Pages:
Author

Topic: Nadchodzące forki na Bitcoinie - dyskusja - page 2. (Read 2090 times)

full member
Activity: 180
Merit: 103
Vault-Tec ⚡ Senior Engineer
October 15, 2017, 11:18:05 AM
#6
Być może tak, ale ja mimo wszystko liczę, że będzie można trochę pokopać na GPU i co nieco zarobić Smiley
Myślę, że jednak jeżeli chodzi o kopanie na GPU jest duża konkurencja, jeżeli już będzie można zarobić to pewnie przez krótkie okresy czasu..
Zobaczymy jednak jakoś nie zapatruję się mocno pozytywnie na tego całego BTC Gold'a

Spróbować warto. Na ETC i ETH też jest duża trudność ale cały czas można dobrze zarobić.
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
October 15, 2017, 05:39:06 AM
#5
Jeśli masz btc na yobit to i dostaniesz taka samą ilość bitcoingold.Sprawdźcie sami na ich stronie lub twiterze.
Na polskiej giełdzie Bitmarket też tak było przy forku Bitcoin Cash, fajnie by było gdyby teraz było tak samo Smiley
hero member
Activity: 1022
Merit: 500
October 15, 2017, 01:27:10 AM
#4
Jeśli masz btc na yobit to i dostaniesz taka samą ilość bitcoingold.Sprawdźcie sami na ich stronie lub twiterze.
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
October 14, 2017, 11:51:13 AM
#3
Być może tak, ale ja mimo wszystko liczę, że będzie można trochę pokopać na GPU i co nieco zarobić Smiley
Myślę, że jednak jeżeli chodzi o kopanie na GPU jest duża konkurencja, jeżeli już będzie można zarobić to pewnie przez krótkie okresy czasu..
Zobaczymy jednak jakoś nie zapatruję się mocno pozytywnie na tego całego BTC Gold'a
full member
Activity: 180
Merit: 103
Vault-Tec ⚡ Senior Engineer
October 14, 2017, 01:37:08 AM
#2
Być może tak, ale ja mimo wszystko liczę, że będzie można trochę pokopać na GPU i co nieco zarobić Smiley
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
October 13, 2017, 06:28:07 PM
#1
Witam,
Jak wszyscy pewnie już zdążyli zauważyć w dosyć niedługim odstępie czasowym będziemy mieli hardforka na BTC..
Jak się na to zaopatrujecie? Jakieś głębsze przemyślenia? Czy tylko ja myślę, że Bitcoin Gold będzie walutą do podtarcia czterech liter po jakimś czasie?
Pages:
Jump to: