Pages:
Author

Topic: [NEX] Türkiye'nin Milli Kripto Parası NexPara - page 5. (Read 1010 times)

full member
Activity: 700
Merit: 134
80 milyondan size yatırım yapacak 100.000 kişi toplarsınız. Fena para değil, 1 liraya sokakta mendil satanlardan olmaktansa kripto para satıyorum ben abi diyeceksiniz gibi geliyor bana.
TenX gibi bir kart mı olacak? BDDK ile nasıl bir işlem içerisine girdiniz?
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
yerli ve milli diye insanlari kandiracaklar ondan sonra haberlerde kriptopara dolandiricilik soyle boyle. abicim bulasmayin bu islere kendinizide bizide yakacaksiniz.
full member
Activity: 742
Merit: 112
Kendi blockzincirini oluştur. insanlığa faydalı konsept belirle. yol haritan göz doldursun. whitepapera baktım 4-5 sayfa teknik pek bilgi yok. Türkiye'den inanıyorum ki herşeyiyle mükemmel olmasa da mükemmele yakın coin oluşturulacaktır. Atıyorum bizim zengin bor madenlerimiz var. Nasıl Venezuela Petro yu oluşturdu sizde Borcoin oluşturun yani bor ile çalışabilecek cihazlar, araçlar gibi geliştirmeye açık konseptiniz olsun. Erc20 tokeni oluşturmakta ne var. her taraf dolu. Daha mükemmel, detaylı bir oluşum beklerdim. Kendi blockzinciri değil de token olarak başladığı için orada kaybı var.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
ay sıızın yerlı mıllı guvenılır laflarınıza sokayım. yenı moda cıktı yerlı mıllı derler ulkeyı satarlar. bu da ole bırseydır. ozellıgı ne arkadas ? zaten btc debitkartları var nakıt cekebılıyor ınsanlar. yerlı mıllı derlerse uzak durun aarkadas... 80 mılyon tl yle ne yapacaklar..dedıklerı sey 80 mılyon mu tutacak ? toplayıp kacmazlarsa ıyıdır. bı de butun her yere reklam vermısler tum gazatelerın ınternet sayfasında yazıyor yazık

Meritim kalmamış ama sen 50 tane verdim say.
full member
Activity: 672
Merit: 110
ay sıızın yerlı mıllı guvenılır laflarınıza sokayım. yenı moda cıktı yerlı mıllı derler ulkeyı satarlar. bu da ole bırseydır. ozellıgı ne arkadas ? zaten btc debitkartları var nakıt cekebılıyor ınsanlar. yerlı mıllı derlerse uzak durun aarkadas... 80 mılyon tl yle ne yapacaklar..dedıklerı sey 80 mılyon mu tutacak ? toplayıp kacmazlarsa ıyıdır. bı de butun her yere reklam vermısler tum gazatelerın ınternet sayfasında yazıyor yazık
newbie
Activity: 73
Merit: 0
Umarım yeterli fon u toplayabilirsiniz.
copper member
Activity: 17
Merit: 0
Türkiye’nin yerli kripto parası NeXpara, 1 Mart’ta halka arz edilecek

Yerli, güvenilir, yeni nesil yatırım aracı NeXpara, Türkiye’nin kripto parası olmayı hedefliyor. Türk yazılım ekipleri tarafından Türkiye’de geliştirilen NeXpara, 1-31 Mart 2018 tarihlerinde halka arz edilecek. 80 milyon vatandaşımızı temsilen sadece 80 milyon adet dağıtılacak olan NeXpara’nın, teknolojisinin gereği olarak daha fazla üretilmesi mümkün olmayacak. BDDK Lisanslı ödeme sistemi başvurusu da yapacak olan NeXpara, kendine özel ATM kartı ile alışverişte de kullanılabilen, yabancı kripto paraların alternatifi yerli ve milli kripto para birimi olacak.

1 TL'den satışa sunulan NeXpara'yı www.nexpara.com sitesi üzerinden alabilirsiniz.
Pages:
Jump to: