Pages:
Author

Topic: Nedir Bu NFT Çılgınlığı - page 4. (Read 571 times)

sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
September 02, 2021, 11:00:39 AM
Dün avax üzerinde avaxapex adında bir nft projesi vardı. 10.000 toplam arzı olan maymunlar. Ön satışa katılacaktım. Saat 3'ü özel olarak bekledim. Tam ön satış öncesi bir arkadaşla telefonda tartışma yaşadık bir baktım saat 3:30 olmuş. Ve satışı kaçırmışım.  Tüm mamyunlar 10 dakika içinde satılmış. Cry 10 tane maymun alacaktım avaxları hazırlamıştım.

İlk mint edenler maymunun sonrki satışıdan %1 telif alcak ve marketplace farklı nft satışlarındada maymun sahipleri sürekli pay alacaktı. güzel bir token ekosistemi vardı yani.

Neyse şuanda gözüme kestirdiğim 10.000li farklı bir koleksiyon var. 3-4 gün içerisinde satışa çıkacak. Şansımı farklı bir projede deneyeceğim.

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
September 02, 2021, 10:54:47 AM
NFTler hala çok başında olduğunu düşünüyorum. Son günlerde eth ağı ve diğer ağlarla beraber NFT yığılması oldu işe yarar projeler, hype olan projeler var hatta çok iyi kazançlarda sağlanabiliyor, hepsi karlı olması mümkün olmuyor tabi. Bütün bu NFTleri takip etmekte ciddi bir zaman istiyor eğer iyi bir projeden erken alım yapılırsa emeğin karşılığı alınıyor. NFT artık tamamen hayatımıza girdiğini ve sürdürebilir bir şekilde ilerliyen yıllardada karşımızda olacak. Bu boğada en etkin araç NFT'ler oldu, ayı geldiğinde iyi çizimler oyun içi blockchain eşyaları toplamak lazım Smiley
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
September 02, 2021, 10:10:21 AM
NFT işi olayın hikayesi olay şu

NE ALIP SATTIĞININ ÖNEMİ YOK YETERKİ PARA KAZAN.

ha borsada token veya coin alıp satmışsın ha nft farkı ne?

Bu resmi biraz önce gördüm.

Sırada gaming nftler. NFT satın alcaksın ve onunla oyun oynayacaksın
Astronomik paralar dönünce çok daha fazla dikkat çeker hale geldi birileri alıyor birileri satıyor baktığınızda market hacmide epeyce fazla. Herkeste alamıyor ama alabilenler ihya oluyor. Gaming nftler biraz daha mantıklı oyunu oynayabilmek için elde tutmak gerekiyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
September 02, 2021, 09:56:52 AM
NFT işi olayın hikayesi olay şu

NE ALIP SATTIĞININ ÖNEMİ YOK YETERKİ PARA KAZAN.

ha borsada token veya coin alıp satmışsın ha nft farkı ne?

Bu resmi biraz önce gördüm.

Sırada gaming nftler. NFT satın alcaksın ve onunla oyun oynayacaksın
full member
Activity: 546
Merit: 154
September 02, 2021, 09:42:11 AM
Sormayin hocam bu nft çilginligina bizde kapildik gidiyoruz bakalim.

Kismetimiz buradaysa kaçirmayalim diye daldik bizde . Pek şansim yoktur ama hayirlisi diyelim. Kim neden bu deli paralari veriyor bilmiyorum ama sanirim al sat yapilacak bir deger olarak görüp o al sattan para kazanmaya çalişildigi icin bu denli çilgin paralara gidiyor .
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
September 02, 2021, 08:53:31 AM
Nedir bu NFT çılgınlığı ve nereye doğru gidiyor. Bir çok alanda NFT satışları aldı başını gidiyor. Özellikle SOL ile alınan NFT ler ile astronomik rakamlar kazananlar var. Nba NFT lerini anlayabiliyorum sonuçta oynanmış bir maçın anısı diyebiliriz ama çok basit fotoğraf yada resim NFT si 10-100 milyon dolara satılması cidden nedir bu NFT çılgınlığı sorusunu akla getiriyor. Kim neden bu kadar dolar vererek alır cidden bilemiyorum.

Şanslıysanız iyi bir NFT satışıyla bir günde hayatınız değişebilir. Bitcoinle başladık sonra NFT peki sıradaki nedir?
Pages:
Jump to: