Pages:
Author

Topic: NEWS : XLM Airdrop ve Çin in BTC yasağını kaldırması - page 2. (Read 629 times)

jr. member
Activity: 322
Merit: 2
İki güzel haber daha geldi iyi haberler iyice birikti. Fiyata yansımalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Ekonomik temelli bir işaret fişeği bekleniyor sanırım.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Görünen o ki Çin'in Bitcoin'e karşı olan tavrı giderek yumuşuyor. Tabi ilk etapta bir değer olarak alınıp satılması yönündeki sınırlandırmalar esnetilecek. Şu anda madencilik ile ilgili sınırlandırmalar konusunda adım atılması zor görünüyor. Hükümet bu madencilik konusunu boşa harcanan kaynaklar olarak değerlendiriyor.
member
Activity: 612
Merit: 10
Gerçekten 2 güzel haber. Ancak ne yaptıysam blokchain.com' a kyc' yi kabul ettiremedim. Önce reddettiler şimdi de 3 gündür bekletiyorlar. Bunca yıllık kyc' ciyim ( Grin ) hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım açıkçası. Çin haberine gelirsek piyasada o beklenen etkiyi yapmadı bunu piyasanın depresyonda olmasına bağlıyorum çünkü normal zamanda uçması lazımdı piyasanın bu haberle.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
Herkes güzel haberler umarım devamı gelir tarzı yorumlar yapmış bu sene neler yaşadıysak artık en küçük haberde seviniyoruz airdrop konusunda multi yapmalarına izin verileceğini sanmıyorum kyc yada başka bişey ama 2 dev hizmet multiye göz açtırmamalı
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
Bu air dropta multi olayı nasıl olacak. Katıldıktan sonra adamlar diyorki dağıtım listesinde olmaktan daha iyisi sevdiklerininzle birlikte dağıtım listesinde olmaktır. Binlerce kişi binlerce multi katılım yapacaktır. enteresan.
önceki yorumları okursanız kyc istediklerini görürsünüz. multi olayını o kadar kolay yapabileceklerini sanmıyorum.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Bu air dropta multi olayı nasıl olacak. Katıldıktan sonra adamlar diyorki dağıtım listesinde olmaktan daha iyisi sevdiklerininzle birlikte dağıtım listesinde olmaktır. Binlerce kişi binlerce multi katılım yapacaktır. enteresan.
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Amerikanın ekonomik anlamda saldırgan bir politika izlemesi insanları ister istemez kripto paralara yöneltiyor. Umarım potansiyelin farkına varılır da ekonomi amerikan tek elinden kurtulur.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Haber yalan gerçek bir haber değil çin yasakları falan kaldırma daha detaylı araştırırsanız haberin gerçek olmadığını yalan olduğunu öğrenebilirsiniz boşa buna inanmayın yani gerçek olsaydı piyasa yeşil olurdu fud bi haber.
member
Activity: 546
Xlm iyi pr yaptı son dönemde bu hamlesiyle daha görünür olacak çinin hamlesi ise yine piyasaya olumlu yansır diye düşünüyorum muhakkak yukarı yön verecektir btcye.
member
Activity: 252
Merit: 11
Valla birinci haberin etkileri neler olur çok bir fikrim yok ama ikinci haber büyük olay. Çin gibi bir ülkenin böyle bir adım atması piyasanın bütünü adına çok olumlu etkiler yaratacaktır. Boğa nın yakın zamanda geleceğini öngördüğümüz bu zamanlarda boğanın gelişini çok destekler.
member
Activity: 476
Merit: 12
xlm büyük ihtimal bu boğada xrp yi siler süpürür. hep beraber fiyatlanıp beraber düşüyorlar ama bu sefer xlm alır başını gider diye düşünüyorum
full member
Activity: 686
Merit: 101
Bu xlm olayı gerçekten önemli bir olay yani baya büyük kitlelere kripto piyasa duyruldu yada unutanlara hatırlatıldı. XLM de bir hamle yaptı markette ben varım dedi.
jr. member
Activity: 316
Merit: 1
Bu aralar peş peşe güzel haberler geliyor, inşallah piyasaya etkisi de bol para şeklinde yansır da güzel bir boğa sezonu geçiririz, çok ihtiyacımız var bu güzel haberlere ve durmadan yükselen altcoinlere...
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Çin in banı kaldırması gerçekten güzel olur piyasaya zaten %20 hacim artışı gelse hareketlenir altcoinler ve buda biraz piyasaya para girmesini sağlar.
member
Activity: 364
GR
Kayit olduk ama gelirmi bilinmez,  gelirsede donerciler satar dump olur mu bu da bilinmez.  Ne de olsa 3,  3 tür 5, 5 tir diyen bir kesim var.  
member
Activity: 406
Çinin btc yasağı koymasını hatırlayanlar düşüş etkisini de hatırlar, umarım yasağın kalkması yükseliş trendine hızla geçmemizi sağlar.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Böyle olumlu haberlerin çıkması çok iyi umarım devamı gelir. Özellikle Çin'in tutumu piyasayı az çok etkiliyor. Yeni yatırımcıların gelmesi için bu tür olumlu haberler şart.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Son günlerde fiyatlar her ne kadar dalgalı olarak seyir ediyor olsa da yaşanılan yükselişlerin ardında yine Çin devletinin de etkisi olduğunu düşünüyorum. Tabii ki piyasa Çin devletinin aldığı kararlara alıştığı için artık eskisi gibi tepki vermiyor fakat bu yasağın genişletmesinin muhakkak fiyatta etki yaratacağını/yarattığını düşünüyorum. Böyle düşünmemin temel sebebi Çinli yatırımcıların da bu sektörde daha fazla talep oluşturacağı ve artan talep nedeni ile de fiyatların kademe kademe artacağıdır. Tabii ki Çinli büyük yatırımcılar daha öncede bir şekilde sektörde aktif olarak işlem yapıyordu fakat bu konular hakkında bilgisi olmayan yatırımcılar aktif olarak işlem yapamıyordu. Bu sebeple, bu yatırımcıların da sektöre giriş yapması ile talepte artış olacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 333
Merit: 101
XLM fiyatı 0,25 cent civarında airdrop değeri 125M dolar  dağıtılacak airdrop miktarı 500M xlm yapıyor.şuan 18.956.700.810 xlm var piyasa. 500M adet xlm ile çok fazla dump olmayabilir ekipte bunu göz önüne almıştır gerekli önlemleri alırlar muhtemelen.
member
Activity: 378
Merit: 14
Gece gece iki güzel habere denk geldim sizlerle de paylaşmak istedim.

Birincisi blockchain e giren XLM in Blockchain tarafından airdrop yapılacak olması 125 milyon coin drop edilecek. Sadece mailinizle kaydolmanız yeterli.
Link : https://www.blockchain.com/getcrypto

Kaynak : https://www.haberkoin.com/blockchain/125-milyon-dolarlik-xlm-blockchain-tarafindan-dag%CC%86itilacak/

Edit : Foruma bayadır girmiyordum 1. haber biraz bayatlamış onu fark ettim. Ama yöntem anlatılmamış oradan kurtarıyor

-----------------

İkincisi de çinin BTC ye uyguladığı yasaklamaları gevşetme kararı alması.

Kaynak : https://www.btcnn.com/china-lifts-bitcoin-ban-individuals-and-businesses-can-now-own-cryptocurrencies-legally/

XLM airdrop olayı çok büyük üstelik epey yüklü miktarda bir coin dağıtımı olacak. 125 milyon $ değerinde coin dağıtacaklarını iddia ediyorlar. Bu kadar dağıtım yapılırsa dump nedir hep birlikte görebiliriz. Bir çok insan bunu hemen satmaya çalışacaktır.
Pages:
Jump to: