Pages:
Author

Topic: NEO TURKCE FIYAT - ICO - AIRDROP-TARTISMA KANALI TELEGRAM - page 6. (Read 22340 times)

member
Activity: 560
Merit: 57
Hocam fiyat tartışma dediğinizde o niyetle gelen arkadaşlar varsa bi zahmet banlayın zaten boşuna burada nefes tüketmesinler yav. yazıktır
member
Activity: 132
Merit: 10
beyler herkesi bekliyoruz
full member
Activity: 196
Merit: 100
Bu tarz Türkçe tartışma kanallarını seviyorum.Örneğin forum sayesinde monetha için böyle bir kanal açılmıştı.Kanalda çok yazmıyorum ama yazılanlar gerçekten bilgime bilgi katıyor.Umarım bu kanalda aynı etkiyi ben de bırakır. Smiley
member
Activity: 210
Gerçekten faydalı gelişmelerin paylaşıldığı telegram grupları işe yarıyor. Bazılarında sadece geyik dönüyor. Çıktım ben çoğundan. Sizin de emeğinize sağlık. Umarım faydalı paylaşımlar görürüz
newbie
Activity: 70
Merit: 0
telegram grupları gerçekten faydalı olabiliyor bazen anında haber almak baabında ama haberleri takip etmek lazım fiyatı cmcdende görebiliyoruz sonuçta o yüzden bi girip bakıp cıkıcam
full member
Activity: 406
Merit: 101
Emek harcanmış tebrikler, ama fiyat tahmini için tartışma ortamı yaratmamak lazım. Neyin ne olacağı hiç belli olmuyor. Neo zamanla en iyi yete gelecektir
full member
Activity: 420
Merit: 100
Neo gelecekte istediğimiz fiyatlara gelecektir ama şu an tartışılacak bir şey yok biri 100 der biri 1000 der olay biter yani bu kadar olay ama bilgi paylaşımı ico falan
member
inşallah bakalım biz de öyle umuyoruz
full member
Activity: 938
Merit: 115
Neo , geleceğin ethereumu olmaya aday bir coin. Bu piyasada yer yerinden oynasa geriye kalacak güvenilir coinlerden biri neo dur.
member
up up up up
member
Fiyat tartısma derken NEO tabanlı icoların tokenlerin gidişatları gelişmeleri ve fiyatları kastettim...
full member
Activity: 630
Merit: 104
fiyatın nesini tartışcalsınki falcılık grubu kurdun yani Cheesy gelişmeleri paylaşırsın bilgi verirsin fiyat kendi serbest piyasada belli olur fiyatı bilmek yada bilmeye calısmak falcılık olur bu tür gruplardan uzak duruyorum uzak durulmasınıda tavsiye ediyorum.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Fiyatın neyini tartıscan kardeş isterseniz sabaha kadar konusun fos.
b
yani bütün gün neo konuşşan ne olur konuşmasan ne olur bir başlık yeter herhangi bir token için telegram grubu fazla olmuş neo için bence tam alım fırsatı zaten 10 x cok rahat görür 500 600 dolarları görür neo zamanı gelince
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Fiyatın neyini tartıscan kardeş isterseniz sabaha kadar konusun fos.
member
Arkadaşlar ben ve bir çok NEO yatırımcısı arkadaşım ile beraber baya aramamıza ragmen Turkce Community kanalı bulamamıstık Neo için.

Sonra dedik ki madem yok biz kuralım. Her koinin Türk kanalı var.

Resmi Neo Kanalı Admininden izin aldık. Ordan da adminin izniyle paylaştık kanalımızı.

Varsa forumda da (ki var) kanalımıza gelmek isteyenler için kanal linkimizi paylaşmak istedik.

NEO TURKCE KANAL LINKIMIZ: https://t.me/neoturkey

Herkese bol kazançlar.

Arkadaşlar bi yanlış anlaşılmayı düzeltelim. Fiyat tartışmak derken medyumluk yapıp şu kadar olacak bu kadar uçacak değil. Gelişmeleri neo tabanlı ICO ları takip etmek için açıldı kanal.
Pages:
Jump to: