Pages:
Author

Topic: NibiruChain Coinlist - page 2. (Read 592 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
February 04, 2024, 04:04:40 AM
Sanırım genel olarak hep aynı kişilere veriliyor çok az bir miktarıda genel dağıtım yapıyorlar diye düşünüyorum. Her seferinde 2000+ sıralama açıklanıyor net olarak kaçıncı sıradayız bilemiyorum neden böyle bir sıralama getirdiler anlamış değilim. Şimdiye kadar alım hakkı verilmesi ama yılmadan bir sonraki satış için sırda bekliyorum belki bir gün talih banada güler  🙂
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
February 03, 2024, 02:28:37 PM
Kaydolmuştum sıraya girdim yine sıra numarası bile göstermeden bitti. 2500 karma var private daveti gelmiyor millet daha az karmayla nasıl alıyor anlamadım.
Coinlist atak yapmış gibi görünse de bize bir şey düşmedikten sonra ne anladım o işten hem karma artırın diyorlar yapıyoruz hem de hiçbir avantaj sunmuyorlar. Tek verdiği aylık bir kere free crypto withdrawal, ne yapayım onu. Grin
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
February 02, 2024, 05:02:56 AM
@cyberjs node kuranlara öncelik verildi daha önceden testnete katılmadıysanız veya cüzdanınız testnet ödülü almadıysa öncelik vermediler. Aynı öncelik olayı mesondada mevcut test kullanıcıları öncelikli. Telegramda insanlara anlatmaya çalıştım ancak anlamak istemiyorlar adamın telegram kanalındasın dıiye sana öncelik verecek hali yok sonuçta ortada bir ürün var geliştirilme aşamasında yardımcı olanlara öncelik verdiler.
jr. member
Activity: 237
Merit: 7
February 02, 2024, 05:00:23 AM
500 karma puanım var ama sanırım yeterli gelmiyor alım sırası için ayrıca öncelik satışı içinde kayıt olmuştum oradanda bir link vs gelmedi bana. Satış bitene kadar sayfada bekledim belki almayanlar olur sıra gelebilir düşüncesi ile ama sonuç değişmedi bu satışlar konusunda oldukça şansız biri olarak nam saldım Smiley

Öncelikli alım formunu doldurmuştum. 1500. sıraya attı rahat aldım ben

onu bende doldurdum ama karma puanım 500 dü benim di ben alabildim mi alamadım mı bilmiyorum 2 gün öncemail gelmişti kuyruk için ona da girmiştim. Bugün şehış dışına yolculuk yapyordum unutmuşum katılmayı Cheesy

Benim de 600dü karma puan
newbie
Activity: 62
Merit: 0
February 01, 2024, 07:02:30 PM
500 karma puanım var ama sanırım yeterli gelmiyor alım sırası için ayrıca öncelik satışı içinde kayıt olmuştum oradanda bir link vs gelmedi bana. Satış bitene kadar sayfada bekledim belki almayanlar olur sıra gelebilir düşüncesi ile ama sonuç değişmedi bu satışlar konusunda oldukça şansız biri olarak nam saldım Smiley

onu bende doldurdum ama karma puanım 500 dü benim di ben alabildim mi alamadım mı bilmiyorum 2 gün öncemail gelmişti kuyruk için ona da girmiştim. Bugün şehış dışına yolculuk yapyordum unutmuşum katılmayı Cheesy
jr. member
Activity: 237
Merit: 7
February 01, 2024, 05:04:30 PM

legendary
February 01, 2024, 04:42:25 PM

karma için en az 2000+ istiyorlar onu sağlayabilmenin bedeli de sanırım içeride 5000-10000 dolar ile hareket edeceksin aslında parası olan için güzel bir seçenek diyorki adam bana kazandır sana kazandırayım. Haklıda.

Sadece siz değil kimisi alım hakkı önüne geliyor ancak hızlı olamadığı için alımı tamamlayamıyor ve satış biliyor. Bu akşam bir gariplik vardıya bakalım. Neyse yapacak birşey yok bir sonrakinde şans denenecek.
hero member
February 01, 2024, 04:07:24 PM
legendary
February 01, 2024, 03:32:37 PM
priority veya elde karma yoksa yavaş yavaş alım zorlaşıyor eskiye oranla daha fazla yeni yatırımcı gelmeye başladı ancak multi hesapları ciddi anlamda engellediler birde içeride o bakiyenin olmasını istedikleri için alma şansınız artıyor bu akşam sanırım dolaşıma ek mal satıldı %40'dan bir anda %60'a çıktı. Bundaki mantığı anlayamadım gitti. Bu mal değerli olacak gibi görünüyor düşük mcap la sanırım ilk pastadan yatırımcı alacağını alacak.
full member
Activity: 392
Merit: 101
February 01, 2024, 01:45:30 PM
girdik bakalım ekmek kuyruğuna.var mi başka bekleyen.

edit:çıkmadı tabi ki Smiley priority olmadan zor.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
January 31, 2024, 06:41:55 AM
7 şubatta bir airdrop kampanyası başlatacaklarını duyurdular.Kampanya sosyal medya görevleri üzerinden olacak galiba.
Tweet : https://twitter.com/NibiruChain/status/1752046526241624498
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
January 25, 2024, 05:11:28 PM
Alım hakkı gelirse 500 dolarlık alım yapabilirim bütçe ayırdım. 500 karma puanımda var ama şansım yok Smiley Boğa öncesi yatırım çalışmaları yapmak önemli bu günlerden ekmek lazım. Gelecek boğa için her fırsatta birikim yapmaya çalışıyorum.

Coinlist satışları hız kazanabilir sıkı takip etmekte fayda var.

Boğa diye diye söyleniyoruz ama ne hikmetse hala gelmedi o boğa be hocam. Bu boğaların kıymeti zamanında bilinmeyince artık insanlar boğa hayaliyle yaşıyor oluyor. ETF, etf dedik de ne oldu? Aha görüyoruz piyasa zar zor kendini 40k seviyesinde korumayı başardı.
legendary
January 25, 2024, 03:46:41 AM
bu projeden çok umudum yok yerli saçma salak yerlere bile geldi sonra milletin parasını iade ettiler falan birşeyler dönüyor ama tam olarak ne döndüğünü anlayamadım.
Private ve seed işi çok riskli hocam kimin gerçekten bu işi yaptığını anlamak zor bir bakıyorsun adamlar alakasız yerlere para gönderiyorlar. dolandırılma riski çok en temizi launchpadler. hele yeni yatırımcılar seed ve private konusuna dalarsa bütün bakiyeyi kaybedebilirler.
newbie
Activity: 62
Merit: 0
January 25, 2024, 03:40:36 AM
sanırım bu shit, yatırım gruplarına gelmişti. yatırım yapar mısınız sorusuna bok gibi vesting olduğu için siktiri çekmiştim. siktiri çekmemin asıl sebebi 5 kuruş paramın kalmamış olması aslında. yoksa bu dönemde ne çıkıyorsa alayına en kötü 500-1000 basacaksın ama olsa dükkan senin gardaşım.

Hangi yatırım gruplarında varsınız acaba ? Private ve seed den mi yatırım yapıyorsunuz?
hero member
January 24, 2024, 01:04:57 PM
Alım hakkı gelirse 500 dolarlık alım yapabilirim bütçe ayırdım. 500 karma puanımda var ama şansım yok Smiley Boğa öncesi yatırım çalışmaları yapmak önemli bu günlerden ekmek lazım. Gelecek boğa için her fırsatta birikim yapmaya çalışıyorum.

Coinlist satışları hız kazanabilir sıkı takip etmekte fayda var.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
January 24, 2024, 11:05:55 AM
sanırım bu shit, yatırım gruplarına gelmişti. yatırım yapar mısınız sorusuna bok gibi vesting olduğu için siktiri çekmiştim. siktiri çekmemin asıl sebebi 5 kuruş paramın kalmamış olması aslında. yoksa bu dönemde ne çıkıyorsa alayına en kötü 500-1000 basacaksın ama olsa dükkan senin gardaşım.
legendary
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 23, 2024, 06:36:13 PM
Topluluğun dikkatini, ilgisini çekmek için şu veya bu yolla dağıtım yapma olayı asla bitmiyor, airdroplar, testnetler, dex işlev denemeler,i görev tamamlamalar vb. Bunlar da tabii ki bir dönem parlıyor, bir sürü insan akın ediyor, sonra iki taraflı olarak suyu çıkıyor ve dikkat/ilgi çekmek için yeni bir dağıtım yolu buluyorlar.
Bakalım bundan sonraki yöntem ne olacak, belki klasik usül airdroplara bile geri dönebilirler, airdrop kelimesi bile camiada çok güçlü çünkü.
legendary
January 23, 2024, 04:31:39 PM
Geçtiğimiz yıl quicksilver node kurdum adamlar sırf node kurdum diye yüklü bir airdrop attı aynını qsr'de yaptı bu ikisine nakit 1 kuruş bile harcamadım kendi bilgisayarımdaki sanal pc ye kurmuştum. Milleti anlamakta zorlanıyorum gidiyorlar ayda 100-200 dolar sunucu ücreti ödüyorlar bu testnet adı üstüne insanlaar sanki bedava para varmış gibi saldırıyor son dönemde farkında değiller ancak coinlist üzerindeki proejelerde ödülendirme var aslında arayana ek kazanç çok ancak dediğin gibi bu işinde cılkı çıktı çoğu proje bu yılkiler için diyorum neredeyse testnet yaptık diye bizden para isteyecek o kadar rezil durumda.
legendary
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 23, 2024, 06:26:38 AM
Ben de aynı şekilde düşünüyorum, testnetlerin suyu çıkalı uzun zaman oldu, kaldı ki sürekli, yağmur gibi yağan testnetleri görünce bunu rahatlıkla anlamak mümkün. Eskiden çok verimli testnetler oluyordu ama sayıları bugüne göre bariz düzeyde azdı, şimdi testnet enflasyonu var.
Hiç değişmeyen kural: Nerede çokluk, orada bokluk
legendary
January 23, 2024, 06:20:08 AM
elimde öyle özel bir grup yok twitterda araştırarak buluyorum birkaç fenomeni takip ederseniz onlarda paylaşıyor. Testnet kullanıcılarına kuş kadar pay verdi bana verdiği 10 doalr etmiyor bir abime verdiği 70 dolar etmiyor yani bu testnet biraz boş iş oldu

Testnet işi garip bir olay hiç alakasız yerden ödül alırsınız aylarca emek verirsiniz ödül vermezler tamamen random.
Pages:
Jump to: