Pages:
Author

Topic: Neden Lisk ve Monero'nun Allah Belasını versin - page 2. (Read 1264 times)

full member
Activity: 196
Merit: 100
Allah ikisinde  belasını versin. İkiside ömrümden ömür götürdü.
member
Activity: 98
Merit: 10
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
İşte bu yüzden waveste ölümüne hodl
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Lisk'e ABV diyecek biri varsa o da Batuhan'dır. Monero için de zirveyi zorlayacak adamım @mhanbostanci Smiley

Bana @mhanbostanci demeyin  Grin Murathan monero heran patladı patlayacak derken. Birçok fırsatı kaçırdıktan sonra çıkmasıyla monero hareketi başladı. Artık murathanı takip ediyorum. Hangisinden çıkarsa ona giriyorum Grin Adamım benim. Numberone.
liskin yükselişi mhanın liske girişi ile durmuştu. ve çöküş dönemi başlamıştı. 7-8 ay boyunca 60k lardan 5k ya kadar düştü. Arada kendisi çıktım desede kendine gelemedi Smiley bizde sağlam kaybettik o dönemde.

Murathan forumun dedelerinden sonuçta. Çıkacak coini yakalıyor ama bir sene beklemeniz gerekiyor Grin Bekleyebilecek olanlara ben coinleri veriyorum. Waves, openanx ve monetha. Bir sene sonra hepsi kral olur.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Lisk'e ABV diyecek biri varsa o da Batuhan'dır. Monero için de zirveyi zorlayacak adamım @mhanbostanci Smiley

Bana @mhanbostanci demeyin  Grin Murathan monero heran patladı patlayacak derken. Birçok fırsatı kaçırdıktan sonra çıkmasıyla monero hareketi başladı. Artık murathanı takip ediyorum. Hangisinden çıkarsa ona giriyorum Grin Adamım benim. Numberone.
liskin yükselişi mhanın liske girişi ile durmuştu. ve çöküş dönemi başlamıştı. 7-8 ay boyunca 60k lardan 5k ya kadar düştü. Arada kendisi çıktım desede kendine gelemedi Smiley bizde sağlam kaybettik o dönemde.
hero member

hero member
Activity: 1301
Merit: 593
In #Bitcoin me trust
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Çok belliydi  Lisk in kazandıracağı
Netekim bob alınca bende almıştım 😀
Ama düşmeye başladı bob sattı ama bir Umut aylarca bekledim
Nice fırsatlar kaçırdım. Hakkkmı helal etmiyorum Lisk e
hero member
Maalesef. Yatırım yaparken en temel kural aslında ihtiyacın olmayan parayla yatırım yapmak. Ancak öyle unutabilirsin. Diğer türlü maalsef kayıptan başka seçenek yok. Ben de çok yaşadım benzer durumu.

Hocam bu sene waves, openanx, monetha'dayım. Bunları patlatmadan çıkmayacağım. Bu işte satan değil biriktiren kazanır. Bu birkez daha gerçekleşti.
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
ayni seyi waves de yasamamak icin hodl ci olduk.
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Smiley) abi o kadar bekledik, çokta sabırlıydık ama bunlar bizden sabırlı çıktı.. yapacak bişey yok.. gidene byby.. ama tabi allah belasını versin demeyi ihmal edemem😂😂
member
Activity: 82
Merit: 10
Maalesef. Yatırım yaparken en temel kural aslında ihtiyacın olmayan parayla yatırım yapmak. Ancak öyle unutabilirsin. Diğer türlü maalsef kayıptan başka seçenek yok. Ben de çok yaşadım benzer durumu.
hero member
kaç taneyi kaçtan aldın ? kaçtan çıktın ? onu da söyle de , ''üvey baba'' dizi müziği atıcam buraya

-lamiaaaaa

diye bağırırız birlikte

bi daha da sabahın 9unda arama , yerimden fırladım basıldık diye  Cheesy

Sen yine şanslısın 9'a 10 kala gördüm mesajı. Sabahın 3ünde 4ünde de görebilirdim  Grin

Geçen senenin yıldızı bu iki coindi. Elimizde 1 sene tuttuk ama pes ettik bir zaman sonra. Bir cacık olmaz dedik sattık. Bunlar sanki bize nispet yapar gibi uzaya gittiler. Biz arkadan bakakaldık.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
kaç taneyi kaçtan aldın ? kaçtan çıktın ? onu da söyle de , ''üvey baba'' dizi müziği atıcam buraya

-lamiaaaaa

diye bağırırız birlikte

bi daha da sabahın 9unda arama , yerimden fırladım basıldık diye  Cheesy
hero member
Geçtiğimiz sene uzun süre elimizde tutup bizi bezdirene kadar hareket etmeyen ama sonra kıçına roketi takıp uzaya giden Lisk ve Moneroya atış serbest arkadaşlar.

Aşağıda geçtiğimiz yıl bugünün fiyatları var.

Pages:
Jump to: