Pages:
Author

Topic: NEO minimum transfer saçmalığı - page 2. (Read 275 times)

full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
March 19, 2018, 02:12:54 PM
Neden 1 NEO dan düşük transfer yoktur böyle saçmalık mı olur direkt çöpe at gitsin hangi coin olursa olsun çöp demektir. Hep böyle mi kalacak yoksa ileride durum değişir mi fiyat artışıyla beraber büyük sorunlara yol açacak.

Belki de antshares ekibi bile bu fiyatlara geleceğini tahmin etmiyordu bu nedenle böyle bir sınırlama yaptılar. Zaman içinde değişeceğini düşünüyorum.
member
Activity: 378
Merit: 11
March 19, 2018, 02:10:34 PM
Neden 1 NEO dan düşük transfer yoktur böyle saçmalık mı olur direkt çöpe at gitsin hangi coin olursa olsun çöp demektir. Hep böyle mi kalacak yoksa ileride durum değişir mi fiyat artışıyla beraber büyük sorunlara yol açacak.

hocam yanlış bilmiyorsam o kural sadece borsalarda var cüzdanda geçen 0.23 falan gönderdim diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim

Senin gönderdiğin GAS olmasın yoksa ben mi yanlış biliyorum.

Denediğim de bu hatayı alıyorum:  You cannot send fractional amounts of NEO.

evet hocam gönderilmiyormuş pardon ben neo diye hatırladım sanırım gas gönderdim ama buna ilerde çözüm bulabileceklerine inanıyorum yoksa dediğiniz gibi fiyat yükseldiğinde saçma olur
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
March 19, 2018, 02:08:51 PM
300 400 dolar olmasına gerek yok şuan bile kendi altyapısına sahip olan bir coinin böyle bir limit koyması gerçekten saçma. Benim elimde kalan 0.01 neo ile bile istediğimi yapmam lazım bana kalırsa
member
Activity: 476
Merit: 31
March 19, 2018, 02:04:32 PM
bitpazari hocam yazılarından çok fazla ders çıkardığım şeyler olmuştur. bu konuda da öğrendiğim birşey oldu ne demek 1 NEO altı gönderim olmuyor o zaman çok saçma belki lerleyen günlerde 1 NEO 300 400 dolar olacak o zamanda illa 1 NEO mu atmam gerekecek cüzdana. bu konuda bir yenilik yapması gerek NEO tarafının.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
March 19, 2018, 01:58:34 PM

hocam yanlış bilmiyorsam o kural sadece borsalarda var cüzdanda geçen 0.23 falan gönderdim diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim

Senin gönderdiğin GAS olmasın yoksa ben mi yanlış biliyorum.

Denediğim de bu hatayı alıyorum:  You cannot send fractional amounts of NEO.
member
Activity: 378
Merit: 11
March 19, 2018, 01:57:28 PM

hero member
Activity: 896
Merit: 519
March 19, 2018, 01:55:38 PM
Pages:
Jump to: