Pages:
Author

Topic: [Naš projekt] CryptoToday.com - Decentralizirani CoinMarketCap s Vote2Earn - page 2. (Read 497 times)

legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
Da li znate da postoje agencije, ljudi koji nude usluge da se placa listanje na CMC i CG?
E pa ima ih jako puno i cijene su urnebesne. CMC i CG nisu true to blockchain.
Oni nisu decentralizacija, oni nemaju veze s kriptom osim sto listaju za jako puno novca vase i nase projekte da bi dobili exposure. Stvorili su si takav monopol da ih nista drugo ne zanima osim novca 🤮
Istina je da postoje svakojake agencije koje nude listanje na Coingecko i Coinmarketcap, ali samo listanje na tim stranicama je totalno besplatno za sve, ne placa se nista, to znam 100%. Druga stvar je sto postoje te agencije koje nude kobajagi brze listanje, ali to je vec druga stvar.



Nije samo listing, nego i CMC, CG trending i jos puno toga. Svima im je do zarade, a nemaju veze s blockchainom.
Trending je vec neka druga stvar, tu sigurno da ima mucki i da se placa .



Sto se tice Ivana Vrdoljaka, i on ulaze nesto u kripto jer i podrzaje nas projekt. Prijatelj je jako dobar s njim, pa je rekao da nas podrzava i da moze dobro doci. Nekad politika moze dobro doci, a nekad ne.
Iskreno, ime Vrdoljaka nije neki bonus jer brijem da se vecini domace ekipe smuci kad vidi to ime. A posto je on totalno nebitan po pitanju kripta mislim da vam on moze samo odmoci.

Uglavnom, sretno sa projektom, nece biti lako uzeti dio kolaca Coingecku i CMCu ali konkurencija je dobra stvar.
newbie
Activity: 20
Merit: 4
Iskreno... Ne znam što bi rekao. Nisam znao da postoji fee za listing na CMC i CoinGecko ali me ne iznenađuje ta činjenica. Projekt mi se čini u redu ako se uspije probiti među konkurencijom koja je stvarno jaka. Sretno s projektom jer ima smisla da stranica s podacima o decentraliziranim projektima i sama bude decentralizirana.

Btw, jesam li ja dobro vidio da vam je advisor Ivan Vrdoljak? Otkud on u kriptu? Nekako mi politika i kripto nikako ne idu zajedno...

Nije samo listing, nego i CMC, CG trending i jos puno toga. Svima im je do zarade, a nemaju veze s blockchainom.

Sto se tice Ivana Vrdoljaka, i on ulaze nesto u kripto jer i podrzaje nas projekt. Prijatelj je jako dobar s njim, pa je rekao da nas podrzava i da moze dobro doci. Nekad politika moze dobro doci, a nekad ne. Vidjet cemo.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
Iskreno... Ne znam što bi rekao. Nisam znao da postoji fee za listing na CMC i CoinGecko ali me ne iznenađuje ta činjenica. Projekt mi se čini u redu ako se uspije probiti među konkurencijom koja je stvarno jaka. Sretno s projektom jer ima smisla da stranica s podacima o decentraliziranim projektima i sama bude decentralizirana.

Btw, jesam li ja dobro vidio da vam je advisor Ivan Vrdoljak? Otkud on u kriptu? Nekako mi politika i kripto nikako ne idu zajedno...
newbie
Activity: 20
Merit: 4
[Hrvatski projekt] CryptoToday.com - Decentralizirani CoinMarketCap s Vote2Earn featurom

Ciao ekipa!  
Da li znate da postoje agencije, ljudi koji nude usluge da se placa listanje na CMC i CG?
E pa ima ih jako puno i cijene su urnebesne. CMC i CG nisu true to blockchain.
Oni nisu decentralizacija, oni nemaju veze s kriptom osim sto listaju za jako puno novca vase i nase projekte da bi dobili exposure. Stvorili su si takav monopol da ih nista drugo ne zanima osim novca 🤮

Zato smo mi napravili doslovno decentralizirani CoinMarketCap s vote2earn funkcijom (gamifikacija). Trenutno je na erc-20 mrezi, ali ce biti prosiren na vise. Ako izgradimo dovoljno veliki community, doslovno stvaramo vojsku kvalitetnih istrazivaca koji svojim glasom kvalitetno odreduju ko ce se listati na nasoj platformi.

Projekt je bomba i jedinstven. Molim vas izdvojite 15-30 minuta i pogledajte whitepaper.

https://cryptotoday.com/files/CryptoToday_Whitepaper.pdf

Ako imate kakvih pitanja ili feedback, slobodno postavite.

Ovo je samo jedan link od mnogih i cijene su urnebesne
Referenca:
flexe . io/coinmarketcap-listing/
Pages:
Jump to: