Pages:
Author

Topic: Najlepszy Polski Kantor kryptowalut - page 2. (Read 853 times)

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
June 04, 2022, 06:42:46 AM
#25
czy istnieje lista dostępnych w polsce automatów flyingatom?
i czy przy zakupie/sprzedaży z tych atm trzeba przechodzić przez procedurę kyc?
newbie
Activity: 18
Merit: 1
June 04, 2022, 03:42:50 AM
#24
O ile wiem, do tej platformy został ostatnio dodany sposób na wpłatę złotówki kartą kredytową. To naprawdę miłe i wygodne i mam nadzieję, że wkrótce będę mógł wypłacić złotówkę w ten sam sposób.
newbie
Activity: 23
Merit: 1
June 01, 2022, 02:37:20 AM
#23
Dzien Dobry!  Smiley

Czy w Polsce są giełdy kryptowalut? Szukam takich, ktore maja biura w Polsce
Gdzie załóżyc konto do kryptowalut zeby kupic BTC za PLN?

Witam! Z tego co wiem, europejska giełda kryptowalut EXMO otworzyła biuro w Polsce. Sam jestem użytkownikiem tej giełdy i dodali oni opcję wpłat w złotówkach - polecam więc spojrzeć w ich stronę zamiast giełd (dla mnie bezpieczniejsze).

Tak, korzystałem również z usług tej platformy. Wymiana środków ze mną przebiegła dość szybko. Teraz pozyskiwanie funduszy stało się znacznie łatwiejsze
jr. member
Activity: 78
Merit: 2
May 28, 2022, 05:50:21 AM
#22
Dzien Dobry!  Smiley

Czy w Polsce są giełdy kryptowalut? Szukam takich, ktore maja biura w Polsce
Gdzie załóżyc konto do kryptowalut zeby kupic BTC za PLN?

Witam! Z tego co wiem, europejska giełda kryptowalut EXMO otworzyła biuro w Polsce. Sam jestem użytkownikiem tej giełdy i dodali oni opcję wpłat w złotówkach - polecam więc spojrzeć w ich stronę zamiast giełd (dla mnie bezpieczniejsze).
newbie
Activity: 13
Merit: 1
May 05, 2022, 08:52:52 AM
#21
Zapraszamy do nas  Cool
legendary
Activity: 952
Merit: 1367
April 24, 2022, 04:28:15 AM
#20
Dawno nie korzystałem, ale jak piszecie że spread w granicach 6% to prawie lichwa Wink

To jest różnica ceny pomiędzy kupno a sprzedaż. Cena spot jest gdzieś pomiędzy, więc ich prowizja to średnio 3%. Nie tak źle jak na "anonimową" wymianę krypto bezpośrednio do gotówki.

Mea culpa, chodziło mi o prowizję, tak jak napisał malevolent:

Shitcoins ma zmienne prowizje, w tej chwili 5.8% przy sprzedaży, 0% przy kupnie. Czasem jest na odwrót, czasem mniej, czasem 7%, a czasem nawet przez chwilę bywają ujemne prowizje Wink

3% prowizji to rzeczywiście bez dramatu.
member
Activity: 373
Merit: 37
April 24, 2022, 02:10:13 AM
#19
Kamera w kantorze mają "pingwina" co "światło gasi", wyraźnie w instrukcji jest że twarz ma być widoczna...
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
April 24, 2022, 02:00:05 AM
#18
Dawno nie korzystałem, ale jak piszecie że spread w granicach 6% to prawie lichwa Wink
Jakie teraz mają limity bez ID?

To jest różnica ceny pomiędzy kupno a sprzedaż. Cena spot jest gdzieś pomiędzy, więc ich prowizja to średnio 3%. Nie tak źle jak na "anonimową" wymianę krypto bezpośrednio do gotówki.

Limity w polsce to 1000 euro dla pojedyńczej transakcji. Shitcoinsclub ma limit 15 000 euro jako limit dzienny dla osoby w przypadku gdy transakcje da się powiązać w nieopisany przez nich sposób. Może kamera w bitomacie, może analiza blockchain, może inne. Czyli pod bitomatem shitcoinsclub można stać i ciągnąć kupon za kuponem a potem wypłacać 1000euro jedno za drugim i nie powinno być problemu aż do limitu 15 000 euro.
legendary
Activity: 952
Merit: 1367
April 23, 2022, 03:18:12 PM
#17
Dawno nie korzystałem, ale jak piszecie że spread w granicach 6% to prawie lichwa Wink
Jakie teraz mają limity bez ID?
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
April 23, 2022, 02:46:51 AM
#16
Może i ograniczają wizyty ale nie działa to chyba tak jak powinno. Spread nie buja się raz w te raz w tamte. Przeważnie grzęźnie na pewnym poziomie na tygodnie.

Mam wrażenie, że kiedyś lepiej to działało.

Czy ci ludzie, co to robią sami nie korzystają albo nie znają kogoś kto korzysta i mógłby dać kilka rad, które ułatwią życie?Smiley GŁupi hotbit wspiera wypłaty USDT w ... 11 chainach ... flyingatom nie może w 2. A ten jeden co wybiera jest najwolniejszy i najdroższy nie będąc nawet największym pod względem ilości tetherów.

Pewne odrealnienie nie jest takie rzadkie wśród tworzących daną usługę. Pisali też, że mają ograniczone zasoby przy innej dyskusji i ze względów bezpieczeństwa bardzo ostrożnie dobierają współpracowników.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
April 23, 2022, 02:35:56 AM
#15
Już chyba kiedyś pisałem, zmieniając prowizje mogą ograniczyć wycieczki do bitomatów do zbierania/ładowania gotówki.

Może i ograniczają wizyty ale nie działa to chyba tak jak powinno. Spread nie buja się raz w te raz w tamte. Przeważnie grzęźnie na pewnym poziomie na tygodnie. Zwykle na niekorzyść sprzedających krypo. Pewnie ludzie stoją w progach i jak tylko dosypią gotówki i unormują spread to opróżniają bitomaty. Przynajmniej ja tak robię. Zmniejszają też chyba w ten sposób liczbę klientów, którzy widząc USDT po 3.95 podczas gdy kurs USD na forexie wynosi 4.20 zaczynają szukać alternatyw Smiley Sam czekam tylko aż flyingatom odpali w końcu wsparcie dla TRX albo BSC (lepiej BSC, bo ma znacznie lepszą infrastrutkturę - dexy, bridge). Tęsknić tylko będę za wygodą shitcoinsclub - braku konieczności zakładania nowego maila co każdą wypłatę, by nie były powiązane Smiley. W shitcoinsclub drukuje się tylko bilecik z kodem.

Czy ci ludzie, co to robią sami nie korzystają albo nie znają kogoś kto korzysta i mógłby dać kilka rad, które ułatwią życie?Smiley GŁupi hotbit wspiera wypłaty USDT w ... 11 chainach ... flyingatom nie może w 2. A ten jeden co wybiera jest najwolniejszy i najdroższy nie będąc nawet największym pod względem ilości tetherów.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
April 22, 2022, 07:33:53 PM
#14
Kiedy to pisałem miałem na myśli shitcoins.club. Tak mi wychodziło z kontektu poprzednich postów. Stąd moje zdziwienie, bo oni wciąż trzymają wysokie fee, choć wydaje się ono teraz mniejsze niż te kilka dni temu

Shitcoins ma zmienne prowizje, w tej chwili 5.8% przy sprzedaży, 0% przy kupnie. Czasem jest na odwrót, czasem mniej, czasem 7%, a czasem nawet przez chwilę bywają ujemne prowizje Wink Już chyba kiedyś pisałem, zmieniając prowizje mogą ograniczyć wycieczki do bitomatów do zbierania/ładowania gotówki.

W dodatku dzięki temu, że sprawdzałem własnie warunki wymian, to zauważyłem, że flyingatom zaczął akceptować ETH, USDT, USDC w transakcjach poza biurem (realizacja w bitomacie). Szkoda tylko, ze są to tokeny po ERC20 ... Czyli 15$ network fee. Tak trudno zrobic cross chain? Głupi hotbit, jedna z gorszych giełd jakie są, wspiera wypłatę tethera po 11 chainach (TRC20 ERC20 BEP20(BSC) METISEVM ARBITRUM POLYGON SOL HECO FTM OMNI AVAX-C)

Wolno dodają ficzery, ale trochę osób na ten temat zwracało im uwagę, więc w końcu pewnie będzie więcej sieci.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
April 12, 2022, 01:04:50 PM
#13
Chyba jeszcze nie weszło to w życie, bo jak przeliczam spready to wachają się między 8.5% a 9.7% (różnica między kupno/sprzedaż). Cena spot musi być gdziś w środku więc średnie fee jest połową tego (około 4.5%)

Porównując z kursem z Zondy (stary Bitbay) 174913.08/181110.7 = ~3.35% Wcześniej bliżej 5.5% było.

W kantorach 2.8% i 2.5% od większych kwot, więc pewnie faktycznie może być kolejno bliżej do 3.1% i 2.8%.

Kiedy to pisałem miałem na myśli shitcoins.club. Tak mi wychodziło z kontektu poprzednich postów. Stąd moje zdziwienie, bo oni wciąż trzymają wysokie fee, choć wydaje się ono teraz mniejsze niż te kilka dni temu, gdy pisałem poprzedni post (konkurencja czuwa), bo flying atom rzeczywiście zmniejszył prowizje:

"Od dziś do 15 marca, prowizja przy transakcjach w kantorach oraz w Bitomatach wyniesie jedynie 3%. Dotyczy to zarówno transakcji kupna, jak i sprzedaży kryptowalut."
https://flyingatom.com/obnizamy-prowizje-w-kantorach-i-bitomatach/

I po sprawdzeniu faktycznie tyle jest.

W dodatku dzięki temu, że sprawdzałem własnie warunki wymian, to zauważyłem, że flyingatom zaczął akceptować ETH, USDT, USDC w transakcjach poza biurem (realizacja w bitomacie). Szkoda tylko, ze są to tokeny po ERC20 ... Czyli 15$ network fee. Tak trudno zrobic cross chain? Głupi hotbit, jedna z gorszych giełd jakie są, wspiera wypłatę tethera po 11 chainach (TRC20 ERC20 BEP20(BSC) METISEVM ARBITRUM POLYGON SOL HECO FTM OMNI AVAX-C)
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
April 08, 2022, 07:59:29 PM
#12
Chyba jeszcze nie weszło to w życie, bo jak przeliczam spready to wachają się między 8.5% a 9.7% (różnica między kupno/sprzedaż). Cena spot musi być gdziś w środku więc średnie fee jest połową tego (około 4.5%)

Porównując z kursem z Zondy (stary Bitbay) 174913.08/181110.7 = ~3.35% Wcześniej bliżej 5.5% było.

W kantorach 2.8% i 2.5% od większych kwot, więc pewnie faktycznie może być kolejno bliżej do 3.1% i 2.8%.

wwzsockiemu się chyba pomyliło z flyingatom. Oni z tego co pamiętam jeżdzą.

Możliwe, faktycznie jeździli i dalej jeżdzą.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
April 07, 2022, 09:34:34 AM
#11
Dzien Dobry!  Smiley

Czy w Polsce są giełdy kryptowalut? Szukam takich, ktore maja biura w Polsce
Gdzie załóżyc konto do kryptowalut zeby kupic BTC za PLN?


Aktualnie najlepsze kursy wymiany wśród kantorów wraz z opłatami transakcyjnymi sieci Bitcoin oferuje https://swap.ly/pl/
newbie
Activity: 13
Merit: 1
April 07, 2022, 04:38:04 AM
#10
Wymiany krypto-cash zrealizujesz w Cashify - marce kantorów stacjonarnych wywodzącej się z Polskiego Instytutu Kryptowalut.
✅ Wymiana BLIK ✅ Wymiana w kantorze ✅ Anonimowa wymiana P2P

Z Cashify otrzymujersz:
✅ Przejrzyste warunki wymian;
✅ Szybkość transakcji;
✅ Transakcje 100% gotówkowe;

Jeżeli chcesz dokonać wymiany krypto-gotówka lub podjąć współpracę - skontaktuj się: 888 764 888

Dowiedz się więcej: https://cashify.eu
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
April 02, 2022, 02:42:34 AM
#9
Parę godzin temu dosłownie obniżyli do 3% (ponoć na stałe).

Chyba jeszcze nie weszło to w życie, bo jak przeliczam spready to wachają się między 8.5% a 9.7% (różnica między kupno/sprzedaż). Cena spot musi być gdziś w środku więc średnie fee jest połową tego (około 4.5%)

Nie, jest o tym w FAQ.

wwzsockiemu się chyba pomyliło z flyingatom. Oni z tego co pamiętam jeżdzą.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
April 01, 2022, 03:21:30 PM
#8
Możesz kupić w bitomatach bez zakładania konta. W polsce jest ich już 180- https://coinatmradar.com/

Ta liczba wlicza fizyczne kantory, faktycznych maszyn jest trochę mniej (124) jeśli wszystki dane są aktualne.

Fee wysokie, bo ~5%, ale to norma jeśli chodzi o kantory (wymiany gotówki za coiny).

Parę godzin temu dosłownie obniżyli do 3% (ponoć na stałe).

nawet podobno dojeżdżają na miejsce (nie wiem czy to prawda?).

Nie, jest o tym w FAQ.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
March 30, 2022, 04:25:34 AM
#7
Dzieki! Szukam dokladnie polski kantor, zeby byl stworzony polakami  Huh

No to jak musi być polski kantor, to polecam flyingatom. Mają sieć 12 kantorów (na zasadzie biura, w którym można się umówić i dokonywać wymian) i 41 bitomatów po całej Polsce. Fee wysokie, bo ~5%, ale to norma jeśli chodzi o kantory (wymiany gotówki za coiny).

bez wątpienia shitcoins club, działa w całej Europie, ale w Polsce są normalne kantory shitcoins, nawet podobno dojeżdżają na miejsce (nie wiem czy to prawda?).

ale czy na pewno właścicielami shitcoins są Polacy tego nie wiem i czy o to Ci chodzi?


Wydaje mi się, że tak. Na pewno firma jest zarejestrowana w polsce:

"Tygrysia Maska sp. z o.o.
ul. Pod Krzywą Wieżą 14, 87-100 Toruń
NIP: 9562335590, KRS: 0000733149"

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 29, 2022, 09:03:10 PM
#6
ladnie polski kantor, zeby byl stworzony polakami  Huh

bez wątpienia shitcoins club, działa w całej Europie, ale w Polsce są normalne kantory shitcoins, nawet podobno dojeżdżają na miejsce (nie wiem czy to prawda?).

ale czy na pewno właścicielami shitcoins są Polacy tego nie wiem i czy o to Ci chodzi?
Pages:
Jump to: