Pages:
Author

Topic: İmzaya Reklam Alarak Para Kazanma Olayı Nedir - page 10. (Read 137289 times)

sr. member
Activity: 644
Merit: 271
matchpool iyimi kötümü ico başladığında anlayacağız. bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete Smiley

Çok büyük bir beklenti olmasın ama 0.05BTC üstü her türlü gelir tahminimce.
Chronobankten o kadar gelmişti, tabi bizim bountyler ödenene kadar fiyat iyice düşecek gibi görünüyor. Beklentiyi düşük tutup fazlası gelirse sevinmek lazım. Smiley

Tabi bu sizin Legendary için mi hocam? Stack baya farkediyor çünkü rütbe düşük oldukça. Smiley

Bu arada diyelim bir ico'da kuralları 3 hafta yerine getirdik, sonra ayrılıp başka kampanyaya geçince haklarımız siliniyor mu terkettik diye?
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Bir de Wetrust var sanırım.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Suan gundemde olan 2 ico var. Edgeless bence matchpooldan suan icin daha populer. Ama markete girince ne olacagı belli olmaz
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
matchpool iyimi kötümü ico başladığında anlayacağız. bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete Smiley

Çok büyük bir beklenti olmasın ama 0.05BTC üstü her türlü gelir tahminimce.
Chronobankten o kadar gelmişti, tabi bizim bountyler ödenene kadar fiyat iyice düşecek gibi görünüyor. Beklentiyi düşük tutup fazlası gelirse sevinmek lazım. Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Artik iyice zorlasti. Secondtrade nin yaptigi cok ayip. Bitcoin fiyati artti diye bu kadarda asagi cekilmez ki bunlara hic gerek yoktu aslinda katilimci aayisini dusurseler bunlara hic gerek kalmazdi.

Ben öylesine Matchpool'un imza şeyine katıldım. Ne gelirse diye yani neticede spesifik bir şey yapmıyorum onlar için. Herhalde pek bir şey de vermeyecekler gibi kalabalıktan dolayı ama bakalım artık...  Huh

Matchpool a fazla talep olmayacak gibi ama ico zamanına daha cok var biraz zaman gecsin anlasılır.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Artik iyice zorlasti. Secondtrade nin yaptigi cok ayip. Bitcoin fiyati artti diye bu kadarda asagi cekilmez ki bunlara hic gerek yoktu aslinda katilimci aayisini dusurseler bunlara hic gerek kalmazdi.

Ben öylesine Matchpool'un imza şeyine katıldım. Ne gelirse diye yani neticede spesifik bir şey yapmıyorum onlar için. Herhalde pek bir şey de vermeyecekler gibi kalabalıktan dolayı ama bakalım artık...  Huh
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Secondstrade devam ediyor etmesine ama fiyatları iyice aşağıya çekti demem o ki doğru düzgün kampanya kalmadı en son bir Qtum tarzı bir proje geldi o iyi dağıttı giren girdi bende giremedim ama uzun soluklu bir kampanya olmadı İco olduğu için. Şöyle bir baktımda Matchpool ve Edgeless yeni icolar var ama ben şu Icolar'da uzun süre kalmayı bir türlü sevemedim diyebilirim.

Güzel kampanyalar var ama çoğu sıkıntılı kampanyalar genelde işlerine göre ya alıyorlar yada almıyorlar.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Wetrust ve nexium un kampanlarıda var sanırım.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Secondstrade ödemelere devam ediyor ama yeni üye alımını durdurdu ve ödeme oranlarını Bitcoin iyice düşürdü. TL olarak gerçi aynı parayı veriyor, Sr.lar için mesaj başı 60 kuruş gibi bir miktara denk geliyor.

ICOlardan Edgeless ve Matchpool bizim local bölümde baya yaygın ama onlara benzer gelecek gördüğünüz başka ICO kampanyası var mı?
hero member
Activity: 896
Merit: 519
secondstrade imza kampanyası için durum nedir bilgisi olan var mı. Bende şimdi yeni gördüm hafta başında ödeme yapılmamış post bilgileri güncellenmemiş.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Ici kampanyalari haric kazandiran kampanya ya dolu yada yok. En amntiklisi icolar gorunuyor
newbie
Activity: 51
Merit: 0
Local de ki hertürlü post kabul ediliyormu?spam lar hariç
full member
Activity: 201
Merit: 100
Secondstrade'e tekrar başvuruda bulunabilirsin, mesaj kalitesine bakarak kabul edilmekte sorun yaşamayacağını düşünüyorum. Ama ayda 50 mesaj atarım dersen Matchpool daha avantajlı olabilir. Chronobank kadar verse mesaj başı 5 TL'den fazla yapıyor. Secondstrade'den mesaj başı 50-60 kuruş almaktan iyidir. En azından uğraştığına değsin.
Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Matchpool'un imza kampanyasına katıldım.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Secondstrade'e tekrar başvuruda bulunabilirsin, mesaj kalitesine bakarak kabul edilmekte sorun yaşamayacağını düşünüyorum. Ama ayda 50 mesaj atarım dersen Matchpool daha avantajlı olabilir. Chronobank kadar verse mesaj başı 5 TL'den fazla yapıyor. Secondstrade'den mesaj başı 50-60 kuruş almaktan iyidir. En azından uğraştığına değsin.
full member
Activity: 201
Merit: 100
Chronobank'ın ICO'su bitti bir kaç gün içinde imzam boşalacak. Çoğu kişi Matchpool ICO'sunun imzasına girmiş veya girmek için Chronobank'tan gelecek imzayı kaldırabilirsiniz duyurusunu bekliyor. Matchpool'a alternatif olabilecek bir kampanya var mı?

Bir de ben 2 buçuk ay önce Second Trade'nin imza kampanyasına başvurmuştum. Almadılar. Tekrar basvursam bir sorun olur mu?
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
selamlar, şu anda devam eden imza kampanyalarını nereden görüyoruz? bilenler aydınlatabilir mi?

teşekkürler.

forumun başlığında varmış, iletenlere teşekkürler şimdi gördüm Cheesy

aynı anda imzada iki şey tutabiliyor muyuz? bende chronobank ve mesela secondstradei de altına ekleyebilir miyim?

Hayır böyle bir şey olmaz sadece tek bir imza tutabilirsiniz başka imza hakkınız yok.

anladım tamamdır o zaman teşekkürler.

sanırım şu an için chrononun icosunun imzasını tutmak daha karlı ve mantıklı.

düşünceleri olanlar yazabilir mi konuyla ilgili?
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
selamlar, şu anda devam eden imza kampanyalarını nereden görüyoruz? bilenler aydınlatabilir mi?

teşekkürler.

aynı anda imzada iki şey tutabiliyor muyuz? bende chronobank ve mesela secondstradei de altına ekleyebilir miyim?

Hayır böyle bir şey olmaz sadece tek bir imza tutabilirsiniz başka imza hakkınız yok.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256

teşekkürler.

Pages:
Jump to: