Pages:
Author

Topic: NASDAQ Destekli Borsa Önümüzdeki Bitcoin ve Altcoin işlemlerine başlıyor - page 2. (Read 255 times)

sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Nasdaq destekli borsa bakalım tercih edilecekmi, piyasaya etkisi nasıl olacak. Bitcoinle birlikte altcoinlerde işlem yapacakmış. Şu an kripto paralarla ilgili farklı yatırım yöntemleri deneniyor. Bağımsız bir borsa olmayacak fakat diğerleri de artık pek bağımsız sayılmazlar. Ülkelerin borsalar üzerindeki etkileri ve yaptırımları artmaya başladı.
member
Activity: 406
Merit: 10
Estonya kripto para piyasasında yer kapmaya çalışan ülkelerden biri, bu borsa ne ölçüde başarı sağlayacak gerçekten merak ediyorum.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Sıfır komisyon ücreti iyi bir haber, arayüzde çok iyi görünüyor. Nasdaq, Kripto piyasası için sürpriz denebilecek bir yenilik.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Piyasa için olumlu olmasını umuyorum. Cme ve Cboe den sonra piyasanın yüzü bir türlü gülmedi.
jr. member
Activity: 126
Türev borsası mı olacak yoksa gerçek coin işlemleri mi başlayacak bununla ilgili bir detay göremedim. biliyorsunuz bitcoinde açılmıştı 2017 sonunda ama türev borsa idi

Türev borsa değil. Normal kripto para borsası. Estonya ve Kıbrıs merkezli.
jr. member
Activity: 280
Win-Won-Betfury
Başlasında bakalım neler olucak piyasayı etkiliyicek mi yavaş yavaş etkisini görürüz belkide pek umutlu değilim yıl sonuna kadar
newbie
Activity: 70
Merit: 0
Türev borsası mı olacak yoksa gerçek coin işlemleri mi başlayacak bununla ilgili bir detay göremedim. biliyorsunuz bitcoinde açılmıştı 2017 sonunda ama türev borsa idi
jr. member
Activity: 126
NASDAQ Destekli ilk  kripto para borsası Haziran ayında işlemlere başlıyor. Merkezi borsada işlem yapmak çok kolay olacak ve işlem ücreti alınmayacak.

Platformda öncelikle, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin gibi majör coinlerin işleme açılması bekleniyor.

İkinci aşamada, 20-25 tokenın yanı sıra bazı küçük tokenlarda listelenecek.

http://www.koindefteri.com/2018/05/31/nasdaq-destekli-borsa-onumuzdeki-ay-kripto-para-islemlerine-basliyor/
Pages:
Jump to: