Pages:
Author

Topic: Nays - page 2. (Read 688 times)

legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 16, 2023, 08:09:15 PM
Sonuç olarak alternatif her zaman iyidir, pazar paylaşılınca rekabet ve inovatif yaratıcılık artar, bundan da kullanıcı/tüketici olarak biz yararlanırız, yani en azından teorik olarak böyle. Elbette bu tarz bir ürünün temel olarak yaratabileceği iki fark var, diğerine göre nispeten önemsiz olanı ara yüz ve kullanım kolaylığı ve esas olarak da geri ödeme çeşitliliği ve oranı. Kim bu konuda daha bonkör olursa derhal pazar lideri olur.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
December 16, 2023, 12:18:43 PM
bu da benim eşekliğim olsun dostum. her kampanyanın altında 20 satır yazı var ama bir tanesini bile okumuş değilim. dünyadaki klasik tüketici hareketi oluyor bu yaptığım. nays'ın ara yüzü güzel mi değil mi anlamadım ama kullanım açısından, belki daha alışmadığım için, bana garip geliyor. enpara ve papara bu konuda en başarılı olanları.
Estağfurullah hocam.Bazen ben de okumaya üşeniyorum uzun geldiği için ama ilk kullandığım zaman papara gibi hemen iade gelmediği için okumuştum ben de Cheesy
Ara yüz olarak belki papara kullanım bakımından daha iyi gözükebilir ama bana kalırsa Nays da bir o kadar iyi gibi geliyor.Ben iade ve uygulama olarak çok iyi buldum ve aynı şekilde Papara gibi paranızı başka IBAN'a ücretsiz bir şekilde aktarabiliyorsunuz.Papara ile aynı özelliklere sahip diyebiliriz fazlası bile vardır.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
December 16, 2023, 10:48:28 AM
bu da benim eşekliğim olsun dostum. her kampanyanın altında 20 satır yazı var ama bir tanesini bile okumuş değilim. dünyadaki klasik tüketici hareketi oluyor bu yaptığım. nays'ın ara yüzü güzel mi değil mi anlamadım ama kullanım açısından, belki daha alışmadığım için, bana garip geliyor. enpara ve papara bu konuda en başarılı olanları.
Ara yüz olarak sanırım papara daha iyi gibi duruyor daha sade ve daha net. Harcama kazanımları 1-2 sonra hesaba yükleniyor ve kısa mesaj ile bildirim alıyorsunuz hatta kampanya detaylarında ne kadara kadar iade yapılacağıda yazıyor aylık olarak sıfırlanıyor tabiki. Artık faturalarımı Nays ile ödüyorum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
December 16, 2023, 10:44:13 AM
cashback olayını da anlamadım. fatura ödedim gelen giden yok:(
Hocam 2-3 iş günü içerisinde iadenin hesaba gerçekleşeceğini belirten bir yazı var her kampanyanın altında.Ondan dolayı henüz bir iade yansımamıştır.
legendary
December 16, 2023, 08:48:37 AM
cashback olayını da anlamadım. fatura ödedim gelen giden yok:(
Hocam 2-3 iş günü içerisinde iadenin hesaba gerçekleşeceğini belirten bir yazı var her kampanyanın altında.Ondan dolayı henüz bir iade yansımamıştır.
legendary
Cashback 15%
December 16, 2023, 06:38:36 AM
gün itibariyle tekrardan nays'ı kullanmaya başladım. amazon alıişverişlerinde cashback yaptığını görünce üzüldüm valla yalan yok. özellikle kasım indirimi adı geçen ayda inanılmaz ürün aldım ki hala deli gibi alıyorum. allah'ın belası site kapansa da cüzdanım biraz rahatlasa ya. market cashbacki gayet iyi duruyor. papara yerine bu arkadaşı kullanmak en mantıklısı. ben ilk kullandığım zaman fiziksel kartım var mıydı hatırlamıyorum. kartı daha sonra bizim isteğimizden sonra mı gönderiyorlar arkadaşlar?
Fiziksel kart yok hocam şuanda.Uygulama üzerindeki sanal kart ile alışveriş yapıyoruz.CVV'si de her 10 dakikada bir değiştirebiliyorsunuz.
İleride papara gibi belki kart çıkartırlar ama şuan düşünmüyorlar sanırım.Sanal kartın artısı da hızlıca uygulamadan kopyalayıp yapıştırabiliyoruz alışveriş yaptığımız siteye.

Fiziksel karta gerek yok artık yıl olmuş 2024 hocam bence de fiziksel yapmasınlar ayrıca sürekli CVV kodu değişmesi bence güvenlik için harika bir şey zaten diğer bankalarda sanal kart mevzusu da var ama cashback sistemine bakınca daha iyi seçenekler var uzun yıllardır iş bankası kullanıyordum nays güzel hazırlanmış bir şey bence daha da kullanırım çok avantajı var
ne demek fiziksel yapmasınlar ule:) ben markette milletin içinde telefonumu çıkarıp işlem yapmakla uğraşamam. çoğu kasiyer işe yeni başladığı için gerçekten bu tip işler tam anlamıyla zaman kaybına neden oluyor. amazon, cvv'yi zaten sallamıyor löp diye çekiyor köpek. hepsiburada ise sürekli olarak cvv istiyor, daha önce kullandığım kartın numarasını ezberlediğim için sorun olmuyordu ama bunda sürekli olarak uygulamaya girip bakmak gerekecek. ha güvenlik açısından iyi bir olay orası ayrı. cashback olayını da anlamadım. fatura ödedim gelen giden yok:(
hero member
Activity: 882
Merit: 879
December 15, 2023, 05:00:26 PM
CVV kodu 5 dakikada bir yenileniyor bu nedenle app storeda kullanamıyorum CVV değiştirsemde anlık işlem yapamıyorum. Kart numarasını google pay'a kaydedip kolay işlem yapıyorum Hepsiburada.com da  işlem yaparken doğrulama kodu istiyor ama Amazon.com da işlem yaptığımda direkt ödeme yapılıyor kod falan sormuyor.
5 dakikada işleminizi tamamlayamıyorsanız app bakiye veren sitelerden alışveriş yapabilirsiniz herhalde? Bunda bir sorun olacağını zannetmiyorum. App bakiye ile işleminizi halledebilirsiniz. Tabi denediğiniz yöntemin ne tarz olduğu konusunda da bilgi mesajı olabilirdi yani bunu denediyseniz ve yine hata veriyorsa kötü olmuş. 5 dakikada işlem yapılır bence hocam nasıl olmuyor ?
hero member
December 15, 2023, 04:30:07 PM
CVV kodu 5 dakikada bir yenileniyor bu nedenle app storeda kullanamıyorum CVV değiştirsemde anlık işlem yapamıyorum. Kart numarasını google pay'a kaydedip kolay işlem yapıyorum Hepsiburada.com da  işlem yaparken doğrulama kodu istiyor ama Amazon.com da işlem yaptığımda direkt ödeme yapılıyor kod falan sormuyor.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
December 15, 2023, 02:51:18 PM
gün itibariyle tekrardan nays'ı kullanmaya başladım. amazon alıişverişlerinde cashback yaptığını görünce üzüldüm valla yalan yok. özellikle kasım indirimi adı geçen ayda inanılmaz ürün aldım ki hala deli gibi alıyorum. allah'ın belası site kapansa da cüzdanım biraz rahatlasa ya. market cashbacki gayet iyi duruyor. papara yerine bu arkadaşı kullanmak en mantıklısı. ben ilk kullandığım zaman fiziksel kartım var mıydı hatırlamıyorum. kartı daha sonra bizim isteğimizden sonra mı gönderiyorlar arkadaşlar?
Fiziksel kart yok hocam şuanda.Uygulama üzerindeki sanal kart ile alışveriş yapıyoruz.CVV'si de her 10 dakikada bir değiştirebiliyorsunuz.
İleride papara gibi belki kart çıkartırlar ama şuan düşünmüyorlar sanırım.Sanal kartın artısı da hızlıca uygulamadan kopyalayıp yapıştırabiliyoruz alışveriş yaptığımız siteye.

Fiziksel karta gerek yok artık yıl olmuş 2024 hocam bence de fiziksel yapmasınlar ayrıca sürekli CVV kodu değişmesi bence güvenlik için harika bir şey zaten diğer bankalarda sanal kart mevzusu da var ama cashback sistemine bakınca daha iyi seçenekler var uzun yıllardır iş bankası kullanıyordum nays güzel hazırlanmış bir şey bence daha da kullanırım çok avantajı var
legendary
December 15, 2023, 02:34:33 PM
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
December 15, 2023, 12:34:35 PM
Başlığı görüyordum ama tıklayıp nedir diye hiç bakmadım. İlk defa şimdi bakma fırsatım oldu.
Ben paparada hiç kullanmış birisi değilim.
Nays olayını tavsiye eder misiniz? İş bankası hesabım olması lazım mı? Nasıl hesap açıyoruz?
legendary
Cashback 15%
December 15, 2023, 12:02:08 PM
hero member
December 15, 2023, 11:56:16 AM
Nays şimdi cep telefonuma gönderdiği mesajda. Başka bankalarda otomatik ödemede olan faturaların kendileri aracılığı ile ödeme talimatlarına %5 iade edeceğini yazıyordu. Benim 1 yıl kadar faturaları yerinden oynatamayacağım bir işin içindeyim. Faturaların kabarık geldiğini biliyorum. Eğer illa mevcut yerini kullanmanız gerekmiyorsa nays a faturalarınızı ödetip bir faturya kurtarın derim.
Ben faturaları enparadan ödüyordum şimdi telefon faturam ile su faturamı ödedim ama elektrik faturamda sıkıntı çıktı sistemde sorun var diyor anlamadım. Ayrıca Netflix için %50 indirim yapıyor en pahalı paket 200 lira mesala o pakette 100 liraya kadar geri iade yapıyor.

Netflix abonelik geri ödemesi için şimdiki kredi kartı minimum kullanma şartı ne kadardır hocam. Epeyden beri bakmadım buna. Ayrıca finans bank kredi kartımın limiti düşük olduğu için iki tane ürün aldım limit falan kalmadı. Hani taksidi olmayan harcamamnın ücretsiz taksitlendirme olayını kullandım. Bunu kullanınca da netflix için indirim oluyormu bak bunada bakmadım.
Yukarıda yazdım ama yine belirteyim Netflix için %50 iade veriyor en fazla iade tutarı 100 TL yani en üst paketi almış olsanız bile (200TL)%50 iade alacaksınız Netflix Spotify yine %50 kapsamında hatta market harcamalarına dahi %10 demiş marketler açıklamada yazıyor.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
December 15, 2023, 09:02:06 AM
Nays şimdi cep telefonuma gönderdiği mesajda. Başka bankalarda otomatik ödemede olan faturaların kendileri aracılığı ile ödeme talimatlarına %5 iade edeceğini yazıyordu. Benim 1 yıl kadar faturaları yerinden oynatamayacağım bir işin içindeyim. Faturaların kabarık geldiğini biliyorum. Eğer illa mevcut yerini kullanmanız gerekmiyorsa nays a faturalarınızı ödetip bir faturya kurtarın derim.
Ben faturaları enparadan ödüyordum şimdi telefon faturam ile su faturamı ödedim ama elektrik faturamda sıkıntı çıktı sistemde sorun var diyor anlamadım. Ayrıca Netflix için %50 indirim yapıyor en pahalı paket 200 lira mesala o pakette 100 liraya kadar geri iade yapıyor.

Netflix abonelik geri ödemesi için şimdiki kredi kartı minimum kullanma şartı ne kadardır hocam. Epeyden beri bakmadım buna. Ayrıca finans bank kredi kartımın limiti düşük olduğu için iki tane ürün aldım limit falan kalmadı. Hani taksidi olmayan harcamamnın ücretsiz taksitlendirme olayını kullandım. Bunu kullanınca da netflix için indirim oluyormu bak bunada bakmadım.
hero member
December 14, 2023, 01:30:45 PM
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
December 14, 2023, 09:03:43 AM
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
December 14, 2023, 08:59:22 AM
Dün akşam hesaba giriş yaptığımda 100 lira iademin geldiğini gördüm genelde para iadeleri 1-2 gün içinde yansıtılıyor anında geçmiyor yani. Amazon.com.tr için alış veriş iadesi %15 diğer online satış noktalarında %10 şeklinde sanırım Amazon sitesi için işbirliği yapılmış. Ayrıca fatura ödemeleri içinde %5 iadesi var tabi her iade için aylık limitler mevcut.
Ben geçen gün bu 400'e 100 kampanyasında amazondan 600 küsür liraya bir şey aldım. Ertesi gün 95 lira amazon cashback'i geldi, dün de 400e 100 cashback'i geldi. %30 gibi bir iade oldu yani fena değil. Zaten lazım olan bir şeydi. Bir ara Tosla'yı bir ara da Papara'yı bu cashback özellikleri ile kullanmıştım ama şu anda nays atakta. Tosla aylarca kullanmadıktan sonra büyük bir cashback tanımlıyor, en son 150 liraya 50 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Akmasa da damlıyor yani fena değil. Böyle 1 dakika uğraştıran şeyler ama zaten yapacağım harcamalardan toplam kazanç 1000-2000 lira olmuştur.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
December 14, 2023, 07:49:19 AM
Ne Nays'mış be arkadaş deyip girip habire konu en üste gelip duruyor bi bakayım ne oldu böyle piyango falan mı verdi dedim bizim forumdan birine Cheesy Bayağı bi kullanıcı toplama niyetine girişmiş Nays. Bana bu hareketleri şeyi hatırlattı Yapıkredi de bir ara Nuvo vardı Enpara'nın ilk çıktığı zamanlardı falan enparaya rakip olabilmek için o da her ay %25'i direk iade ediyordu karta ama çekilebilir oluyordu böyle puan falan değildi. Baya bi tutulmuştu ama bir süre sonra kapattılardı. Annemin adına hesap açtırıp kullanmıştım baya Cheesy
hero member
December 14, 2023, 04:51:54 AM
Şu kazı kazan oyunu nedir arkadaşlar? Az önce girdim 3 tane 5 lira buldum hesaba 5 lira eklediler. Böyle böyle hesaba para mı ekliyorlar? İyi bir şey tabi eklesinler ama bunu hep mi bir sefere mahsus mu yapıyor? Alışveriş yaptım iadem yapılmadı ama 3 iş günü demişlerdi ondan herhalde. Papara ise hemen gönderiyor.
Hemen Kazan 50 lira üzeri alış veriş yaptığınız zaman haftada günde 1 haftada toplam 4 kere kazanabiliyorsunuz bir kere 10 lira çıkmıştı, yani 5-10 lira bir şey değil diyebilirsiniz ama ekstradan geliyor sonuçta birikiyor. Online alış-verişlerden %10-15 iade geliyor ama 1-2 gün sonra iade yansıyor ama kazı kazan aynı gün yapmak durumundasınız.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
December 13, 2023, 04:51:10 PM
Şu kazı kazan oyunu nedir arkadaşlar? Az önce girdim 3 tane 5 lira buldum hesaba 5 lira eklediler. Böyle böyle hesaba para mı ekliyorlar? İyi bir şey tabi eklesinler ama bunu hep mi bir sefere mahsus mu yapıyor? Alışveriş yaptım iadem yapılmadı ama 3 iş günü demişlerdi ondan herhalde. Papara ise hemen gönderiyor.
Pages:
Jump to: