Pages:
Author

Topic: NiceHash down? - page 3. (Read 1237 times)

newbie
Activity: 28
Merit: 0
December 12, 2017, 07:59:55 AM
#29
nema baš neke šanse za povratom izgubljenih bitcoina... teško da će se hakeru ući u trag.
full member
Activity: 602
Merit: 100
December 11, 2017, 11:33:50 PM
#28
Nažalost te pare nikad više nećemo videti
newbie
Activity: 48
Merit: 0
December 11, 2017, 06:34:58 PM
#27
jao pa ima vas dosta što ste izgubili lovu. jeste li dobili ikakvu obavijest od NiceHasha? sjećam se samo da su izbacili zvanični statement, je li se išta desilo nakon toga? kakv je support i imate li ikakve šanse da dobijete odštetu neku?

Stalno rade neke objave kako rade na rješavanju problema, i da traže najbolji nacin kako korisnicima vratiti novce.
Ja vjerujem da cemo dobiti povrat novaca, ali ne odmah isti dan, ili mozda ne odmah sve odjednom, ali da ce eventualno biti nešto.
Redovito ih pratim, vjerujem da cu nekoliko mašina vratiti na Nicehash, dok cu s glavnima se bazirati u drugi smjer.


Po meni, neka oni samo vrate uslugu online, samim time smo se vratili vec malo.
Sto se tice povrata izgubljenog, naravno svako bi volio da dobije nazad sto je zarađeno (to je normalno razmisljanje), sto nekako i vjerujem da ce biti, ako ne odmah vjerujem da ce nam to postupno refundirati kroz feejeve, isplate ili sto vec.
Kako god makar da nešto dobijemo.

Da budem iskren malo se i nadam da ga ne vrate, jel makar me natjeralo da se uhvatim "pravog" rudarenja, zarađujem malo više dnevno, ali obožavam Nicehash zbog jednostavnosti

Mene su već prije izgubili zbog plaćanja svega u BTC-u. Znam da je to najpopularnija valuta, ali prokleto su skupi fee-evi za prebacivanje (naročito manjih iznosa). Od prije dva-tri tjedna rudarim XMR i prilično sam zadovoljan. Plus, XMR algoritam troši manje struje Smiley

Samo je pitanje što želiš napraviti s izrudarenim coinima. Ja sam recimo planirao kupovati opremu za rudarenje, a za kupiti u realnom svijetu BTC je najbolja opcija a za to NicheHash bio odličan jer si odmah imao BTC.

btw. za CryptoNight algoritam ima i isplativijih coinova od XMR-a, ako te zanimaju neki manji coinovi pogledaj Karbowanec (KRB), Electroneum(ETN), Sumokoin(SUMO).

Vec sam odavno isplatio rudare, i sada slijedeci korak mi je da rudari zarade za nove. Kada se zaradi za dvije grafičke, kupujem jednu.
Polako ali idemo sigurno - cim krene pohlepa, vjerujem da propadam.
member
Activity: 81
Merit: 10
December 11, 2017, 12:18:43 PM
#26
jao pa ima vas dosta što ste izgubili lovu. jeste li dobili ikakvu obavijest od NiceHasha? sjećam se samo da su izbacili zvanični statement, je li se išta desilo nakon toga? kakv je support i imate li ikakve šanse da dobijete odštetu neku?
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
December 11, 2017, 11:05:14 AM
#25
Po meni, neka oni samo vrate uslugu online, samim time smo se vratili vec malo.
Sto se tice povrata izgubljenog, naravno svako bi volio da dobije nazad sto je zarađeno (to je normalno razmisljanje), sto nekako i vjerujem da ce biti, ako ne odmah vjerujem da ce nam to postupno refundirati kroz feejeve, isplate ili sto vec.
Kako god makar da nešto dobijemo.

Da budem iskren malo se i nadam da ga ne vrate, jel makar me natjeralo da se uhvatim "pravog" rudarenja, zarađujem malo više dnevno, ali obožavam Nicehash zbog jednostavnosti

Mene su već prije izgubili zbog plaćanja svega u BTC-u. Znam da je to najpopularnija valuta, ali prokleto su skupi fee-evi za prebacivanje (naročito manjih iznosa). Od prije dva-tri tjedna rudarim XMR i prilično sam zadovoljan. Plus, XMR algoritam troši manje struje Smiley

Samo je pitanje što želiš napraviti s izrudarenim coinima. Ja sam recimo planirao kupovati opremu za rudarenje, a za kupiti u realnom svijetu BTC je najbolja opcija a za to NicheHash bio odličan jer si odmah imao BTC.

btw. za CryptoNight algoritam ima i isplativijih coinova od XMR-a, ako te zanimaju neki manji coinovi pogledaj Karbowanec (KRB), Electroneum(ETN), Sumokoin(SUMO).
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
December 11, 2017, 08:17:33 AM
#24
Po meni, neka oni samo vrate uslugu online, samim time smo se vratili vec malo.
Sto se tice povrata izgubljenog, naravno svako bi volio da dobije nazad sto je zarađeno (to je normalno razmisljanje), sto nekako i vjerujem da ce biti, ako ne odmah vjerujem da ce nam to postupno refundirati kroz feejeve, isplate ili sto vec.
Kako god makar da nešto dobijemo.

Da budem iskren malo se i nadam da ga ne vrate, jel makar me natjeralo da se uhvatim "pravog" rudarenja, zarađujem malo više dnevno, ali obožavam Nicehash zbog jednostavnosti

Mene su već prije izgubili zbog plaćanja svega u BTC-u. Znam da je to najpopularnija valuta, ali prokleto su skupi fee-evi za prebacivanje (naročito manjih iznosa). Od prije dva-tri tjedna rudarim XMR i prilično sam zadovoljan. Plus, XMR algoritam troši manje struje Smiley
newbie
Activity: 48
Merit: 0
December 10, 2017, 08:52:44 PM
#23
Po meni, neka oni samo vrate uslugu online, samim time smo se vratili vec malo.
Sto se tice povrata izgubljenog, naravno svako bi volio da dobije nazad sto je zarađeno (to je normalno razmisljanje), sto nekako i vjerujem da ce biti, ako ne odmah vjerujem da ce nam to postupno refundirati kroz feejeve, isplate ili sto vec.
Kako god makar da nešto dobijemo.

Da budem iskren malo se i nadam da ga ne vrate, jel makar me natjeralo da se uhvatim "pravog" rudarenja, zarađujem malo više dnevno, ali obožavam Nicehash zbog jednostavnosti
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
December 10, 2017, 04:20:49 PM
#22
Možda još nije sve izgubljeno. Na Redditu se javio jedan od vlasnika NicheHasha i postao da rade na rješenju da obeštete kupce i prodavače.

https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/7ipuso/andrej_confirms_that_nicehash_is_working_on_a/

Ne znam kako bi mogli obeštetiti kupce i prodavače. Koliko god da imaju love, sumnjam da mogu toliko love skupiti da bi vratili svakome ono što je ukradeno. Jedino ako se mogu naplatiti preko osiguranja...
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
December 10, 2017, 04:19:19 PM
#21
Možda još nije sve izgubljeno. Na Redditu se javio jedan od vlasnika NicheHasha i postao da rade na rješenju da obeštete kupce i prodavače.

https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/7ipuso/andrej_confirms_that_nicehash_is_working_on_a/
newbie
Activity: 27
Merit: 0
December 10, 2017, 04:37:54 AM
#20
$101 ali dobro...
Servis je toliko dobar i toliko sam vec zaradio s njim da jedva cekam da se opet vrati! Smiley


Nikad se nece vratiti.Toliki gubitak je nemoguce pretrpeti.Samo se nadamo da ce nadlezne ljude neko uhvatit, i stavit pred sud.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
December 09, 2017, 09:15:47 PM
#19
ako se ikad vrati,...
sa mojih 30$
newbie
Activity: 48
Merit: 0
December 09, 2017, 07:44:57 PM
#18
$101 ali dobro...
Servis je toliko dobar i toliko sam vec zaradio s njim da jedva cekam da se opet vrati! Smiley

full member
Activity: 602
Merit: 100
December 09, 2017, 04:48:38 PM
#17
27,23 dolara- Sreća što sam odmah prebacio.
member
Activity: 448
Merit: 12
December 09, 2017, 04:46:39 PM
#16
To je bilo  unatrašnja mreža...koga ćes tužiti?  Dečko je  otišao sa 4700 btc:)
member
Activity: 448
Merit: 12
December 09, 2017, 04:28:19 PM
#15
ode mi 217 dolara  Embarrassed
jr. member
Activity: 392
Merit: 2
December 09, 2017, 08:07:41 AM
#14
4700 btc su ukrali. Meni odoše 120 dollara ;(
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
December 09, 2017, 07:31:59 AM
#13
Kažu da bi mogao biti inside job..

to je moguće i u tom slučaju mislim da je to jako loš potez. izgubiš firmu, prevariš ljude i kontaš da niko neće shvatiti da je spletkarenje u pitanju. već su istrage pokrenute, tako da, u slučaju da je inside job to će se i relativno lako dokazati. 

Ako je stvarno inside job, onda je riječ o tipičnoj ljudskoj pohlepi. Pa koliko ti novaca može trebati ako svakih tjedana dana isplaćuješ desetke milijuna dolara (i ubireš proviziju, naravno) da ideš uništiti "zlatnu koku"? Jer mislim da će se NiceHash jako teško oporaviti od ovog. Pogotovo ako je inside job.
member
Activity: 81
Merit: 10
December 08, 2017, 10:59:03 AM
#12
Kažu da bi mogao biti inside job..

to je moguće i u tom slučaju mislim da je to jako loš potez. izgubiš firmu, prevariš ljude i kontaš da niko neće shvatiti da je spletkarenje u pitanju. već su istrage pokrenute, tako da, u slučaju da je inside job to će se i relativno lako dokazati. 
newbie
Activity: 8
Merit: 0
December 08, 2017, 07:09:35 AM
#11
Jesam jedini koji je imao nesto ne isplaceno? Sto mislite je ima ikakve mogućnosti povrata? Službeno je trenutno ukradeno 4500 BTC ili 65 mil $...
Cak I vise:
https://www.coindesk.com/nicehash-ceo-confirms-bitcoin-theft-worth-78-million/
Ja sam na nanopoolu
member
Activity: 210
Merit: 10
December 08, 2017, 06:26:07 AM
#10
Kažu da bi mogao biti inside job..
Pages:
Jump to: