Pages:
Author

Topic: Novi/Stari Clan - page 2. (Read 283 times)

legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
February 10, 2020, 10:44:07 AM
#2
Nije to ništa čudno. I ja sam dugo vremena bio samo na eng. dijelu, pa onda samo na HR dijelu (tadašnjem HR topicu), pa miks, pa me nije bilo nigdje, pa sam se vratio i tako. Tko te pozna preko PM-a će jako dobro znati jesi li to stvarno ti, a za nas sve ostale je sasvim nebitno što mislimo tko si i što si. Valjda su ljudi dovoljno pametni da ne vjeruju nečemu napisanom samo zato jer je eto to napisao "Hero member" ili "Legendary" ili neki drugi rang.

Kako god, što više aktivnih to bolje. Veća šansa da se pokrenu teme koje su nekome bitne. Ja najčešće nestanem jer mi je dosadno, jer nema ništa meni zanimljivo a ne zato jer se posvađam s nekim ili tako nešto (čak štoviše, volim dobru i kvalitetnu svađu).
legendary
Activity: 3220
Merit: 5634
Blackjack.fun-Free Raffle-Join&Win $50🎲
February 10, 2020, 10:09:07 AM
#1
Vjerovatno ce se neki iznenaditi kada procitaju ovaj post, ali zivot je pun iznenadjenja pa jedno vise ili manje nece znaciti previse Wink

Neki me znaju sa engleskoga djela foruma, ali postoji tek nekoliko clanova koji su znali da sam iz Hrvatske preko kontakata koje smo imali preko privatnih poruka. Iako sam clan foruma od 2015 nisam nikada pisao u HR djelu foruma, a imao sam namjeru puno puta.

Odlucio sam to napokon promjeniti, pa cu od danas nastojati sudjelovati i u nasem djelu foruma. Za one koji ce mozda izraziti sumnju da je racun promjenio vlasnika nije problem potpisati BTC adresu koju imam u profilu, ili provjeriti da se e-mail/lozinka nije promjenila nedavno.

U svakom slucaju nadam se da vam jedan novi/stari clan moze dobro doci da napravimo ovaj dio foruma jos boljim i aktivnijim.
Pages:
Jump to: