Pages:
Author

Topic: 💥💥NOVI Bitcoin ATM Zagreb (Vrbik)💥💥✔️Brza isplata✔️ 🏆 Najniži fee 💰💲 - page 2. (Read 27228 times)

sr. member
Activity: 326
Merit: 250
jos nisu, u kontaktu smo sa proizvodacem bankomata oko toga

Koji je limit podizanja gotovine ako bi se našlo s vlasnicima? Tipa da se podize 1-2 bitcoina?
legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
Bio sam neki dan prvi put na ovome btc bankomatu i bas su bili vlasnici tamo i sve su mi lijepo objasnili. Sve je proslo do jaja, preporucam.
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
Da, transaction fee za BTC je poletio ovih dana. Nadam se da će uskoro pasti, jer mi je muka bilo kad sam vidio koliko su me odrapili za transakciju zadnji put:(
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
Bilo bi super kad bi omogućili isplatu i Altcoinova, ili barem Etheriuma, jer networkfee za Bitcon ovih dana leti u nebo, evo danas je 7.7$, tako da je apsolutno neisplativo dizati male iznose na bankomatu.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
jos nisu, u kontaktu smo sa proizvodacem bankomata oko toga
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
Pitanje u vezi Ethereuma i Altcoina. Vidio sam da postoje opcije na ekranu, samo je pitanje da li su aktivne
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
Napokon:) ja sam bio već dva puta prošli tjedan i oba puta sam otišao praznih ruku...

newbie
Activity: 30
Merit: 0
Bankomat je pun i aktivan, fee je 9.5%, sto znaci da je ipak najjeftiniji
sr. member
Activity: 326
Merit: 250
Pozdrav!

Koji je trenutno najbolji bankomat u HR za isplatu gotovine? Znam za onaj u tkalci ali 10% je fee. Ima li neki povoljniji?
full member
Activity: 160
Merit: 100
Jel netko zna da li je proradio bankomat?
full member
Activity: 350
Merit: 102
Čovjek koji je otvorio temu je u postu #76 ostavio drugi broj telefona.
Citiram: "ko trebate kupiti/prodati bitcoin mozete me nazvati na 095 884 8980"
Probaj ovaj, ja nisam koristio pa ne znam da li je još aktivan.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
I je bio tko ovih dana na atm-u? Zovem sad ovaj broj iz prvog posta i kaže da se broj ne koristi.

full member
Activity: 560
Merit: 100
Odlične vesti!
Nadam se da će biti dostupno uskoro i u okolnim državama , naročito Srbiji.  Cool Cool
full member
Activity: 140
Merit: 100
Ljudi, koliko ja vidim ovde je "konobar" glavni junak,   Smiley  tako da će izgleda biti: "Pitaj konobara!"   Undecided
full member
Activity: 210
Merit: 100
nije propala, nego se nesto zakompliciralo Smiley
vlasnik bankomata je vec ovdje pisao da mu se slobodno javimo za isplate na licu mjesta
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Frend je išao jučer na ATM, ali mu je konobar rekao da je prazan i da ga ekipa već dulje vrijeme nije punila. Nadam se da stvar nije propala.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
Citao sam na drugom forumu da je covjek podigao oko 200 kuna na ovom bankomatu prije mjesec dana i ukupan fee je bio oko 20%... Znaci to je ovih 10% i prosjecna cjena btc-a koju kupimo npr. cjena btca danas je 4000$ a kupujemo je za nekih 3700$ po btc-u? Dali onda mozemo reci da je stvarni fee oko 20%?

Lako moguće da mu je ispalo oko 20%.
Vjerojatno naknada samog bankomata nije toliko velika, ovdje je pisalo da se kreće oko 9% no network fee može biti veliki u postotku kad se podižu mali iznosi, ja sam svoju prvu transakciju napravio kad je naknada po transakciji bila oko 5$.

I sad baci okvirnu računicu za 200 Kn, bankomat uzme 9% to je 18 Kn, 5$ je cca. 31.5 Kn ili ti 15.7% za 200 Kn ukupno ispadne da si platio naknade oko 25%.

Nekako mi se čini da bi bankomati morali uvesti alternativne valute kako bi isplativost podizanja malih iznosa porasla.

Inače na ovoj stranici možete vidjeti kako se okvirno kreće network fee.
https://bitinfocharts.com/comparison/transactionfees-btc-eth.html#3m
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Citao sam na drugom forumu da je covjek podigao oko 200 kuna na ovom bankomatu prije mjesec dana i ukupan fee je bio oko 20%... Znaci to je ovih 10% i prosjecna cjena btc-a koju kupimo npr. cjena btca danas je 4000$ a kupujemo je za nekih 3700$ po btc-u? Dali onda mozemo reci da je stvarni fee oko 20%?
Zk2
newbie
Activity: 12
Merit: 0
Imaš ti skroz, pravo.

A kakvo je stanje na bankomatu inače? Koliko love obično ima gore?
Koliko često je prazan, a koliko često radi?
full member
Activity: 210
Merit: 100
Ekipa, postoje teme za raspravu o porezima i te su prozvakane vec 100 puta.
Ajmo molim Vas ne spamat ovu temu vezanu za BANKOMAT na Vrbiku.
I ovako OP rijetko posta ovdje, a fali nam vijesti o stanju bankomata.

Hvala Smiley
Pages:
Jump to: