Jump to: