Pages:
Author

Topic: NCASH HAKKINDA FİKRİ OLANLAR BURADA PAYLAŞABİLİR Mİ? - page 2. (Read 302 times)

full member
Activity: 336
Merit: 111
Şuan için fazlasıyla tartışmalı bir projedir. Sebebi ise bazı çevrelerin mahremiyete tecavüz olarak görmesidir. Bence de haksız değiller, insanların özel yaşantısındından fazlasıyla veri elde etmeye çalışacaklar. İnsanlar bir markete girdiğinde ne alması gerektiğine kendisi karar verebilir, sırf kolaylık getireceğiz adı altında sürekli yönlendirmeye çalışacaklar. İnsanlar bir süre sonra robotlaştıracak düşünme yetisini elinden alacak ve kendilerini bir yığın reklam dalgasının içinde bulacaklardır. Bundan dolayı hatrı sayılır bir kesim bu coin hakkında olumsuz düşünmekte ve yatırımdan her daim kaçmaktadır. 

mahremiyet kalkalı yıllar oldu. bizim netten nereye girdiğimizi ne baktığımızı bilen google var bi kere ona göre hemen reklam geliyo. Bunun mahremiyetle de alakası yok aslında. mahrimiyet kavramı önümüzdeki yıllarda çok değişecek. nCash in önündeki en büyük süreç kendilerini firmalara kabul ettirmesidir. herkes için güzel bi sistem aslında. müşteriyi sürekli kendine bağlamak isteyen markalar için birebir aslında. özellikle kadın kişisel bakım markaları buna bayılacak. Biraz zaman lazım birden olmuyo ama zamanla daha çok marka ncash i kullanmaya başlicak. şimdiki fiyatlar bulunmaz nimet. o kadar saçma token/coin $500m marketcap e sahipken ncash gibi takımında harvard bulunan ve yatırımcısı büyük olan bi token elbette yükselecektir. btc yükseldiğinde en çok yükselenler arasında yerini alacaktır.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Şuan için fazlasıyla tartışmalı bir projedir. Sebebi ise bazı çevrelerin mahremiyete tecavüz olarak görmesidir. Bence de haksız değiller, insanların özel yaşantısındından fazlasıyla veri elde etmeye çalışacaklar. İnsanlar bir markete girdiğinde ne alması gerektiğine kendisi karar verebilir, sırf kolaylık getireceğiz adı altında sürekli yönlendirmeye çalışacaklar. İnsanlar bir süre sonra robotlaştıracak düşünme yetisini elinden alacak ve kendilerini bir yığın reklam dalgasının içinde bulacaklardır. Bundan dolayı hatrı sayılır bir kesim bu coin hakkında olumsuz düşünmekte ve yatırımdan her daim kaçmaktadır. 
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
220 satslara indiginde almaya yeltendım ama nakıt cıkaramadım, tekrar bir ınıs dalgası olursa bu sefer kacırmamayı dusunuyorum 200 sats cıvarları benım ıcın uygun fıyatlar, daha yukarıdan almayı ıse dusunmuyorum.
member
Activity: 742
Merit: 19
Bu tür coinler alınacaksa şimdi alınmalı.Yakında bir pump gelebilir.Dgb,xvg gibi görüyorum.Güzel bir çıkış yapacak.Gel gel diyecek tepeden verecekler yine.Dip fiyatta iken alınmalı.Tepeden çıkış yapılır ilerleyen zamanlarda.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Bakalım bu açılan başlık monetha başlığını geçebilecek mi? Çünkü mth dan çok yaralı birileri var ve hala aldığı noktaya gelmesini bekliyor. Ncash iyi bir çıkış yaptı, umarım boğa sezonunda iyi bir çıkış yakalar. O çıkışını yapmadan az biraz bende alsam çok iyi olacak. İyi goturebilirler
member
Activity: 612
Merit: 10
Cüzdanıma 200 adet gelmiş ama nerden geldiği konusunda bir fikrim yok. Sanırım bir ara airdrobuna kayıt olmuştum. Piyasada çok fazla dillendirilen çok popüler olan coinler beni her zaman biraz korkutur. Umarım böyle olmaz bu da.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Kesinlikle iyi para edicek girmek isteyen girebilir ama ben girmedim elimde ethereum yok başka yatırımlarım var onlardan çıkarsam beklediğim hedeflerde girerim buna çok yükselmemişse
member
Activity: 294
Merit: 10
Borderless for People, Frictionless for Banks
kesinlikle güzel bir proje. Ico suna da girmiştim 4 kati getirisi oldu. Blog filan da yazdım. Çok daha iyi olacağına inanıyor elimdekileri tutuyorum
full member
Activity: 602
Merit: 118

teşekkürler hocam faydalı bir link. proje benim ilgimi çekti. demek ki sisin bu başlığı okumuşum daha önce. teşekkürler.
jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Win-Won-Betfury
NCASH longluk bir token bana göre projeleri çok iyi ekip çok iyi ico falan yapmamışlardı direk istedikleri parayı topladılar alıcaksanız long düşünün çok iyi işler yapıcak bu NCASH
full member
Activity: 602
Merit: 118
özellikle şu günlerde bayağı bir kişiden ncash adını çok duydum. benim tahminim boğa piyasası geldiği zaman balinalar tarafından iyi pumplanır gibi. projeyi detay incelemedim ama  bazı güvendiğim kişiler 2018 in tokeni olabilir demiş. benim en çok merak ettiğim hangi tabanı kullanıyor. eth mi yoksa neo mu? varsa token hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. ben  az da olsa bir yatırım yapıp risk alacağım. yatırım tavsiyesi değildir. herkese bereketli kazançlar dilerim.
Pages:
Jump to: