Pages:
Author

Topic: Nasıl bir ülke oldu lan burası. 2 çocuk daha kaçırılıp öldürüldü. - page 2. (Read 146 times)

member
Activity: 177
Merit: 10
bıktım şu haberleri görmekten duymaktan nasıl bir millet olduk anlamıyorum vahşet dehşet aldı başını yürüdü bu nedir ya hayattan soğutuyorlar insanı Sad
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Son zamanlarda artan bu olaylar bir tesadüften ibaret olmuş olabilirmi.
İster istemez benim aklıma HAARP diye birteknoloji geliyor.
Birden bu olayların artması düşündürücü.

ülke olarak kafası sikişten başka bir şeye çalışmayan üstüne namus derdine düşmüş ama en büyük namussuzlukların ülkeye döndük bununda mı sebebini dış güçlere bağlayacaksınız.
newbie
Activity: 57
Merit: 0
Son zamanlarda artan bu olaylar bir tesadüften ibaret olmuş olabilirmi.
İster istemez benim aklıma HAARP diye birteknoloji geliyor.
Birden bu olayların artması düşündürücü.
newbie
Activity: 69
Bu iş idamla çözülecek bir iş değil hele ki yeni sistemde idam çok büyük tehlikedir
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Artık söyleyecek söz bulamıyorum. Nedir bu masum yavruların bu vahşi yaratıklardan çektikleri. İdam mı geliyor yoksa bu şerefsizlere ortaçağ işkenceleri mi yapılıyor ne olacaksa olsun gereken ceza verilsin artık. Yoksa halk kendi adaletini kendi sağlayacak.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
2002'den beri ülkenin tek derdinin 'sikiş' olmasından kaynaklı patlak veren bir durum.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
idam diye yaygara koparılıyor haklı olarak ama bu daha büyük problemleri doğurur. Acilen Türkiye'nin bu tür problemlere bir çözüm oluşturmak gerekiyor. sonrasında daha da büyüyecek bu olaylar.
newbie
Activity: 80
ülkede ciddi oranda bir pedofili manyaklığı patlak verdi. pedofili'yi de geçtim insanlar intikam almak için insanların çocuklarına saldıracak kadar vicdansız ve cüretkar olamaya başladılar. bunlar büyük problemlerin habercisi.
jr. member
Activity: 182
Merit: 3
ülkede artık tecavüz, çocuk kaçırma ve öldürme, fetö operasyonları ve zamdan başka haber duyamaz olduk.
orta doğu ülkesi yaptılar ülkemizi hayırlı uğurlu olsun.
member
Activity: 294
Merit: 10
son günlerdeki Leyla ve Eylül'den sonra iki haber de Hatay ve Bitlis'ten geldi. Kayıp iki çocuğun daha cesedine ulaşıldı. Allah ailelere sabır versin. Allah anne babalara yardımcı olsun.

Nasıl bir ülke olduk böyle. daha öncede vardı da şimdi mi medya da yer bulmaya başladı bu olaylar. Yoksa yeni yeni mi arttı. Normal değil abi her gün kaçırılıp ve öldürülen çocuk haberi almamız.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-8-gundur-aranan-ufuk-tatardan-aci-haber-40890119
Pages:
Jump to: