Pages:
Author

Topic: İnsanlarla yüzyüze buluşacaklar bu haberi okumadan buluşmasın - page 2. (Read 547 times)

full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
insan babasına güvenmıyor bu devirde hey yavrym hey

Valla ben şahsen gram güvenmiyorum günahımı vermem karaktersize değil güvenmek doğru bir tespit şuku olaydı da vereydim  Grin
member
Activity: 378
Merit: 55
iletişim kurmanın bu kadar rahat olduğu ve art niyetli, psikopat insanların yığınla olduğu bir çağda yüz yüze buluşmak biraz sakıncalı. telegram whatsapp neye yetmiyor. yan yana oturup grafiklerin üstünde tartışacak mıyız? gerek yok.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Evet tabi dikkatli olmak lazım bir de birebir değil de topluluk halde buluşmak daha mantıklı
member
Activity: 240
Merit: 10
para derdine düştümü insanımız önündeki hiçbir engeli tanımıyor para için yapmayacağı şey olmayınca ee bu sonuçlar oluyor artık elimdeki coin miktarını bile söylemiyorum.
newbie
Activity: 126
işin işine para girince herşey olabilir teke tek buluşmak salakların işi..
copper member
Activity: 149
insan babasına güvenmıyor bu devirde hey yavrym hey
member
Activity: 70
Merit: 10
tanınmayan kişilerle buluşmak tehlikeli olabilir ama grup olarak tanışmak faydalı olur.
jr. member
Activity: 280
Merit: 4
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/istanbulda-degnekci-vahseti-40826652

beyler ülkemizde bu tip piskopatlardan çok fazla var, tabi kimse sizi, biri ile buluştunuz diye bıçaklamaz,  ama muhabbet iyi gider, anlamasınız bir şey sonra güvenirsiniz vs,

ama sonra bir fikir ayrılığı ve tartışma çıkar, o zaman psikopatla normal insan arasındaki fark ortaya çıkar.

bakın adam kanlar için de dükkana sığınıyor, ona rağmen adam bıçakla geliyor, gene aralıksız yumruk atıyor, 2-3 dk da bir geliyor gene vuruyor, adam kan kaybı yaşarken.

Bu adam orada simitçi imiş, oranın esnafı yani bunlar, normal muhabbet etsen fark etmezsin, ama bakın işte ne tipler var türkiyede ve bunlar milyonlarca

AKILLI OLUN,  PEMBE GÖTLÜ OLMAYIN,   SALAK SALAK SOSYALLİK TRİPLERİNE GİRİP,  BAŞINIZA BELA ALMAYIN, FORUMDA TANIMADIĞINIZ KİŞİLERLE TEKE TEK BULUŞMAYIN,

Şimdi buraya biz işte forumdan berkecan ile buluştuk,  ben espresso romano içtim, berkecan ise café au laiti içti, blokchain teknolojisi üzerine çok keyifli bir sohbet yaptık, tarzı şeyler yazanlar olacaktır, isteyen de onları dinlesin.
Pages:
Jump to: